Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   VIP-el valaki elektron kártyával? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2870)

Ati 03-26-2008 21:13

VIP-el valaki elektron kártyával?
 
Sziasztok, van köztetek valaki, aki elektron kártyával hosszabbítja a VIP tagságát? (Úgy értem sikeresen, akár WorldPay-en, akár PayPal-en keresztül.)

Bogár 03-27-2008 08:53

PayPal-en keresztül Visa Electronnal ment nekem.

Ati 03-27-2008 08:57

Szuper, köszi szépen. Mégvalakinek?

Valóban PayPal-lel mennie kell elméletileg.

Nincs a kérdésben semmi rejtett keresztkérdés különben, abból az apropóból hoztam elő a témát, hogy elkezdtem végigfutni a jegyzeteimet, hogy miket kellene még csinálni, és ott az electron fel volt írva. És szerintem ez már létező, megoldott dolog, amióta itthonról is elérhető a PayPal.

Deni 03-27-2008 11:27

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 167011)
Szuper, köszi szépen. Mégvalakinek?

Valóban PayPal-lel mennie kell elméletileg.

Nincs a kérdésben semmi rejtett keresztkérdés különben, abból az apropóból hoztam elő a témát, hogy elkezdtem végigfutni a jegyzeteimet, hogy miket kellene még csinálni, és ott az electron fel volt írva. És szerintem ez már létező, megoldott dolog, amióta itthonról is elérhető a PayPal.

ömm.. ez akkor azt jelenti, hogy Visa Electron (tehát nem dombornyomott, nem hitelkártya) kártyával is megy a paypal ? mert azt tudom, h a wow elfogadja.. de ha ez tényleg így van, akkor a francért kuncsorgok mindig vipért németben ? :D

Ati 03-27-2008 12:28

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 167037)
ömm.. ez akkor azt jelenti, hogy Visa Electron (tehát nem dombornyomott, nem hitelkártya) kártyával is megy a paypal ? mert azt tudom, h a wow elfogadja.. de ha ez tényleg így van, akkor a francért kuncsorgok mindig vipért németben ? :D

Elméletileg megy. Megerősítésre vár a dolog, mert nekem csak dombornyomott kártyám van, ezért is hoztam létre ezt a témát. :)

Deni 03-27-2008 12:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 167038)
Elméletileg megy. Megerősítésre vár a dolog, mert nekem csak dombornyomott kártyám van, ezért is hoztam létre ezt a témát. :)

hmm.. akkor ha hazamegyek lecsekkolom :)

Andrew 03-27-2008 16:26

Bazze, akkor visszamondhatom végre az internetkártyámat :D:D:D

Ati 03-27-2008 16:27

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 167108)
Bazze, akkor visszamondhatom végre az internetkártyámat :D:D:D

Még ne, egyelőre ez a kérdés, hogy van-e mégvalaki, akinek sikerült. Egyelőre 1-nél tartunk, az még nem meggyőző tömeg. :)

Deni 03-28-2008 11:53

azért ha valakinek sikerült sima visa electron kártyával paypalra felmenni, vagy micsinálni, az dobjon rám egy privit lécci, mert nem vagyok egy hülyelány, de nekem nem jön össze :rolleyes:

Ati 03-28-2008 11:57

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 167210)
azért ha valakinek sikerült sima visa electron kártyával paypalra felmenni, vagy micsinálni, az dobjon rám egy privit lécci, mert nem vagyok egy hülyelány, de nekem nem jön össze :rolleyes:

Miért nem sikerül? Úgy értem: mi a jelenség?


All times are GMT +1. The time now is 10:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu