Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   11. TESZT: Klánháborúk 2.0 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3540)

Ati 06-22-2009 20:45

11. TESZT: Klánháborúk 2.0
 
Késő van, úgyhogy csak címszavakban... :)

  1. A klánvárosokon kívül a klánok területet is elfoglalhatnak. Erre szolgál a "terülefoglalás" képesség. Hogy a klánból ki foglalhat a klán nevében területet, azt a klánvezér állíthatja a város beállítási oldalán.
  2. A területfoglalásnak van egy egyszeri összege is.
  3. A klánterület súlyozottabban számít a ranglista meghatározásában, mint a klánváros területe, de ezután is ugyanannyit kell (egyelőre) fizetni körönként.
  4. A klánterületre tévedő idegen karaktereknek klánadót kell fizetni. Minden egyes kockára lépéskor. Hogy mennyit, azt a szintjük határozza meg, szint/10 arany a mozgásonkénti adó. Ha nem tudja fizetni, nem mozog tovább. A befolyó adó a klánvagyonba kerül.
  5. Saját klánterületet kék árnyalattal látsz, ellenséges klánterületet pirossal.
  6. Klánterületet bővíteni a meglévő klánterülethez kapcsolódva lehet. Teljesen máshol nem kezdhetsz területfoglalásba.
  7. Ha összeérsz egy másik klán területével, akkor az ő területét kedvezményes áron elfoglalhatod. A támadás megkezdésekor ezt ki kell fizetned, akár sikerül majd a terület megszerzése, akár nem.
  8. Ha elindult a csata egy másik klán területéért, akkor a csata 3 órán át tart.
  9. Minden tick, amikor valamelyik fél (védő, vagy támadó) egyedül van jelen (legyőzte az ellenfelet, vagy oda se ment az ellenfél), jár egy pont. A 3 óra végén amelyik fél több pontot szerzett (több ideig birtokolta a területet egyedül), az a nyertes. Pontegyenlőség esetén a védő megtartja a területet.
  10. A területre belépve eseményként látod, hogy még mennyi idő van hátra a csatából, és mi az aktuális állás.
  11. A harc alatt lévő területek sárga árnyalattal jelennek meg. Ilyenkor a két háborús félen kívül mások nem léphetnek arra a mezőre.
  12. Tengeri területek is elfoglalhatók.

A teszt alatt több helyen is lehet területet foglalni, mint később, később a főváros környéke, és a fontosabb közeli helyek tabuk lesznek.

A teszt alatt a klánalapítás az 1 millió arany helyett 1000 arany.

A teszt alatt a városépítés a 10 millió arany helyett 10000 arany.

A klánbővítés nem változott, ne akarjatok bővíteni. :)

A teszt alatt a területfoglalás 500.000 arany helyett 500 arany.

A teszt alatt a másik klántól foglalás 300.000 arany helyett 300 arany.

A fizetendő adó nem kevesebb, úgyhogy legyen nálatok pénz! :)

Nem szorosan ide kapcsolódik, de fontos bővítés, aminek itt van haszna: a barakkból ki is lehet venni egységeket. Háború esetén hasznos lehet.

A meghalás a szokásos módon zajlik. TP vesztéssel, a területről elkerüléssel stb.

A teszt alatt minden aktív karakter kap 50-50 halálfej-totemet, hogy a TP-vesztés az első 50 alkalommal el legyen kerülve, és nyugodtan tudhatok csatázni. Ha ez elfogyott, akkor a halál TP-vesztéssel jár!

Nincs még élesítve, majd szólok, ha lesz... :)

Ildee 06-22-2009 20:50

Nekem úgy rémlik, hogy a klánháborúval említettél volna tpszerzési lehetőséget is :rolleyes:

Ati 06-22-2009 20:57

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 216516)
Nekem úgy rémlik, hogy a klánháborúval említettél volna tpszerzési lehetőséget is :rolleyes:

Az ellenfél legyőzéséért jelentős mennyiségű tp jár.

Ati 06-22-2009 21:04

Felkerült élesbe. Remélem semmit nem felejtettem ki... :)

Ati 06-22-2009 21:11

Minden 5. szint fölötti karakter kapott 50 halálfej-totemet. Lehet nyugodtan használni őket, 7 nap múlva megsemmisülnek, úgyhogy nem kell későbbre tartogatni. :)

A városokat a teszt miatt most célszerű egymáshoz közel tenni. Később ez nem szükséges, de most nemigen lesz csata, ha valaki a sziget túloldalán kezd. :)

Dus 06-22-2009 22:53

Szuper :)

Nah, kb. erre gondoltam a klánterületes postban :D

Azért egy-két dolog:
Szerintem a klánterület mástól való foglalása lehetne fele a sima foglalásnak, azaz 250K...

Diplomáciai utak lehetnének a klánok között:
- Egyezmények:
  • Kereskedelmi egyezmény: Azon klánterületen, amely ahhoz a klánhoz tartozik, melyel kereskedelmi egyezményben van a klánod (ahol tag vagy), ingyen mozoghatsz.
  • Meg nem támadási egyezmény: Barátságos klán. Megtámadása nem lehetséges. Az egyezmény felajánlásának ára lenne, és felbontásának is, így nem lenne össze-vissza minden klán mnt-ben.
  • Szövetség: Két klán szövetséges. Tudnak egymásért harcolni. Klánháborúban, stb., segíteni egymást. Felajánlásának és felbontásának elég komoly ára lenne.

Vélemény?? :)

Dus 06-22-2009 23:03

Illetve még annyit, hogy:
- Ha nem vagyok semmilyen klánba, had mászkáljak már mindenhol, és ne legyen már összeszínezve a térkép! :)
- Valahogy meg lehetne máshogy oldani ezt a "Háborús területre nem léphetsz be" dolgot, mert elég zavaró...

Ati 06-22-2009 23:05

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216536)
Illetve még annyit, hogy:
- Ha nem vagyok semmilyen klánba, had mászkáljak már mindenhol, és ne legyen már összeszínezve a térkép! :)
- Valahogy meg lehetne máshogy oldani ezt a "Háborús területre nem léphetsz be" dolgot, mert elég zavaró...

1, Akkor honnan tudod, hogy hol kell fizetned? Így elkerülheted. Az nem egy nyerő ötlet, hogy mászkálsz, és számodra teljesen véletlenszerűen egyszercsak fizetned kell, és azt se tudod miért.

2, A háború zavaró dolog... :) Szerencsére éles játékban nem 300 arany lesz. :)

Ati 06-22-2009 23:06

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216534)
Vélemény?? :)

Meglátjuk, hogy éles játékban milyen irányt vesznek a klánok, és később visszatérünk rá.

Dus 06-22-2009 23:08

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216537)
1, Akkor honnan tudod, hogy hol kell fizetned? Így elkerülheted. Az nem egy nyerő ötlet, hogy mászkálsz, és számodra teljesen véletlenszerűen egyszercsak fizetned kell, és azt se tudod miért.

2, A háború zavaró dolog... :) Szerencsére éles játékban nem 300 arany lesz. :)

Tényleg...Hopp :D :o

Akkor maradjon :)

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216538)
Meglátjuk, hogy éles játékban milyen irányt vesznek a klánok, és később visszatérünk rá.

Rendben...


Kérdés:
Hogy a fenébe lehet klánterületet hozzáadni a klánhoz?? :)
Adtam magamnak jogot a klánvezérrel ott a város gombbal, de nem látom sehol...Tanulni sem tudom megtanulni, mert nincs a listában...

Dus 06-22-2009 23:17

Még pár észrevétel:
  • 11. szintű a karakterem, és 2 aranyat fizetek ellenséges klánterületen, holott 1,1-et kéne, ami 1 arany...
  • Tengeren nem fog látszani a saját terület kék árnyalata. Ott lehetne zöld, vagy valamilyen más színnel lehetne majd megoldani.
  • Ha a színezés akkor marad minden karakternél, lehetne kicsit még halványabb, hogy kevésbé legyen zavaró. Most engem speciel nagyon idegesít. :)

Ati 06-22-2009 23:18

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216539)
Kérdés:
Hogy a fenébe lehet klánterületet hozzáadni a klánhoz?? :)
Adtam magamnak jogot a klánvezérrel ott a város gombbal, de nem látom sehol...Tanulni sem tudom megtanulni, mert nincs a listában...

10. szintű képesség: területfoglalás.

Ezt megtanulva odaállsz a klánváros mellé (közvetlen mellé), helyi menü, és területfoglalás. Ezután az ehhez a két területhez kapcsolódó területeken tudod ugyanezt ismételni. A lényeg, hogy mingid meglévő terület mellett legyen. Az első ilyen a klánváros.

Ati 06-22-2009 23:20

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216540)
  • 11. szintű a karakterem, és 2 aranyat fizetek ellenséges klánterületen, holott 1,1-et kéne, ami 1 arany...

10. szintig 1 arany. 20. szintig 2 arany. 30. szintig 3 arany. Stb.

Dus 06-22-2009 23:20

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216541)
10. szintű képesség: területfoglalás.

Ezt megtanulva odaállsz a klánváros mellé (közvetlen mellé), helyi menü, és területfoglalás. Ezután az ehhez a két területhez kapcsolódó területeken tudod ugyanezt ismételni. A lényeg, hogy mingid meglévő terület mellett legyen. Az első ilyen a klánváros.

Köszi... :)

Szóval a 2. szintű karakterrel tuti nem fogom megtanulni :D

Nembaj, szerencsére még a vak bácsis küldetésből megvan a tanulási lehetőség, azt eltanulom rá...

Ati 06-22-2009 23:21

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216544)
Szóval a 2. szintű karakterrel tuti nem fogom megtanulni :D

Azzal nem, de ha bent vagy vele klánban, akkor azzal ugyanúgy tudod védeni, illetve támadni a többi klánt.

Dus 06-22-2009 23:41

És akkor még egy észrevétel:
Az újonnal alapított klánok, amik még nem estek át az első éjfélen az alapítás óta, 0. helyezettként vannak felsorolva a klántoplistában. Ezzel nem is lenne gond, de ezzel a klántoplistán később nem lehet majd látni olyan klánokat, akik valójában a toplistán fent vannak. Szerintem a toplista leges legaljára kerüljenek be a frissen alapított klánok...

Dus 06-23-2009 02:05

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216540)
Még pár észrevétel:
  • Tengeren nem fog látszani a saját terület kék árnyalata. Ott lehetne zöld, vagy valamilyen más színnel lehetne majd megoldani.

Megcáfolom magam. Látszik a tengerben is a kék, de nem túl jól. Bár mindegy. Saját terület nem túl fontos, csak ha új területeket szeretnék, akkor meg kcisit jobban odafigyelek, hogy hol van a határ, ennyi. :)

Viszont nem tudom mennyire zavaró, ha majd tele lesz a térkép...szerintem baromira rossz lesz.
Ötlet:
A területeknek csak a körvonala legyen jelölve! De ez sem akárhogy:
Minden négyzet sarkánál (egynek számolok 4 négyzet sarkának találkozási pontját), lenne egy kis oszlop, ami ilyen kő színű, és piros, sárga, vagy kék csík lenne rajta. Az ezek által körbehatárolt terület lenne az, ami most teljesen be van színezve.

Igen ám, de, ha egy-egy területben néhány négyzet kimarad, akkor az erősen összezavarhatja az egészet, sőt, ha két különböző színű terület van egymás mellett...
Erre talán egy jó megoldás, hogy a négy négyzet felé (melyek közös sarkán áll az oszlop), egy-egy pici, színes (piros, sárga, kék) nyilacska mutatna...Ha két terület találkozik, akkor pedig "két szintes" oszlop lenne, ahol az alsó szinten és a felső szinten különböző színű terület lenne...
A tengerben nem oszlopok, hanem bólyák lennének, ugyan úgy színezve...


Szerintem sokkal jobban beleillene a terület körbejelölése egy ilyen játékba, mint a térkép elcsúnyítása ilyen színezéssel...
Ha nem is így, de valahogy minden képpen meg kéne változtatni ezt szerintem, mert zavaró...

Vélemények?? :)

Ati 06-23-2009 07:44

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216560)
Vélemények?? :)

Én még a leírást sem értem, hogy milyen oszlopok, nyilak, és számok vannak. Elhiszem, hogy lehet bonyolítani, és érthetetlenné tenni, de szerintem a mostani teljesen világos.

Dus 06-23-2009 08:19

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216572)
Elhiszem, hogy lehet bonyolítani, és érthetetlenné tenni, de szerintem a mostani teljesen világos.

És csúnya és zavaró...Szerintem! :)

Ati 06-23-2009 08:24

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216577)
És csúnya és zavaró...Szerintem! :)

Ha telerakod oszlopokkal, nyilakkal és számokkal, akkor nem lesz zavaró? :eek:

Szerintem érthetetlen is lesz pluszban.

Dus 06-23-2009 08:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216578)
Ha telerakod oszlopokkal, nyilakkal és számokkal, akkor nem lesz zavaró? :eek:

Szerintem érthetetlen is lesz pluszban.

Lehet, hogy zavaró lesz, így hirtelen nem nagyon tudom elképzelni.

Amúgy a "Settlers" nevű játékban van ilyen, elég hasonló, az ötlet is onnan jött. Ott átlátható és még jól is néz ki. :) Ha meg szeretnéd nézni mire gondolok, akkor ajánlom azt. :D

Toto 06-23-2009 10:02

Szerintem a megtámadott négyzetek számától függetlenül elég lenne 1-szer kiírni, hogy klánháború. Úgysem tartalmaz koordinátát, vagy ellenfél nevet. Viszont könnyen elveszhetnek lényeges információk. (Éhes vagy, szomjas vagy stb.)

Ui.: Ha már írta valaki bocs.

Ildee 06-23-2009 10:13

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 216586)
Szerintem a megtámadott négyzetek számától függetlenül elég lenne 1-szer kiírni, hogy klánháború. Úgysem tartalmaz koordinátát, vagy ellenfél nevet. Viszont könnyen elveszhetnek lényeges információk. (Éhes vagy, szomjas vagy stb.)

Ui.: Ha már írta valaki bocs.

Igaz, ezért halt éhen vagy szomjan vagy fogalmam sincs miért, de meghalt a kereskedős karakterem :(

Ati 06-23-2009 11:43

Quote:

Originally Posted by Toto (Post 216586)
Szerintem a megtámadott négyzetek számától függetlenül elég lenne 1-szer kiírni, hogy klánháború. Úgysem tartalmaz koordinátát, vagy ellenfél nevet. Viszont könnyen elveszhetnek lényeges információk. (Éhes vagy, szomjas vagy stb.)

Ui.: Ha már írta valaki bocs.

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 216588)
Igaz, ezért halt éhen vagy szomjan vagy fogalmam sincs miért, de meghalt a kereskedős karakterem :(

Közkívánatra körönként csak egyszer megy az értesítés. :)

Dus 06-23-2009 13:26

Most jutott eszembe az, hogy majd a rendes klánban, ilyen klánháború mellett erősen éjszakázni kéne. De nem hiszem, hogy ez jót tenne a játéknak...
Szerintem minden klán állíthasson be egy 4 órás időintervallumot, amikor nem lehet újabb klánháborút indítani ellenük...

4 óra az nem sok. Sőt. Nagyon nem sok, de ez a 4 óra mégis soknak számít, hogyha azt nézzük, hogy a terület foglalás 3 óra hosszú...

Ezzel nem teljesen, de nagy mértékben el lehet kerülni az éjszakázásokat, az állandó fent létet, stb., és mindenki tud így érvényesülni a játékon belül...

Kis kiegészítés: Havonta egyszer állíthatja át a klánvezér, hogy mely az a 4 óra, amikor védelem alatt szeretné tudni a klánját!

Még egy kis kiegészítés: Az első 3 helyezett klán ne kapjon ilyen védettséget! Ők kapnak klánmedált...Ha olyan jók, meg tudják védeni magukat...

És természetesen, amikor a klán védett, ő sem indíthat támadást...

Ildee 06-23-2009 13:28

Ha egy klánban márcsak 10en is vannak (nem 10 kari, hanem 10 ember) akkor simán megtudják oldani a 24órás felügyeletet.

Dus 06-23-2009 13:32

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 216608)
Ha egy klánban márcsak 10en is vannak (nem 10 kari, hanem 10 ember) akkor simán megtudják oldani a 24órás felügyeletet.

Aha. Főleg ha mindegyik nappal dolgozik és éjjel alszik, mint az átlagos ember...

És máris van éjszakázás.

Ha meg támadás éri a klánt, akkor azon nyomban küldeni kell az sms-t, meg hívni a klántagot, hogy jöjjön fel mudra, mert viszik a területet...

Nem tartom jónak. :)

Ati 06-23-2009 13:35

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216609)
Aha. Főleg ha mindegyik nappal dolgozik és éjjel alszik, mint az átlagos ember...

És máris van éjszakázás.

Ha meg támadás éri a klánt, akkor azon nyomban küldeni kell az sms-t, meg hívni a klántagot, hogy jöjjön fel mudra, mert viszik a területet...

Nem tartom jónak. :)

Nem szükségszerű része a játéknak a klánterület. Ha valaki nem akar ilyenek miatt éjszakázni, akkor nem keveredik háborúba, mert nincs klánterülete.

Ildee 06-23-2009 13:37

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216609)
Aha. Főleg ha mindegyik nappal dolgozik és éjjel alszik, mint az átlagos ember...

És máris van éjszakázás.

Ha meg támadás éri a klánt, akkor azon nyomban küldeni kell az sms-t, meg hívni a klántagot, hogy jöjjön fel mudra, mert viszik a területet...

Nem tartom jónak. :)

Szerintem pont az lesz amit Te mondassz, mindenki éjjel fog majd támadni, így probléma sem lesz :)

Ps: én majd hajnalban :D:D:D

Dus 06-23-2009 13:39

Amikor a saját klánvárosomat szerettem volna, mint terület, akkor azt írta, hogy csak meglévő terült mellé foglalhatok területet. Gondoltam, hogy akkor az már az én területem...De most nézem, hogy Ildi viszont lazán elfoglalta azt a területet...

Hogy is van ez?? :)

Ildee 06-23-2009 13:42

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216612)
Amikor a saját klánvárosomat szerettem volna, mint terület, akkor azt írta, hogy csak meglévő terült mellé foglalhatok területet. Gondoltam, hogy akkor az már az én területem...De most nézem, hogy Ildi viszont lazán elfoglalta azt a területet...

Hogy is van ez?? :)

Úgy hogy én mindig a klánterületem mellett mentem területet foglalni.

Ati 06-23-2009 13:43

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216612)
Amikor a saját klánvárosomat szerettem volna, mint terület, akkor azt írta, hogy csak meglévő terült mellé foglalhatok területet. Gondoltam, hogy akkor az már az én területem...De most nézem, hogy Ildi viszont lazán elfoglalta azt a területet...

Hogy is van ez?? :)

Amikor nincs területed, akkor a klánváros mellett foglalhatsz területet. Majd ezután a klánváros, és a meglévő terület mellett. Ha azt is szeretnéd, ami konkrétan a város területe, akkor foglalsz eg területet a város mellett indulásnak, majd e mellett is foglalsz egyet, a város alatti területet.

Dus 06-23-2009 14:32

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216614)
Amikor nincs területed, akkor a klánváros mellett foglalhatsz területet. Majd ezután a klánváros, és a meglévő terület mellett. Ha azt is szeretnéd, ami konkrétan a város területe, akkor foglalsz eg területet a város mellett indulásnak, majd e mellett is foglalsz egyet, a város alatti területet.

Ok. Szerintem logikusabb lenne, ha a következőkből valamelyik lenne:
  • Megkapja minden klán alapból azt a területet, ahol a klánvárosa van.
  • Először a klánváros helyén lévő területet kell elfoglalni, aztán lehetne a körülötte lévőket.
  • A klánvárosok területe nem lehetne elfoglalható.

Én a legfelsőt támogatnám a legjobban, a legalsót a legkevésbé. :)

Ati 06-23-2009 14:34

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216615)
Ok. Szerintem logikusabb lenne, ha a következőkből valamelyik lenne:
  • Megkapja minden klán alapból azt a területet, ahol a klánvárosa van.
  • Először a klánváros helyén lévő területet kell elfoglalni, aztán lehetne a körülötte lévőket.
  • A klánvárosok területe nem lehetne elfoglalható.

Én a legfelsőt támogatnám a legjobban, a legalsót a legkevésbé. :)

Én azt semmiképp, hiszen az azt jelentené, hogy akinek klánvárosa van, az ellen máris háborúzni lehet. Annak híve vagyok, hogy adjuk meg a választás lehetőségét: akar-e valaki háborúzni másokkal, vagy sem. Ha nem akar, akkor ne legyen erre rákényszerítve.

Dus 06-23-2009 14:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216616)
Én azt semmiképp, hiszen az azt jelentené, hogy akinek klánvárosa van, az ellen máris háborúzni lehet. Annak híve vagyok, hogy adjuk meg a választás lehetőségét: akar-e valaki háborúzni másokkal, vagy sem. Ha nem akar, akkor ne legyen erre rákényszerítve.

Ok, akkor a 2. pont! :p

Amúgy az elgondolkodtató, hogy mi van akkor, ha két klán baráti viszonyban van, és ide-oda adogatják a területet mondjuk egy kereskedelmi központál...

Ekkor csak ők mehetne be a poszthoz...

Simán adhat összejátszásra okot, hogy a fővárost, és néhány kereskedelmi központot háború alatt tartanak...Amíg háború van, lényegében csak ők használhatják ezeket a területeket, és teljesen megbéníthatják a kereskedést, vagy akármit. Sőt, a tárna bejáratokat is háború alatt lehet tartani, és ezzel a bányászatot is teljesen megbénítani...

Ez ellen javaslatok:
  • Egymás után maximum négyszer indítható foglalás egy területre. Egymás utáni foglalásnak számít az, ha egy területért folytatott háború után, 30 percen belül ismét harc folyna az adott területen. Négy ilyen után, 24 óráig utána ott nem indítható háború!
  • A kereskedelmi központok, tárna bejáratok, és a nem klánvárosokat nem lehetne elfoglalni területként. Ez esetben körbe is lehet venni háborús mezőkkel, de ekkor már 8 mezőt kéne háborút tartani, ami elég durva pénzmennyiség... (3 kerposzt az már 24 mező körbevenni, és fizetni kéne 300K*24 aranyat 3 óránként...)

Ati 06-23-2009 14:46

Jelenleg a teszt miatt szinte bárhol foglalhatsz területet.

Amikor a teszt végetér, akkor lesznek területek, amik nem kerülhetnek soha klánkézre. Ilyen a főváros környéke, a fő kereskedelmi utak, minimum egy közeli bánya stb.

Dus 06-23-2009 15:07

Következő elméleti probléma:
A játékban lévő legnagyobb karakter, ha rak fel magára folyamatosan láthatatlanságot, vagy ha valaki más rak fel rá folyamatosan, akkor, ha 1 ponttal is vezet a területszerzésben, akkor onnan már nincs lehetőség védekezni. Nem lehet megvédeni a területet, mert semmilyen módon nem lehet észlelni az ott lévő karaktert...

Valamilyen megoldást kéne erre is találni. :)

Ati 06-23-2009 15:09

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216622)
Következő elméleti probléma:
A játékban lévő legnagyobb karakter, ha rak fel magára folyamatosan láthatatlanságot, vagy ha valaki más rak fel rá folyamatosan, akkor, ha 1 ponttal is vezet a területszerzésben, akkor onnan már nincs lehetőség védekezni. Nem lehet megvédeni a területet, mert semmilyen módon nem lehet észlelni az ott lévő karaktert...

Valamilyen megoldást kéne erre is találni. :)

Beveszed a saját klánodba. ;)

Dus 06-23-2009 15:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 216623)
Beveszed a saját klánodba. ;)

Aha, és majd mind az 50 klán, vagy még több beveszi majd a saját klánjába azt az 1 embert?? :eek:

Ez így akkor sem jó :o

Ildee 06-23-2009 15:28

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 216622)
Következő elméleti probléma:
A játékban lévő legnagyobb karakter, ha rak fel magára folyamatosan láthatatlanságot, vagy ha valaki más rak fel rá folyamatosan, akkor, ha 1 ponttal is vezet a területszerzésben, akkor onnan már nincs lehetőség védekezni. Nem lehet megvédeni a területet, mert semmilyen módon nem lehet észlelni az ott lévő karaktert...

Valamilyen megoldást kéne erre is találni. :)

Van erre megoldás :)
Beletőrődsz hogy ez van :) ez az egyik, vagy mikor leesik a láthatatlanság, akkor odamész és megölöd, ha nem annyira szemfüles, mindt egyesek khm :D:D:D
Ha meg megölni sem bírod, akkor így jártál :D


All times are GMT +1. The time now is 07:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu