Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3987)

Valezius 06-18-2010 14:40

Félelmet kelt, vicces :)

Bár azt nem tudom, miért választ magának valaki ilyen országnevet, de ha ez neki jó, akkor csinálja.
Engem különösebben nem érdekel.

Rynok 06-18-2010 14:41

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 256309)
Zsidó Világuralom (#624398) [5/W]

Szerintetek ez elfogadható országnév?
A reakciókból ill. számos magánbeszélgetésemből azt szűrtem le, hogy ez az orinév nem csak felesleges indulatokat gerjeszt játékosok közt, de félelmet is kelt sokunkban, okkal.

Tekintettel a közelmúlt és a jelen eseményeire (pl. Gáza) azt hiszem joggal várhatnánk el, hogy egy ilyen országnév ne legyen elfogadható!

Érdekelne a véleményetek!

Hát igen... Azt hiszem, itt szándékos provokációról lehet szó. Osztom Tsobi aggodalmát. Úgy látom, már átment a rostán (nem egy napos oriról van szó), de nekem megint csak a kettős mérce jut eszembe (mint pl. a "kommunista" és a "náci" tematikájú országnevek elbírálása kapcsán). Náci Világuralom, mint orinév gondolom még véletlenül sem jöhetne szóba...

J.Ati 06-18-2010 14:51

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 256310)
Félelmet kelt, vicces :)

Mi ezen olyan marha vicces?

Redback 06-18-2010 14:52

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 256309)
Zsidó Világuralom (#624398) [5/W]

Szerintetek ez elfogadható országnév?
A reakciókból ill. számos magánbeszélgetésemből azt szűrtem le, hogy ez az orinév nem csak felesleges indulatokat gerjeszt játékosok közt, de félelmet is kelt sokunkban, okkal.

Tekintettel a közelmúlt és a jelen eseményeire (pl. Gáza) azt hiszem joggal várhatnánk el, hogy egy ilyen országnév ne legyen elfogadható!

Érdekelne a véleményetek!

Én is gondolkoztam, hogy kihozom ide külsőre, ugyan nem beszéltem senkivel ezzel kapcsolatban. De ha már ketten vagyunk, az már valami :)

Tsobi 06-18-2010 15:00

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 256310)
Félelmet kelt, vicces :)

Ez elég gusztustalan hozzáállás a részedről, szívből gratulálok hozzá.
Ennyi erővel én is röhöghetnék azokon a szerencsétleneken, akikben félelmet kelt mondjuk a gárda, pedig még csak nem is hallottak róluk...

vityu 06-18-2010 16:26

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 256309)
Zsidó Világuralom (#624398) [5/W]

Szerintetek ez elfogadható országnév?


Bevallom őszintén, hogy nekem ez csak egy plusz mindenképpen irtandó ország lenne, tehát különösebben nem hat meg a neve, DE mivel minden hasonló folyamatosan szankcionálva van, szeretném, ha ez is lenne.

Pontosítok, félelmet nem kelt bennem, de ellenérzéseket vált ki.

Valezius 06-18-2010 18:24

Lehet félreértettem, és nem arra gondoltam, amire te.
De elsőre olvasva vicces nekem, ha ennyire drámaira veszi valaki a dolgokat. Jobban meg nem gondoltam bele ebbe a részbe.

Szóval esetleg arra gondoltál, hogy a za félelmetes, hogy ezt itt hagyják?
Mert én nem erre :o

csabi 06-18-2010 19:39

Quote:

Originally Posted by római (Post 256360)
5 banknál 100000-ből lopható pénz 327680 arany akkor 15 nél 983040-lopható el vagyis szinte nulla.16960 arany. az belég kevés.

ha észreveszel valamilyen helyesírási hibát, akkor a módosít gombbal ki tudod javítani.. :)

én kb minden hsz-emet 2x módosítom és igy sem tökéletes.. :(

Redback 06-18-2010 20:16

Sakkosoktól kérdezném elsősorban:
A holnapi kerti partyra sikerült szerezni egy olyan sakkot, amiben a figurák/bábuk kis poharak. Első kérdés, hogy büntetéses vagy jutalmazásos alapon isszuk meg a pohár tartalmát? tehát mikor leütik egy bábum, akkor a saját bábumat iszom meg, vagy leütöm az ellenfél bábuját és azt iszom meg?

Padlócsempe 06-18-2010 20:17

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 256309)
Zsidó Világuralom (#624398) [5/W]

Szerintetek ez elfogadható országnév?
A reakciókból ill. számos magánbeszélgetésemből azt szűrtem le, hogy ez az orinév nem csak felesleges indulatokat gerjeszt játékosok közt, de félelmet is kelt sokunkban, okkal.

Tekintettel a közelmúlt és a jelen eseményeire (pl. Gáza) azt hiszem joggal várhatnánk el, hogy egy ilyen országnév ne legyen elfogadható!

Érdekelne a véleményetek!

Kapott pár rengést ajándékba :D


All times are GMT +1. The time now is 18:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu