Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   vip bankkártyával (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=272)

Ati 02-22-2006 18:59

vip bankkártyával
 
Sziasztok!

Annyian írkáltok bankkártyával kapcsolatban az átutalásos témához, hogy inkább nyitok egy újat. :)

Bankkártyával Hódítóban, Queosiában és most már a Cuceritorban is lehet VIP tagságot hosszabbítani.

Fontos azonban, hogy csak a felsorolt kártyatipusokkal.

Electron kártyával nem fog menni a dolog, mert azok sajna nagyon lebutított kártyák. Vagy dombornyomott kártyát javaslok, vagy lehet kérni a bankban kifejezetten netes használatra kártyát.

Ez bankonként más és más névre hallgat és más és más feltételekkel kaphatod meg. Web-kártya, net-kártya, Internet-kártya, leginkább ezekre a nevekre hallgat. Van ahol havidíja van, van ahol éves díja, és van ahol megadott számlacsomagok mellé ingyen kapsz ilyet ha kérsz. Megmondják, hogy ezt milyen kártyaként használhatod (Visa, Mastercard), és a WorldPay-nél azt kell választanod.

Daemon 02-23-2006 11:05

Csak hogy legyen itt is egy hozzászólás, szegény Ati neve ne álljon már magányosan: ;)

Én kértem netről hozzáférést az OPT-s számlámhoz, szóval kényelmesen a székemből szoktam átutalgatni :)

Ati 02-23-2006 11:11

Quote:

Originally Posted by Daemon
Én kértem netről hozzáférést az OPT-s számlámhoz, szóval kényelmesen a székemből szoktam átutalgatni :)

Ez kész...

Bankkártyás fizetést mégis hogy máshogy akarsz? :) MINDEN bankkártyás fizetést otthon kényelmesen tud intézni mindenki...

director 02-23-2006 11:34

Quote:

Originally Posted by Ati
Ez kész...

Bankkártyás fizetést mégis hogy máshogy akarsz? :) MINDEN bankkártyás fizetést otthon kényelmesen tud intézni mindenki...

lol:D most már tényleg teljes a képzavar:D utalásos topikba írnak bankkártya ügyet, bankkártya topikba utalásost.. nem rossz:)

Ati 02-23-2006 15:56

Quote:

Originally Posted by Kari
Kártyával nem fizetek a neten. Nem csak itt, sehol sem mivel IT biztonsággal foglalkozom. Tudom, hogy mit -nem- csinálok.

Pont emiatt tisztában kellene azzal lenned, hogy míg a készpénzes fizetésnek komoly kockázatai vannak (leütnek az utcán, kilopják a zsebedből stb), addig a bankkártyás fizetés kockázata gyakorlatilag nulla.

director 02-23-2006 16:23

Quote:

Originally Posted by Ati
Pont emiatt tisztában kellene azzal lenned, hogy míg a készpénzes fizetésnek komoly kockázatai vannak (leütnek az utcán, kilopják a zsebedből stb), addig a bankkártyás fizetés kockázata gyakorlatilag nulla.

pontosan:)

vannak kockázatok, de teljesen más természetűek.. a pénzintézetekre jelenthet veszélyt.. lásd pl: posta bank:) vagy az abm ambro:) és még sorolhatnánk a fantasztikusan droidikus módon tönkrement intézményeket

Ati 02-23-2006 16:57

Quote:

Originally Posted by director
pontosan:)

vannak kockázatok, de teljesen más természetűek.. a pénzintézetekre jelenthet veszélyt.. lásd pl: posta bank:) vagy az abm ambro:) és még sorolhatnánk a fantasztikusan droidikus módon tönkrement intézményeket

Pénintézetre igen, de feltételezem, hogy most ezt a fórumot mindenki mint magánszemély olvassa, nem mint *** Bank. :) Bár a bankok kockázata is minimális ezzel... Sokkal több pénzt lopnak el, amikor autóval szállítják...

director 02-23-2006 16:59

Quote:

Originally Posted by Ati
Pénintézetre igen, de feltételezem, hogy most ezt a fórumot mindenki mint magánszemély olvassa, nem mint *** Bank. :) Bár a bankok kockázata is minimális ezzel... Sokkal több pénzt lopnak el, amikor autóval szállítják...

nem az átutalásos részre értem a kockázatot.. egyszerűen az a tény, hogy üzemeltetnek egy ilyen rendszert, az jár rengeteg féle kockázattal. de ez itt tényleg off:) maradjunk a témánál, hátha sikerül a többieknek is..

Reni 01-10-2007 22:09

van lehetőség az angolban nem a saját országomat, hanem pl. a szövimét bankártyán keresztül vipelnem?

a sajátom simán megy...

lehet hogy elkerülte a figyelmem a súgóban ez a rész?..

Ati 01-10-2007 22:11

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 64913)
van lehetőség az angolban nem a saját országomat, hanem pl. a szövimét bankártyán keresztül vipelnem?

a sajátom simán megy...

lehet hogy elkerülte a figyelmem a súgóban ez a rész?..


Nincsen erre lehetőség. Volt pár napig, sajnos túl sok volt a visszaélés, így ez a lehetőség meg lett szüntetve. Csak saját országot lehet vipelni bankkártyával.


All times are GMT +1. The time now is 22:48.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu