Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Új játékosok nagyobb arányú megtartása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4509)

Remedy 02-20-2011 11:03

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 280837)
Azért nekem az rémlik, hogy az ingyenes e-mailekről a V, W és X-be lehetett kerülni, a fizetősről meg a T, R és ha még van, S-be

eccer én is az iskola @risz.hu végű emiljéről rögtön T-be regéltem...

Miota valaszthato hogy kisletszamu vagy nagyletszamu csoportba akarsz kerulni, ezt eltoroltek.

Ati 02-20-2011 11:04

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 280837)
Azért nekem az rémlik, hogy az ingyenes e-mailekről a V, W és X-be lehetett kerülni, a fizetősről meg a T, R és ha még van, S-be

eccer én is az iskola @risz.hu végű emiljéről rögtön T-be regéltem...

Esetleg azt lehetne csinálni, hogy lehessen választani, de ha egy csoport nagyon felduzzad, akkor oda egy időre nem lehet regélni, csak fordulni....

Ez már jóideje nem aktuális, regisztrációkor Te magad mondod meg, hogy kislétszámú, vagy nagylétszámú csoportba szeretnél kerülni.

Linx 02-20-2011 11:07

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 280835)
Azert ilyet ne irj mar. :) Aki celzottan kerulni akar vhova, az mar eleve jatekos...

Igazad van Remy!!!....az országok száma növekedne!

Pumi 02-20-2011 11:10

Lehet hülyeséget kérdezek most, de szükség van ennyi csoportra?
Miért nem elég 1 gyors, 1 lassú, 1 kis és 1 nagy létszámú?
Persze ettől még csak az 5. szint létszáma nőne meg, és nem is oldaná meg a játékosok drasztikus csökkenését, viszont mindenki oda kerülne rögtön ahova szeretne.

Pumi 02-20-2011 11:16

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 280822)
Ezért lett a fordulás könnyítése bevezetve...
Aki így sem tud fordulni, az nem is érdemel számot...

Tökéletesen igazad van. viszont ettől függetlenül ha nem tud megbirkózni a feladattal, feladja.... nyilván ez csak egy minimális réteg, de ez is csökkent a létszámon.

Harmgor 02-20-2011 11:34

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 280835)
Azert ilyet ne irj mar. :) Aki celzottan kerulni akar vhova, az mar eleve jatekos...

Azért ne írj már ilyent:)
Levezetem,hogy érthetőbb legyek.

Kovács Pisti,Kiss Béla és Kárpáti Kincső sikeresen játszanak már egy ideje.
Megmutatják a játékot Gyöngyösi Attilának.
Az első 3 tag éppen lefordult,nincs negyedik tagjuk.
Attila belépne hozzájuk,(tehát elkezdene játszani)de soha nem oda kerül,ahová szeretne:(
Barátunk nem elég kitartó,ezért 3-4 próbálkozás után hagyja az egészet:(

Szóval,nem csak játékos szeretne célzottan egy bizonyos csoportba kerülni.

papp2 02-20-2011 13:38

Quote:

Originally Posted by kistigris (Post 280821)
Azért van sok ilyen ori, mivel régebben minimális követelmények voltak a személyiség eléréshez.Most viszont egy friss orinak elérhetetlennek tűnik.
A régi oriknak a mai követelmények nevetségesen egyszerűnek tűnhetnek, viszont gondolj bele egy olyan oriba aki frissen regelt.Nem lehetetlen feljutni az 1/a-ba, de onnan lefordulni úgy hogy az első kék számodat megkapd, na az nem egyszerű.Sőt.Így sokan fel is adják, nem azért mert nem kitartóak, hanem azért mert lehetetlen küldetésnek tűnik.

En peldaul nem adtam fel. 2010 januar elejen regeltem az elso orszagomat es 2010 december 31-ediken este fordultam le a masodik orszagomal 2 szemelyisegert B-bol.

Dance 02-20-2011 15:03

Szerintem
 
Egy vélemény+Tanács
Régen játszottam egy kicsit meg most is játszom.
Régebben is az volt a probléma mint ami mostanára már kiéleződött. Az egyhangúság. Az az egyhangúság amit kezdők és régi játékosok is éreznek.Teszem hozzá hogy 2-3 éve 5 ös csopiba 1800-2000 ember volt most 600 ebből 200 szabin!
Akik régóta itt vannak ismernek mindenkit és játékon kívüli érzetet nyújt ha betámadom a haveromat jön az mnt és máris nincs játék.Aki meg kezdő az meg ugyan ezt érzi csak élesebben már az elején ami hazavágja. Elsőre betámadom 50 íjásszal meg 200 katonával aztán jön egy zöld hogy ezt nem kellett volna öcsi. És addig csipkedik ölik amíg el nem veszik a kedvét(és nem azért mert utálják vagy mert pszichopata hanem mert ő az az egy aki támadott 1 hét alatt). Minden ember más és más. Én például szeretek tanulni és egy játékban a megfelelő tapasztalathoz elengedhetetlen a " házi feladat".
Legyenek feladatok fajhoz mérten. Ork az támadjon, elf az védjen. félelf lopjon.
Ork vagy----Támadj be egy elfet sikeresen. Butaságnak hangzik mert hogy egyébként is támad majd egyszer.
Azonban egy kezdő játékos mint egy gyerek örül ha sikerül valami. kezdő lennék és azt a feladatot kapnám gnómnál, hogy építsek 5 könyvtárat és érjek el 50%-ot ebből abból akkor holnap is felfog jönni és megteszi aztán várja a kövi feladatot. Beütöttek földre?Indíts ellentámadást-piacolj össze x ezer aranyat-stb és ezekért kapna egy 5 körre elegendő élelmet vagy valami apróságot:) Megoldását 1 plusz menüpont "küldetések" menüpont adná bár ezen nem gondolkodtam sokat. Ez lenne mondjuk az 5. szint aztán szépen rájönne és mire 4-es szintre kerül(vagy hamarabb) már az országáért fog belépni amit ő épített fel, amit szisztematikusan megtanult. A játék menetén nem változtat nem unja el " utálok súgót olvasni" (úgy is elfogja mert elkezdi érdekelni a feladatok után, hogy mi van még amit nem tudok)viszont beépülhet a napi rutinba itt pedig ha tetszik ha nem ez a cél :)

Remélem segítettem ezzel a vezetőségnek!
Mindenképpen segíthetne toborozni és megtartani.:cool:

Remedy 02-20-2011 17:00

Quote:

Originally Posted by Harmgor (Post 280846)
Azért ne írj már ilyent:)
Levezetem,hogy érthetőbb legyek.

Kovács Pisti,Kiss Béla és Kárpáti Kincső sikeresen játszanak már egy ideje.
Megmutatják a játékot Gyöngyösi Attilának.
Az első 3 tag éppen lefordult,nincs negyedik tagjuk.
Attila belépne hozzájuk,(tehát elkezdene játszani)de soha nem oda kerül,ahová szeretne:(
Barátunk nem elég kitartó,ezért 3-4 próbálkozás után hagyja az egészet:(

Szóval,nem csak játékos szeretne célzottan egy bizonyos csoportba kerülni.

Igen, valoszinu ezek miatt csokken drasztikusan a jatekosok szama. Ne viccelodj mar...

vityu 02-20-2011 17:26

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 280873)
Igen, valoszinu ezek miatt csokken drasztikusan a jatekosok szama. Ne viccelodj mar...

Remy, vedd már észre magad. Meg te is Dus, főnyomkodó... VÉLEMÉNYEK miatt állítotok be hülyének valakit... Pedig igaza van, és véleménye van, és segítő véleménye van. Ja, hogy ez csak évi 10 játékostól vonja meg a közösséget? Ja, akkor mindegy...

Folyamatosan azt olvasom egyre több topikban, hogy azért szóltok le valakit, mert el meri mondani a véleményét. Lehet, hogy az a vélemény nekem sem tetszik, de mit tudsz vele tenni? Mondj ellent rá... Jah, nem lehet. Miért??? Mert egy rohadt VÉLEMÉNYRŐL VAN SZÓ!

Nekem az a véleményem, hogy minden citromsárga kocsit vásárló férfi vagy buzi, vagy az lesz.

Ez ha neked nem tetszik, mondhatod, hogy szerintem hülyeség, de nem mondhatod azt, hogy: Te egy kretén vagy, biztos, hogy nincs így... Nem mondhatod, mert nem tudod, hogy mennyire igaz...

Vegyük már észre magunkat...


All times are GMT +1. The time now is 22:59.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu