Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Eb 2008 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3054)

dugó 06-20-2008 14:37

Eb 2008
 
Kiváncsi vagyok ki kinek drukkol a benn,maradtakból az EB-n?
Hajrá Németek!
Deutschland über alles:))

Grabi 06-20-2008 14:38

én iwiwen megnéztem ki kapott a legkevesebb szavazatot az ebs játékban...svájc. jó tyúkanyóhoz híven rájuk szavaztam én is. azóta talán mo. egyetlen elkötelezett svájc fanatikusává léptem elő. bár én mindent megtettem, de az elsők között pottyantak ki :)

Tsobi 06-20-2008 14:38

Azthittem a svábok fanja vagy :p

Valezius 06-20-2008 14:41

Pont a legjobbkor, ha eddig nem volt ilyen topic, akkor mostmár fölösleges volt szerintem...

Legalább egy szavazást írj ki a megmaradt 7csapatról :)

hajrá Némeország, remélem Klose megtalálja a rúgó cipőjét, szerencsére az ugró meglett végre :D

[HTPA]GeeForce 06-20-2008 14:44

Quote:

Originally Posted by dugó (Post 181129)
Kiváncsi vagyok ki kinek drukkol a benn,maradtakból az EB-n?
Hajrá Németek!
Deutschland über alles:))

hoppá :) tessék, egy hsz, amivel 100% egyet lehet érteni :)



de hogy valamit hozzátegyek: szeretnék egy Olasz - Német döntőt. Mindekettőt szeressük :) Nem rázkódnék meg, ha az olaszok nyernének, de most nálam a németek a favoritok, az olaszok meg egy hajszállal mögöttük második, harmadik hollandia, negyedik horvátok, na jó, az ötödik lehet spanyolország, a többi nem érdekel :D

Valezius 06-20-2008 14:47

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 181136)
hoppá :) tessék, egy hsz, amivel 100% egyet lehet érteni :)



de hogy valamit hozzátegyek: szeretnék egy Olasz - Német döntőt. Mindekettőt szeressük :) Nem rázkódnék meg, ha az olaszok nyernének, de most nálam a németek a favoritok, az olaszok meg egy hajszállal mögöttük második, harmadik hollandia, negyedik horvátok, na jó, az ötödik lehet spanyolország, a többi nem érdekel :D

Én is Német-olasz döntőt akartam.
És visszavágást a vbért :)
A hollandok meg megérdemlik, a büntetés az idiótaságuk miatt :D
A csoportmeccsek elején egy holland-német döntőt akartam, mert a hollandok tényleg szépen játszanak. :) De aki hülye, haljon meg :D

Tehát Német-horvát és hollnad-oalsz elődöntő az álmom :D

Peti 06-20-2008 14:49

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 181136)
hoppá :) tessék, egy hsz, amivel 100% egyet lehet érteni :)



de hogy valamit hozzátegyek: szeretnék egy Olasz - Német döntőt. Mindekettőt szeressük :) Nem rázkódnék meg, ha az olaszok nyernének, de most nálam a németek a favoritok, az olaszok meg egy hajszállal mögöttük második, harmadik hollandia, negyedik horvátok, na jó, az ötödik lehet spanyolország, a többi nem érdekel :D

nem lesz Olasz döntő mert ők vasárnap csomagolnak :P Német-Holland lesz s hollandi végre újra nyer egy tornát a 3. meg a spanyolok lesznek a 4.ek meg a törökök :P

Peti 06-20-2008 14:51

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 181138)
Én is Német-olasz döntőt akartam.
És visszavágást a vbért :)
A hollandok meg megérdemlik, a büntetés az idiótaságuk miatt :D
A csoportmeccsek elején egy holland-német döntőt akartam, mert a hollandok tényleg szépen játszanak. :) De aki hülye, haljon meg :D

Tehát Német-horvát és hollnad-oalsz elődöntő az álmom :D

Buffon vasárnapp 5x fog a gólvonal mögé nyúlni, Casillas meg 1x sem :P

[HTPA]GeeForce 06-20-2008 14:55

AVANTI RAGAZZI DI ITALIA :p:p:p:D:D:D

tdomo 06-20-2008 14:56

Az olaszok, ha éppen nem találják meg a játék ritmusát, akkor három dolgot csinálnak, színészkednek, sírnak, reklamálnak. Mondja már meg valaki, hogy lehet azt megcsinálni, hogy kézbe veszem a labdát az ellenfél játékosa elől és megyek reklamálni a bíróhoz? Mert a francia-olasz találkozón ez történt.


All times are GMT +1. The time now is 23:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu