Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Póker (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=100)

Remedy 01-29-2006 01:41

Hm, vegulis miert nyilt ez a topic? Mert csak vmi banrol lattam benne irast... :) Hogy temanal maradjak, en pokerezem kb feleve, Texas hold'emet jatszom neten es a haverokkal is es persze nem csalunk benne, es nekem nagyon tetszik. Eseleg a holdemrol lehetne beszelgetni :)

Half 01-29-2006 04:12

Hosszú időt rászánva lehet vele péznt gyüjteni a jellemző rá:D
Van egy ilyen mondás ha jól tudom:
-Nézz körbe az asztalnál, és ha nem láttod ki a pancser akkor te vagy az!
Különben érdekes játék lassankipróbálom anetes pénzes változatott is:) eddig a kettő csak külön ment.
a nem pénzesbe mondjuk az a jó, hogy könyü és kevéssé játszanak jól a pénzest emg nem tudom.

director 01-29-2006 04:14

nem a reklám helye, de lehet h egyszer kedvet kapok.. szóval, hol is játszotok ti a neten?:)

godgod2 01-29-2006 07:10

Én Szeretek Pokerezni. Más szenvedéjem nincs, de tényleg!:)
Egy kis tudás szükséges, meg sok sok szerencse és vakmerőség, hogy tarsd a tétet ami van mikor megközelíti a havi fizetésed... Neten A Pacific Pokert játszom kisebb-nagyobb sikerekkel.:rolleyes:

Half 01-29-2006 09:44

Quote:

Originally Posted by godgod2
Én Szeretek Pokerezni. Más szenvedéjem nincs, de tényleg!:)
Egy kis tudás szükséges, meg sok sok szerencse és vakmerőség, hogy tarsd a tétet ami van mikor megközelíti a havi fizetésed... Neten A Pacific Pokert játszom kisebb-nagyobb sikerekkel.:rolleyes:

Pacific Poker en a fizetős részen milyen ügyesek a játékosok???
Director, te vagy rpg-s fórumon, mert ide nemtom lehet e linkelni ezért ha ott is rákérdezel oda írom neked.
Engem most valahova máshova hivtak jáccani, de lehet megtudsz győzni, hogy a Pacific a jó nekem:D

Steve 01-29-2006 09:46

Quote:

Originally Posted by Half
Szerinted menyi szerencse a póker és mennyi tudás:)?
jó elcsépelt kérdés:)

Hát a poker rövid távon szerencsejáték ugyan, de hosszú távon a tudás a lényeg! 1 partiban bárki megverheti a devilfish-t, de hosszú távon úgyis elbukja...
Énis Pacificban jáccom neten az ingyenes verzióban, bár elég sótlan nekem...
Mi a heverokkal kb 2 éve jáccunk Hold'em No limites sit&gokat és eléggé megfertőzött mindannyiunkat!:D
Nincs is jobb érzés amikor 300as pulzussal, remegő kezekkel tolod be a csörgő zsetonokat!:cool:

Half 01-29-2006 09:57

Quote:

Originally Posted by Steve
Hát a poker rövid távon szerencsejáték ugyan, de hosszú távon a tudás a lényeg! 1 partiban bárki megverheti a devilfish-t, de hosszú távon úgyis elbukja...
Énis Pacificban jáccom neten az ingyenes verzióban, bár elég sótlan nekem...
Mi a heverokkal kb 2 éve jáccunk Hold'em No limites sit&gokat és eléggé megfertőzött mindannyiunkat!:D
Nincs is jobb érzés amikor 300as pulzussal, remegő kezekkel tolod be a csörgő zsetonokat!:cool:

Aham az ingyenesben jáccok énis. nem mondom, hogy jó vagyok. De ott azért van pár béna.
Mondjuk nem mondomegy éjjel elbuktam 150.000 zsetont..:D
,de ott a turnamentek a legizgibbek talán szerintem a nagyok. Jóérzés bekerülni 8-900 meberből a döntő asztalra esetleg megnyerni. Bár szerintem a gyors limit emelkedés miatt meg a játék kényszer miatt ezeken a nagy tournamenteken nem jön ki a tudás igazán.

Steve 01-29-2006 10:02

Hát a tournamenteken télleg baromi fontos a yo lapjárás!
A játékosok meg olyan kamikázék a tét hiánya miatt, hogy néha bebukod egy erős handdel egy 2-7 ellen mert csakazért is mindent megadnak!:mad:
Mondjuk én nem szólhatok semmit, épp most estem le 3-4000zsetonra úgyhogy térek vissza a kis sit&gokhoz aztán meg a 200as cashgémekhez...:( :( :(

Half 01-29-2006 10:19

Hát ihgen ezért vannak sokan úgy, hogy áá jó akkor all in bármilyen lapraztán vcagy bejön akkor van jó kezdésem a végéig vagy nem akkor indulok a következőn ott talán bejön.

Különben ezer szévela elgeccerűbb 200 zsetonos all inesekben nyomni nyersz egyet és átmész a legnagyobb tournamentbe. Vagy a kis tournamentek egyikébe.
Pénzbe nem fogod kipróbálni??

Steve 01-29-2006 11:20

???
 
Tisztázzunk vmit: te most multi table-re gondolsz vagy sit&gokra???:)
mert a tournament az a multi table!:p
és ott azért nem eccerű nyerni...:(
Leszek majd pénzesen is lehet de még szoknom kell ezt az arctalan dolgot!


All times are GMT +1. The time now is 01:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu