Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hulla átalakulása Mivé is? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3208)

Belseeboob 10-04-2008 18:19

Hulla átalakulása Mivé is?
 
Sziasztok a Problémám az lenne ,hogy hulla vagyok és nem igazán tetszik. Maga a hadi nagyon bejön most az orim 60% barakk 25% ház 5% bank 10% kovács mühely!

Lassan 600 hekin vagyok és át akarok alakulni valami Hadivá!
Mi legyek és hogy csináljam:)
Ötletet kaptam Elf Hadi ra!
Ti mit választanátok?


Előre is köszi!

Redback 10-04-2008 19:19

Quote:

Originally Posted by Belseeboob (Post 192723)
Sziasztok a Problémám az lenne ,hogy hulla vagyok és nem igazán tetszik. Maga a hadi nagyon bejön most az orim 60% barakk 25% ház 5% bank 10% kovács mühely!

Lassan 600 hekin vagyok és át akarok alakulni valami Hadivá!
Mi legyek és hogy csináljam:)
Ötletet kaptam Elf Hadi ra!
Ti mit választanátok?


Előre is köszi!

Elfet csak sok pénzzel éri meg játszani hadiként szerintem.Egy Óriás tudós hadi tökéletes szerintem :)

Gyuresz 10-04-2008 19:24

:)
 
Üdv!

Elf hadi semmiképpen!
Az Elf -szerintem- nem a legjobb választás hadisnak, inkább varinak, vagy gazdálkodó, esetleg tudósnak használnám.
Hadis orinak én Óriást javallanék, de mindenek elött Orkot:)
Lépés elött mindenképpen gondoskodj az új faj szükségleteiről -élelem (tanya), toli (kocsmák), vari (templomok), mert ugye nem akarsz ezek nélkül maradni:)-
mert a köv. szinten nem tudsz azonnal piacolni...
Sok sikert a váltáshoz:D

Redback 10-04-2008 19:35

Quote:

Originally Posted by Gyuresz (Post 192735)
Üdv!

Elf hadi semmiképpen!
Az Elf -szerintem- nem a legjobb választás hadisnak, inkább varinak, vagy gazdálkodó, esetleg tudósnak használnám.
Hadis orinak én Óriást javallanék, de mindenek elött Orkot:)
Lépés elött mindenképpen gondoskodj az új faj szükségleteiről -élelem (tanya), toli (kocsmák), vari (templomok), mert ugye nem akarsz ezek nélkül maradni:)-
mert a köv. szinten nem tudsz azonnal piacolni...
Sok sikert a váltáshoz:D

Orkot kezdőnek nem ajánlom semmiképp.

vityu 10-04-2008 19:37

Quote:

Originally Posted by Belseeboob (Post 192723)
Sziasztok a Problémám az lenne ,hogy hulla vagyok és nem igazán tetszik. Maga a hadi nagyon bejön most az orim 60% barakk 25% ház 5% bank 10% kovács mühely!

Lassan 600 hekin vagyok és át akarok alakulni valami Hadivá!
Mi legyek és hogy csináljam:)
Ötletet kaptam Elf Hadi ra!
Ti mit választanátok?


Előre is köszi!

Ez annyira nem egyszerű folyamat.
Bármi is legyél utána, alaposan számolgass. Nem tom van-e jó országtervező programod, ha nincs, akkor keresd fel pl ezt: Bimmbimm országtervezője, és tervezd meg a következő ország felépítését. Nagy meglepetések érhetnek, ha 10raktárral, 0 tanyával átmész a következő szintre, és 24kör alatt, amíg nem piacozhatsz, az országod szétéhezi magát. Még fellépés előtt át kell épülni legalább annyi tanyára és raktárra, hogy ha töltött raktárral átmész, akkor az 24körig kibírja. Ha óriást választasz, akkor kocsma elég lesz 1 is első nekifutásnak, de ha más, akkor bizony arra is fel kell készülni. Nem vidám dolog, amikor egy szövetség 4 tagja rád tudja gyújtani az országod. Nem árt ha templomokat is építesz. Abból többet, mint kocsmából.
Elvileg ezeket szintlépés után is megcsinálhatod, de én előtte csinálnám. Ja, és nagyon olvasgasd át a fajok előnyeit, hátrányait, és próbáld meg azt kihozni, ami szerinted a legegyszerűbb megoldás. Viszont én is az óriást javasolnám.

Sok sikert hozzá.

Belseeboob 10-04-2008 19:59

Szóval és tettel! A Problémam az hogy 600 heki körül hulla ként elég nehez átalakulni mert hát a többi ori akár egy varival is levarázsol! És utána szétütnek miközben én huzom fel a tanyákat!Bár lehet meglátnak 600 hekin tanyával kocsmákkal es alig par ezer elittel és azt mondják szegény srác ugyan hagyuk már....P

Stev 10-04-2008 23:50

Kezdő hadinak hullából épülve én is az óriást ajánlom; az átépülés folyamatát meg Vityu már leírta. Sok sikert!;)

laci 10-05-2008 07:30

Quote:

Originally Posted by Belseeboob (Post 192740)
Szóval és tettel! A Problémam az hogy 600 heki körül hulla ként elég nehez átalakulni mert hát a többi ori akár egy varival is levarázsol! És utána szétütnek miközben én huzom fel a tanyákat!Bár lehet meglátnak 600 hekin tanyával kocsmákkal es alig par ezer elittel és azt mondják szegény srác ugyan hagyuk már....P

Akkor sok raktár, vásárold tele, és szintlépés után alakulj át, akkor már az első 24 körben elkezdhetsz építkezni, illetve lesz mit enned, aztán a következő 48 körben folytathatod, és még mindig nem fog senki hozzád érni. A lényeg hogy 72 kör után már legyen némi védelmed.

És én is az óriást javaslom, már csak azért is mert 1 kocsmával is elvagy, tehát valamivel könnyebb átalakulnod.

Belseeboob 10-05-2008 07:51

Quote:

Originally Posted by laci (Post 192775)
Akkor sok raktár, vásárold tele, és szintlépés után alakulj át, akkor már az első 24 körben elkezdhetsz építkezni, illetve lesz mit enned, aztán a következő 48 körben folytathatod, és még mindig nem fog senki hozzád érni. A lényeg hogy 72 kör után már legyen némi védelmed.

És én is az óriást javaslom, már csak azért is mert 1 kocsmával is elvagy, tehát valamivel könnyebb átalakulnod.

És ha nem hadi akkor mit javasolnátok?

Betelgeuse 10-05-2008 08:21

Quote:

Originally Posted by laci (Post 192775)
Akkor sok raktár, vásárold tele, és szintlépés után alakulj át, akkor már az első 24 körben elkezdhetsz építkezni, illetve lesz mit enned, aztán a következő 48 körben folytathatod, és még mindig nem fog senki hozzád érni. A lényeg hogy 72 kör után már legyen némi védelmed.

És én is az óriást javaslom, már csak azért is mert 1 kocsmával is elvagy, tehát valamivel könnyebb átalakulnod.

Egyszerübb ha elindítja az építkezést és utána fellép akkor nem kell sok raktár.


All times are GMT +1. The time now is 21:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu