Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   1000. Téma! :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4933)

Merengő 11-03-2015 12:49

Quote:

Originally Posted by none (Post 309043)
Akkor emlékezzünk meg arról is, hogy 1,5 éve megszűnt a klán szétdobása, így végre harcolhatnak a nagy klánok egymással.. bár elég sokáig készülnek fel rá.. :D

megöregedtünk. 1-1 klánütést régen pár nap alatt letudtunk, most meg egyre készülünk fel 2 hónapig :D

Tsobi 11-04-2015 02:10

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309046)
megöregedtünk. 1-1 klánütést régen pár nap alatt letudtunk, most meg egyre készülünk fel 2 hónapig :D

Ami azt is jelenti, hogy valakinek félnie kő. :D

Tsobi 11-04-2015 16:54

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309050)
Ami azt is jelenti, hogy valakinek félnie kő. :D

Érdekes, hogy ezek a költői kérdések mindig a csata előtt pár órával hangoznak el és biztos vagyok benne, hogy mindig halálra rémítik az épp támadni készülőt. :D

Merengő 11-04-2015 20:44

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309062)
Érdekes, hogy ezek a költői kérdések mindig a csata előtt pár órával hangoznak el és biztos vagyok benne, hogy mindig halálra rémítik az épp támadni készülőt. :D

mielőtt indítottam a sereget, akkor olvastam el :D mondom tsobi már nyomon is követ minket :D

Pool 11-04-2015 21:52

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309079)
mielőtt indítottam a sereget, akkor olvastam el :D mondom tsobi már nyomon is követ minket :D

Úristen, Te vagy abban a klánban a Vezér? :eek:

Tsobi 11-04-2015 21:52

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309079)
mielőtt indítottam a sereget, akkor olvastam el :D mondom tsobi már nyomon is követ minket :D

Ha már nosztalgia.. ugyanez volt, mikor én voltam két nagyobbacska klánsereg indítója.. Te beírtál valami "vihar előtti csend" típusút 1A események topicba, engem meg evett a fene, hogy már mindenki tudja, hogy megyünk :D

Merengő 11-04-2015 22:13

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 309082)
Úristen, Te vagy abban a klánban a Vezér? :eek:

nem mondanám. ha én lennék a vezér te nem fordultál volna :D én indítottam, rajtam van a vezérség, de mindenben közösen döntünk. fejetlenség van :)

Merengő 11-04-2015 22:14

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 309083)
Ha már nosztalgia.. ugyanez volt, mikor én voltam két nagyobbacska klánsereg indítója.. Te beírtál valami "vihar előtti csend" típusút 1A események topicba, engem meg evett a fene, hogy már mindenki tudja, hogy megyünk :D

:D de jók is voltak azok az idők, mikor még pörgött a fórum, a játék...

Tsobi 11-04-2015 22:42

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309087)
:D de jók is voltak azok az idők, mikor még pörgött a fórum, a játék...

Ugyanúgy pöröghetne most is, hisz sok ember aktív a játékban. Valamiért azonban nem akarnak fórumra jönni.

Az elmúlt 2-3 hétben kérésre kb 200 meghívót küldtem ki belső fórumon, de a beírások száma nem nőtt jelentősen. Jó, nyilván nem kell a huhogások számából messzemenő következtetést levonni, azonban az, hogy az emberek megkukultak tény.

Pool 11-05-2015 11:00

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 309086)
nem mondanám. ha én lennék a vezér te nem fordultál volna :D én indítottam, rajtam van a vezérség, de mindenben közösen döntünk. fejetlenség van :)

Fordulni mindenképp tudtam volna, most hogy 3 szemmel vagy 1-gyel, annak az orinak lényegtelen. De ahogy most, nálunk sem lett volna nehéz dolgotok, mi még annyira sem voltunk aktívak, mint ők. Ezért is léptünk le, minek hízzon más rajtunk?


All times are GMT +1. The time now is 13:16.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu