Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Hiénázás A-ban (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4454)

Pool 12-15-2010 00:19

Hiénázás A-ban
 
Szeretnék egy kis felmérést készíteni az A-ban történő hiénázás megítéléséről. Ne az legyen, hogy egymás torkának estek, ha valakinek van véleménye is a szavazatán kívül az írja le normális hangnemben...

Az én véleményem: A hiénázás A-ban és minden csoportban a játékhoz tartozó jó/rossz, attól függ melyik végén vagy. Jó, mert nem kell nagyon kitámadnod a földszerzéshez (ami A-ban elég kockázatos a hiénák miatt :D), rossz, ha Veled történik meg, főleg, ha sok sereggel ütnek át. De ahhoz is kell figyelni, egy orit napokig felmérni seregre, hogy mikor is mehetsz, szóval nem csak a teljesből történő hiénák léteznek, főleg klánütések előtti kiugrásoknál, ahol még nem látszik a növekedés...

Összegezve, ha alkalmam lenne rá, bármikor használnám és a klántársaimmal is használtatnám ezt a lehetőséget...

Köszönöm!

Remedy 12-15-2010 00:35

A-ban szerintem foleg fajfuggo, a tobbi szinten meg nincs ra szukseg, hogy igy haladjon az ember...

De mentalitas kerdese is egy masik szemszogbol nezve. De mondjuk egy elf ne valogasson. :)

Pool 12-15-2010 00:36

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 273105)
A-ban szerintem foleg fajfuggo, a tobbi szinten meg nincs ra szukseg, hogy igy haladjon az ember...

De mentalitas kerdese is egy masik szemszogbol nezve. De mondjuk egy elf ne valogasson. :)

Vagy egy bányászó törp :)
De sztem senki se, amit ad a Jóisten, el kell fogadni :)


Szavazatod?

vityu 12-15-2010 00:38

Én nem szeretek hiénázni, viszont mint termelő, ha lehetőségem van rá, mennem kell, ha földet akarok, és ha azt szeretném, hogy a hátsómat védők is haladhassanak.

Nincs olyan opció, amit bejelölnék.

Pool 12-15-2010 00:40

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 273107)
Én nem szeretek hiénázni, viszont mint termelő, ha lehetőségem van rá, mennem kell, ha földet akarok, és ha azt szeretném, hogy a hátsómat védők is haladhassanak.

Nincs olyan opció, amit bejelölnék.

Esetleg az utolsó illene az írásodra...

Remedy 12-15-2010 00:40

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273106)
Vagy egy bányászó törp :)
De sztem senki se, amit ad a Jóisten, el kell fogadni :)


Szavazatod?

Ehhez fuggoen nem talaltam megfelelot. Ha elf lennek, latok ra eselyt, hogy hienaznek. Ha vki olyan, akit nagyon utalok, vagy O ezt csinalja folyamatosan lehet mas fajjal is.

Tobbi esetben erosen elgondolkodnek, hogy hiszen tudok en magamtol is utni... :)

Viszont egy adott hektar folott amikor mondjuk evente utsz egyet, szinten elgondolkodik az ember. De pl a Pannon szep klanuteset sem hienaztuk meg, pedig volt ra lehetosegunk. Szoval... Nekem foleg lelki aggalyaim lennenek, de az sem minden esetben.

Pool 12-15-2010 00:42

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 273110)
Ehhez fuggoen nem talaltam megfelelot. Ha elf lennek, latok ra eselyt, hogy hienaznek. Ha vki olyan, akit nagyon utalok, vagy O ezt csinalja folyamatosan lehet mas fajjal is.

Tobbi esetben erosen elgondolkodnek, hogy hiszen tudok en magamtol is utni... :)

Viszont egy adott hektar folott amikor mondjuk evente utsz egyet, szinten elgondolkodik az ember. De pl a Pannon szep klanuteset sem hienaztuk meg, pedig volt ra lehetosegunk. Szoval... Nekem foleg lelki aggalyaim lennenek, de az sem minden esetben.

Talán neked is a 4. lehetőség a megfelelő :)

Remedy 12-15-2010 00:44

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273112)
Talán neked is a 4. lehetőség a megfelelő :)

Nem feltetlen, ha vki orkkal pl. csak es kizarolag hienazik, azt elitelem. :)

Pool 12-15-2010 00:45

Jajj, akkor vegyétek úgy általánosságban a kérdést...
Eddig voltak az elítélők meg a helyeslők...
Most meg lettek a hezitálók :D

Padlócsempe 12-15-2010 01:25

Ha egy klántársam kiszúrja, hogy valaki épp ütött, és kihasználja, akkor gratula, ügyes volt.
Ha kijön rám egy hiénamatyi mikor támadtam, akkor hülye hiéna, aki csak így tud játszani :)
Fő a következetesség :D

A játék része, teljesen szabályos, és illik is felkészülni egy támadáskor az esetleges hiénákra. Ha elég ügyes valaki, akkor könnyen lehet, hogy a hiéna húzza a rövidebbet.
Etikátlanná esetleg ott válhat, hogyha valakinek minden lehetősége meglenne a normális támadásokra, mégis csak azt lesi, hogy kitámadtál-e.


All times are GMT +1. The time now is 07:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu