Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Bear Grylls A túlélés törvényei (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4505)

Dragi 02-15-2011 09:31

Bear Grylls A túlélés törvényei
 
Bear Grylls a Wikipédián



csak a szemít nekijjje! :D abba van a fehírje :D

Dragi 02-15-2011 09:42


Merengő 02-15-2011 09:53

szerintem nagyon komoly a srác, ha tehetem mindig menézem hiába láttam már minden részt 100szor :)

Dragi 02-15-2011 09:56

Quote:

Originally Posted by Merengő (Post 280021)
szerintem nagyon komoly a srác, ha tehetem mindig menézem hiába láttam már minden részt 100szor :)

az biztos, hát még az operatőr milyen komoly :D

Xeper 02-15-2011 14:14

Quote:

Originally Posted by Dragi (Post 280022)
az biztos, hát még az operatőr milyen komoly :D

Jahh... Grylls bezabál minden jót, szerencsétlen operatőr nem kap egy falatot sem, mégis bírja :D

Kutyuleee 02-16-2011 01:48

Quote:

Originally Posted by Xeper (Post 280048)
Jahh... Grylls bezabál minden jót, szerencsétlen operatőr nem kap egy falatot sem, mégis bírja :D

persze,állóvízből nem iszunk mert paraziták vannak benne, de a talált döghúst megesszük nyersen,amiben talán a legtöbb élősködő és féreg lakozik ...

amig ott egy stáb mellette és ilyen véleményezhetően eltérő dolgok hangzanak el és történnek meg, addig hiteltelen számomra amit csinál. amúgy én is nézem, de valahogy inkább röhögök mert parasztvakitásnak érzem az egészet.
pl ott volt a miami rész. nekem az volt az ami kiverte anno a biztositékot... megküzd egy aligátorral egy fatuskóval és egy késsel, és ott mondja milyen veszélyes,és tényleg nem egyszerüen öli meg,
ugyanakkor elötte meg a vízben elkezd a fák gyökerei közt matatva az ujjával kifogni egy harcsát... mikor az elmondások szerint (és a részben is elhangzik) azon a környéken nyüzsögnek az aligátorok, amik a vízben élnek, és igen, ott jól álcázzák magukat a víz alatt. sőt leginkább vízben és közvetlen a vízpartra támadnak, mert nem üldözik a zsákmányukat...
értelmes ember tényleg a vízben kezd el élelemre vadászni, mikor bármikor ő is aként végezheti??? tényleg ez lenne a túlélésre a legjobb tanács???:eek:

ilyen anaglogia mentén, ha oroszlánt látsz fuss az antilopra és probáld meg elkapni, hiszen az oroszlánt csak akkor érdekled ha a vadászterületén kivül vagy...

BeeLord 02-18-2011 17:40

Az én kedvenc jelenetem az volt, amikor csapdába ejtett egy vaddisznót. A szerencsétlennek a hátsó lábát kötötte oda valami furfangos csapdával egy fához. Persze ez így önmagában kevés, azt az állatot valahogy meg is kell ölni. Fogta a kését, elkezdett a vadkan körül ugrálni és hadonászni. Azt mondta a kamerába, hogy megpróbálja elterelni a disznó figyelmét és megtalálni a gyengepontját, amire támadhat. Körülbelül 3 percig bohóckodott, majd közölte, hogy ez így nem megy, úgyhogy improvizálnia kell. Ennek megfelelően nekifutásból ráugrott a cocára...

BeeLord 02-18-2011 17:44

Haha, megtaláltam YouTube-on. Mégsem kellett neki kés.:D


Zoli 02-18-2011 17:49

Az én kedvenc mozzanatom a "hogyan csináljunk döglött birkából (vagy miből) hálózsákot" :)
hegyaljára jól jött volna :D:D

Remedy 02-18-2011 18:00

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 280404)
Haha, megtaláltam YouTube-on. Mégsem kellett neki kés.:D

En ugy lattam, hogy a vegen elovette a keset.


All times are GMT +1. The time now is 13:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu