Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Email értesítő a hátralevő VIP tagságról (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4449)

Bogár 12-07-2010 18:44

Email értesítő a hátralevő VIP tagságról
 
Sziasztok!

Szerintem jó lenne egy opció, ami ha be van kapcsolva, akkor kapnánk értesítést a hátralevő VIP köreinkről. Kb. úgy gondoltam, hogy lenne a beállítások alatt egy checkbox, ami ha be van kapcsolva, akkor meg lehetne adni, hogy X VIP kör alatt Y körönként kapjunk értesítést emailben arról, hogy mennyi van hátra még a VIP tagságból.

Ez az opció alapból ki lenne kapcsolva, mert biztosan vannak olyan játékosok, akik nem kívánják megkapni ezeket az emaileket.

Ha nagyobb időintervallummal hosszabbítom meg a VIP tagságomat, akkor sajnos hajlamos vagyok figyelmen kívül hagyni az információt a főoldalon, abban a tudatban, hogy "úgyis van még hátra néhány köröm". A napokban is így jártam, és amikor beléptem, meglepve tapasztaltam, hogy lejárt a tagság.

Igen, tudom, hogy volt már ilyen téma (link), de ott elsősorban arról volt szó, hogy a szövik is lássák az információt. A jelen javaslat nem a játékon belüli eseményértesítésről szól, csupán értesítés az ország tulajdonosának az email címére.

Várom az építő jellegű hozzászólásokat és ellenvetéseket. :)

Pool 12-07-2010 20:01

Kérdésem lenne: minek?
Ha belépsz, rögtön látod, értelme semmi még e-mailnek is...

Zordi 12-07-2010 20:16

Figyelni kell erre is.... még azt tudnám elképzelni, hogy 24 körtől már pirossal írná a VIP köröket de valójában átkell futni az orikon néha... ha meg több ori van látni az összekapcsoló oldalon.
Feleslegesnek tartom az mailt. :)

Bogár 12-07-2010 20:27

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 272566)
Kérdésem lenne: minek?
Ha belépsz, rögtön látod, értelme semmi még e-mailnek is...

Éppen ez a lényeg, hogy bár ott virított az orrom előtt, nem vettem észre, hogy hamarosan kifogyok a VIP körökből.
A másik dolog meg az, hogy ha nem kapcsoljuk be, akkor nincs email értesítő. Ez csak egy felvetés, és ha netán tetszik több embernek is, nem igényel nagy erőforrást, és nem ütközik semmilyen jogi szabályba, akkor talán meg lehetne valósítani.

Pool 12-07-2010 20:29

Quote:

Originally Posted by Bogár (Post 272570)
Éppen ez a lényeg, hogy bár ott virított az orrom előtt, nem vettem észre, hogy hamarosan kifogyok a VIP körökből.
A másik dolog meg az, hogy ha nem kapcsoljuk be, akkor nincs email értesítő. Ez csak egy felvetés, és ha netán tetszik több embernek is, nem igényel nagy erőforrást, és nem ütközik semmilyen jogi szabályba, akkor talán meg lehetne valósítani.

Én legalább 30* többet lépek be a játékba, mint az e-mailembe...:)

Ha nem veszed észre, hogy lejár, akkor elég bambula vagy...

Pali papa 12-07-2010 20:30

Támogatom.
Ma épp ráfaragtam két orimban is angolban...
:(

Bogár 12-07-2010 20:35

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 272571)
Én legalább 30* többet lépek be a játékba, mint az e-mailembe...:)

Én is többször lépek be a játékba, mint a mailbe, de a mail drasztikusan csökkentené az esélyét annak, hogy helytartó nélkül ébredjek. Ha mailt kapok, azt majdnem azonnal észreveszem.

J.Ati 12-07-2010 21:07

Én is támogatom, habár én nem hiszem, hogy használnám :)

Rheia 12-07-2010 21:13

Én is támogatom!

Tsobi 12-07-2010 21:36

Én azért nem támogatnám, mert ezzel egy újabb lépést tennénk az elfmocsár megszilárdulása felé, Így gyakorlatilag már be sem kell majd lépniök két hét alatt egynél többször, akkor is csak VIP-et küldeni ( mert ugye már az ori sorszámát is elfelejtette ) .


All times are GMT +1. The time now is 09:41.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu