Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Jégkorong (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2435)

Liza itt is... 11-06-2007 20:08

Előre is várom...:rolleyes:
Ha nem kukkolok szét kimaradok a sztoriból...:D:D:D:D:D

Elme 11-14-2007 16:47

nem kell mindenben nyakig benne lenni...
a HC szárnyairól meg annyit, hogy hamarosan úgy járnak, mint daidalosz és ikarosz:)

Bogár 12-26-2007 08:52

Év végén Csíkszereda lesz a magyar hoki központja

Elme 01-20-2008 20:53

momentán az a helyzet, hogy elveszítette a HC a kupadöntőt is annak ellenére, hogy leigazolt egy komplett szlovák csapatot a kupadöntőre...
szabályosnak ugyan szabályos a dolog, de nekem az ilyesmitől általában hányhatnékom van...
remélem a tulajt megtalálja rövid időn belül a román adóhatóság...
ha valami véletlen folytán ott lennének a végelszámolásnál valszeg megint bevásárolna az elődöntőre/döntőre a tulaj
minden elimerésem az SC-nek és HC meg menjen a....

Elme 01-20-2008 20:56

ha a döntő közelébe érnek majd egy szlovák falut igazol a HC?
ha láttad a meccset akkor meggyőződhettél arról is milyen frankó gyerekek a szlovák kiszuperált hokisok....alattomosak, sunyik, sportszerűtlenek, a többit meg tudod
szóval, ha ezen az áron akarod a központot Szeredára akkor nemtokmit mondani
a HC jövőre meg induljon a szlovák bajnokságban...

Bogár 01-21-2008 23:38

itt is elég durván kritizálták a HC-t. hasonlókat írtak, mint amiket te írtál. de már ez van. szerintem elsősorban nem a csapat vezetőjét kell kritizálni, hanem a szabályokat, amiért megengednek ennyi idegenlégióst...

egyébként jelenleg a román bajnokság középszakasza zajlik. vannak elméleti esélyek arra, hogy a 2 csíki csapat kerüljön be a döntőbe. :) szerintem ez nagyon szép lenne. ami érdekesebb volt a hétvégén:

Steaua - SC 4-5 (3-2, 1-2, 0-1)
Steaua – SC 2-4 (1-0, 1-1, 0-3)

jövő hétvégén a HC fog a Steaua ellen játszani. :)

az állás:

1 Csíkszeredai HC 16 8 4 2 2 58:39 34
2 Bukaresti Steaua 16 10 1 1 4 70:42 33
3 Csíkszeredai Sport Club 16 8 1 2 5 55:43 28
4 Gyergyószentmiklósi Progym 16 0 0 1 15 25:84 1

laci 01-22-2008 08:26

Nekem az a gondom a jégkoronggal, hogy TV-ben nem tudom nézni: kicsi a korong, nagyot ütnek bele, gyorsan repül/csúszik, általában azt sem tudom, hol van, csak abból tudok következtetni, hogy éppen merre sprintelnek a játékosok :o

Bogár 01-22-2008 10:51

Quote:

Originally Posted by laci (Post 153366)
Nekem az a gondom a jégkoronggal, hogy TV-ben nem tudom nézni: kicsi a korong, nagyot ütnek bele, gyorsan repül/csúszik, általában azt sem tudom, hol van, csak abból tudok következtetni, hogy éppen merre sprintelnek a játékosok :o

a román és magyar bajnokságokban egyszerű követni. annál a játékosnál van a korong, amelyik éppen korcsolyázik (próbál korcsolyázni). :D
az NHL-ben más a helyzet, de néhány mérkőzés után már biztos lehet követni. és persze az operatőröktől is sok függ... ha van lehetőséged, menjél el néhány meccsre, ott biztos, hogy jobb a hangulat, mint a TV előtt. :)

egyébként sokkal követhetőbb, ha ismered a szabályokat és a játékstratégiákat. erről Elme tudna többet mesélni szerintem. ;)

Elme 01-22-2008 18:30

szép lenne ha a 2 Csíki csapat jászaná a döntőt való igaz
de az igazán tökéletes az lenne, ha az SC nyerne
való igaz, hogy a szabályok körültekintőbb alkotásával is meg lehetne akadályozni ilyesmit
egyébként én nemtom kijárnék-e meccsre, ha elzavarnánakmindenkit és igazolnának mondjuk 15 kanadai és 7 szlovák hokist Dunaújvárosba
tudod ebben az a szép, hogy az idősebbeket alanyi jogon, a fiatalokat pedig már a jégpályáról serdülő/ifista korukból ismerem, mivel a női csapat mellett én is eltöltöttem pár évet a palánk mellett
szóval nekem a mostani Dújváros jobban tetszik

Elme 01-22-2008 18:31

egyébként sokkal követhetőbb, ha ismered a szabályokat és a játékstratégiákat. erről Elme tudna többet mesélni szerintem. ;)[/quote]

van szabálykönyvem, kölcsön tudom adni:)


All times are GMT +1. The time now is 21:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu