Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   1 ország vs. 2-3 ország (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=654)

BeeLord 07-30-2006 11:55

1 ország vs. 2-3 ország
 
Üdvözletem, tisztelt sporttársak!

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan taktika, amivel akár 2-3 ország ellen is sikeresen lehet játszani egyedül? Milyen faj, személyiség ajánlott? Itt engem főleg a rövidfordulós játékok érdekelnének, a normál játék teljesen más.

Szóval erre várnék tapasztaltabb haduraktól és hadhölgyektől tippeket:)

Harcosok 07-30-2006 12:02

JÓ kérdés pont a napokban volt egy párbajom 1 ország vs 3 ország:)Persze a 3ori szövis volt én mf:)Törp mindenki. Végig vézettem de uccso körben bevágott a 3szövis:)(2. hely lett így)
Hát arénába is pont ez van jön a sok szövis 1 ellen:)
Amugy párbajon ha teljesen ellened játszanak és mf-ek semmit nem tehetsz mert ugyis ezt csinálják:1 varis,1tolis,1 meg beüt:)
Mindenképpen törpének kell lenned:)Ugy van esélyed ha nem is sok de van
Amugy meg ha 3 szövis ellen játszol párbajt 1 magad akkor egy jó védelem és kv elött gyorsan kidüleni a sereget :)Ugy beütöd mert már nem tud segítséget hivni ne ragadj le ugy,hogy midnig ugyanazt üsd mert az már való védi:)Könnyedén ütöd öket kis seregekkel is mivel+40% bonusz amelett egy jó nagy védelem ami talán megfogja a seregét
Személyiség mint mindig hát harcos

BeeLord 07-30-2006 12:18

És bár tudom, ilyen nem fordhat(na) elő, de mi a teendő egy jksz ellen? Hiszen ott még az mf előnyöd sincs meg.

Harcosok 07-30-2006 13:10

Párbajban mindenki az elsöt öli vagy azt akit tud:)És ott ugy játszasz ahogy jól eisk mivel 5 orit is vihetsz:)
Többi helyen jelentsd be de mindnehol az elsöt öli+akit tudnak(ezzel arra utalok ha első az orid vagy valamiben gyenge akkor ne csodálkozz ha sokan ártoznak/lopnak/támadnak)

BeeLord 07-30-2006 15:37

Na most például hv-ban nem lehet bejelenteni, tehát mindenképpen hacorlászni kell velük. És lehet, hogy nem gyenge adott esetben az országom, de hogy 2-3 országgal egyszerre harcolni szinte lehetetlen az biztos. Ezért kérdem, hogy ha valaki tud erre taktikát, az mondja.

Harcosok 07-30-2006 15:51

Amugy lehet ott is:D
DE 0 loval vari+toli +ijjal lehet birni talán talán+jelentsd be;)Persze csak akkor ha van alapja is

BeeLord 07-30-2006 16:04

Viszont támadó egységek nélkül meg nem jutsz előre, az meg nem cél, hogy bevédjem magam a csoport közepére:D

Harcosok 07-30-2006 16:18

Hát akkor nincs mit tenni:)amugy meg a 4. helyezetig fel is tudsz fedezni:D
Most én sem tudok semmit tenni itt vagyok párbaj közben simán elsö voltam eddig erre egy csinál megából üres orit(csak varit hagy magának +tolit)és valaki beüti hátulrol 5x:)és ráadásul jóban is vannak nem is furcsa:Dna mostmár javítottam amit írtam csak hát nem figyeltem amikor írtam:D
Na és itt a párbaj vége elsö lettem ígyis:)2-en rengettek 1 hagyta magát a másikkal 5x beüttetni

Szecsa 07-31-2006 17:28

Gyors fordulos jatekokban csak torpevel tudsz ervenyesulni, ha elso helyre szeretnel kerulni :)
De egy hetvegiben a 3-4. helyre egy gnommal vagy oriassal is fel lehet kuzdeni magad, ha sokat vagy es nem szokik az egekbe a nyersanyagar...Fedezgetsz es vmi ijj+lo+elit taktikaval olykor-olykor ütsz 1-2t :) Kozben pedig kicsit tobb tolvajt tartasz (ha gnommal vagy) es lopkodod a torpektol a nyersanyagot es persze a tekiket megirod maxra:)

lll 07-31-2006 18:19

piac az mindig drága hv-n mert mindig viszi valaki a piacot aki tapasztalt játékos de nincs ideje itt lenni sokat és nyerni:)
van is rá példám az utobbi 2 hétben elsőben Szecsa vitte a piacot, hát picit nehéz is volt építeni sajna:) igaz ott 3-ik lettem kevés idővel de mind1
a mostani hv-n meg én vittem a piacot:)

szal arra biztos nem lehet nagyon hagyatkozni mostanában, hogy fedezgetsz mindig és lopni nem tudsz nyersit mert akkor nem tudsz majd építeni mert a piacon annyira drága minden.
egyébként Szecsa és Máté?? ti sokaljátok a 11111arany/db rúna ??
szerintem sok, mert ha valakinek nincs rúnája akkor csak ahhoz hogy feltegyen mondjuk egy vérszomjat a seregére arra kell1,2 milla
és ugyebár aki sokat van itt nem valószínű hogy tele van pénzel:P


All times are GMT +1. The time now is 15:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu