Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Betegség (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4007)

-Fegya- 01-05-2010 22:05

Betegség
 
A hulla feljavításával kapcsolatban merült fel bennem a következő kérdés:

Megtámadok egy hullát 2 körre és ugyanakkor megtámadok egy másik hullát 3 körre. A később visszaérő sereg újrafertőzi az országomat?

Von 01-05-2010 22:07

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 235349)
A hulla feljavításával kapcsolatban merült fel bennem a következő kérdés:

Megtámadok egy hullát 2 körre és ugyanakkor megtámadok egy másik hullát 3 körre. A később visszaérő sereg újrafertőzi az országomat?

Én úgy tudom, hogy igen.
Logikailag ugyanaz mintha megvárnád, hogy hazaérjen a sereg, majd megint mennél egy kört a hullára, és az bizony újrafertőz.

Ati 01-05-2010 22:14

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 235349)
Megtámadok egy hullát 2 körre és ugyanakkor megtámadok egy másik hullát 3 körre. A később visszaérő sereg újrafertőzi az országomat?


Igen .

-Fegya- 01-06-2010 11:51

és ha két különböző körben indítok támadást 2 különböző hulla ellen és a seregek egyszerre érnek haza, akkor 1 vagy 2 betegséget kapok?

Remedy 01-06-2010 11:52

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 235436)
és ha két különböző körben indítok támadást 2 különböző hulla ellen és a seregek egyszerre érnek haza, akkor 1 vagy 2 betegséget kapok?

Jelenleg nincs olyan a hoditoban, hogy ket betegseg. Egy van, az a hektarszamodtol fugg, es ujrafertozhet.

Ati 01-06-2010 11:58

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 235436)
és ha két különböző körben indítok támadást 2 különböző hulla ellen és a seregek egyszerre érnek haza, akkor 1 vagy 2 betegséget kapok?

Kettőt. Mind a kétszer annyiról indul a betegség, ahány hektáron vagy. Vagyis pontosan ugyanaz történik, mintha egy sereg lett volna, hiszen a hektárszámodnál nagyobb idejű betegséget nem kaphatsz.

-Fegya- 01-06-2010 12:01

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 235438)
Jelenleg nincs olyan a hoditoban, hogy ket betegseg. Egy van, az a hektarszamodtol fugg, es ujrafertozhet.

Pontatlanul fogalmaztam. A különböző körökben indított hullák elleni támadás esetén, ha mindkét támadósereg ugyanabban a körben ér haza, akkor a másodszor hazaérő sereg újrafertőz?

-Fegya- 01-06-2010 12:05

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 235443)
Kettőt. Mind a kétszer annyiról indul a betegség, ahány hektáron vagy. Vagyis pontosan ugyanaz történik, mintha egy sereg lett volna, hiszen a hektárszámodnál nagyobb idejű betegséget nem kaphatsz.

Köszi.
rövid

Ati 01-06-2010 12:06

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 235445)
Pontatlanul fogalmaztam. A különböző körökben indított hullák elleni támadás esetén, ha mindkét támadósereg ugyanabban a körben ér haza, akkor a másodszor hazaérő sereg újrafertőz?

Amikor beteg sereg ér haza, akkor mindig elölről kezdődik a betegséged.

Beteg lesz a sereg, ha:

1, beteg országot támadsz (élőhalottat, vagy nem élőhalott, de beteg országot),
2, betegen indulnak (ez esetben betegen is érkeznek haza, függetlenül attól, hogy esetleg időközben az országban pont felszámoltad a betegséget).

Remedy 01-06-2010 12:13

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 235445)
Pontatlanul fogalmaztam. A különböző körökben indított hullák elleni támadás esetén, ha mindkét támadósereg ugyanabban a körben ér haza, akkor a másodszor hazaérő sereg újrafertőz?

Hivhatod igy is, de mivel a hektarszamod nem valtozik a ket sereg hazaerte kozott, pontosan ugyanaz a hatasa, mintha egy sereg ment volna ki... :)


All times are GMT +1. The time now is 12:48.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu