Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Személyiségek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=229)

Colony 02-13-2006 10:53

Személyiségek
 
Sziasztok!
Szinte minden létező témában nyílt új Topic kivéve a személyiségekről.
Elsősorban nem is egy újra gondoltam itt, hanem két meglévőről melyek igen kihasználatlanok.
Ezek a varázsló és a tolvaj lennének, melyet már leggyakrabban az 5-ös szint vicces hulláinál láthatunk.
Szerintem az 1%-os regeneráció igen kevés egy személyiségnek (kivéve talán fél-elf tolvaj), ezeket kéne erősíteni, más fajok által is használhatóbbá tenni.
Először arra gondoltam kaphatnának pluszban 5% max tudomány tekercset az adott kategóriában (tolvaj-Tolvajlási, varázsló-Mágiatudomány). Mondjuk ez egy gnóm tudós esetében 60% lenne, ami elég húzós mivel kb.15e tekercset igényelne.
Talán (mint a faji bonuszok) kaphatnának simán 5%-ot vagy tolvaj esetében +10% zsákmány, persze mindezek a +1% regeneráción felül?
Ötleteket! Véleményeket!

Senki 02-13-2006 10:57

Mag a felvetés teccik, mert eddig csak új személyiségekről hallottunk és a számok is közelítenek valami jó megoldás felé.... Én személy szerint vagy nagyobb regenerációra szavaznék, vagy a meglévő mellé nagyobb hatékonyság, legyen az varisnál akár kevesebb rúna formájában.... Mindensetre ez a kettő személyiség valóban a legritkább és legkevésbé olyan ami megéri.. Varisként én se ezt vettem fel elsőnek... ha esetleg a varisom eljut oda hogy fordul akkor talán megfontolnám mint 2. vagy 3. személyiség... legalábbis a jelenlegi formályáról nekem ez a véleményem....:cool:

Davalon 02-13-2006 11:31

Szerintem ne plusz tekiszázalék, hanem jobb regenerálódás. Én támogatnám. De így sem választanám:D
Ja és lécci csinálj már egy szavazást arról, hogy ki milyen személyiséggel játszik, érdekelne, és talán még nem csinált senki:-)

Colony 02-13-2006 11:36

Viszont a 2% regenerálodás az nagyon sok lenne egy fél-elfnek!
Én azért gondolkoztam %-os erősítésben, hogy más faj is felvehesse őket!
Ez alatt pl egy hadi ork 2000 hektáron elgondolkozzon az 5% vari bonuszon (védő varázslatokra) mint a túlélőn.

Davalon 02-13-2006 11:40

Akkor talán még az jöhet szóba, hogy a varázsló vagy tolvaj személyiség választása esetén tompítani lehessen az orit érő ártók mértékét.

Phoenix 02-13-2006 11:57

ha a regenerálósást nem is növelnék, de legalább a hatékonyságon kéne növelni, vagy esetleg hogy kevesebb az esélye, hogy lebuknak

Colony 02-13-2006 12:16

Ja és lécci csinálj már egy szavazást arról, hogy ki milyen személyiséggel játszik, érdekelne, és talán még nem csinált senki:-)[/quote]

Létre hoztam hoztam egy szavazást is, mivel engem is érdekelne ki milyen személyiséggel játszik?

Mivel "kispistike 200 hektáros játékos" neve többször is felmerült:) , aki biztos mind a 9-et használja, igy csak a szavazásnál egyet lehet megadni hogy értelme is legyen. (Bocsi kékek, legfőképp Tuvalu:) )

aúú 02-13-2006 12:29

Sziasztok! :)
Hát megmondom őszíntén, nem sok értelmét látom annak, hogy a személyiségeken változtatni kelljen...

Artúr 02-13-2006 12:31

Új személyiség: Bankár
 
Sziasztok

Régebben levlistán feldobta valaki a bankárt mint személyiséget. Én jó ötletnek tartottam ezért leírom mi volt a javaslat lényege.

A mostani kereskedő személyiséget átneveznénk bankárra hiszen, kevesebbet tudnak lopni a pénzéből, kamatot szed, stb. Tehát funkciója inkább bankárra emlékeztet. :)

A kereskedő személyiséghez pedig olyan tulajdonságot rendelnénk ami a raktárban lévő árukat védi. (pl. 50%-al kevesebbet lehetne lopni belőle.) Ez a tulajdonság inkább emlékeztet a kereskedőkre.
Ez azért lenne jó mert raktárt védő személyiség még nincs.

Így egyel több személyiség lenne a játékban ami tovább színesítené.

Mi a véleményetek? :confused:

Milán™ 02-13-2006 12:33

Aznem lenne jó hogy a kereskedő 50%-ban védi a raktárt mert a törpnél is a raktárkulcs 50%-ban védi és ha mindkettőt felrakja nem lehetne lopni tőle


All times are GMT +1. The time now is 12:02.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu