Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Fagyasztás 2. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4057)

BigPi2 02-07-2010 17:35

Fagyasztás 2.
 
A kérdésem egyszerű lehet-e egy azonosítatlan, klánon kívüli országot fagyasztani?

Vagy először azonosítani kell, és csak utána lehet?

Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi

Hex 02-07-2010 18:14

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 240080)
A kérdésem egyszerű lehet-e egy azonosítatlan, klánon kívüli országot fagyasztani?

Vagy először azonosítani kell, és csak utána lehet?

Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi

azonosítani mindenképpen kell az országot, utána szabadságra tenni és utána tudod az alatta lévő szinten lévő ország feljutás menüjéből fagyasztani

Gabro 02-08-2010 06:41

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 240081)
azonosítani mindenképpen kell az országot, utána szabadságra tenni és utána tudod az alatta lévő szinten lévő ország feljutás menüjéből fagyasztani

de ha már van egy fagyasztott országod, akkor nem lehet újabbat fagyasztani

Princ 02-08-2010 10:05

Szegény BigPi, ki lett segítve :D

BigPi2 02-08-2010 17:15

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 240117)
Szegény BigPi, ki lett segítve :D

Ki lettem, mert Hex megírta ami érdekelt. Tehát, csak azonosított országot lehet fagyasztani. Azt pedig írtam, hogy jelenleg is klánon kívűl van az ország tehát a szabadságos dologgal nem kell foglalkoznom. Legalább is a súgó szerint.

Princ 02-08-2010 19:04

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 240245)
Ki lettem, mert Hex megírta ami érdekelt. Tehát, csak azonosított országot lehet fagyasztani. Azt pedig írtam, hogy jelenleg is klánon kívűl van az ország tehát a szabadságos dologgal nem kell foglalkoznom. Legalább is a súgó szerint.

Írt két dolgot, a másodikról tudni hogy tévedés, az elsőt ezekután vagy elhiszed vagy nem. Aztán jött még vki, de vagy félreértett vmit, vagy még nem fagyasztott, vagy nem Hexnek szánta. Erre írtam, amit. Ha csak a társaság és segítőkészség kellett, arra nincs panasz. :)

De végülis már kipróbáltad, nem? Azonosított orit tudtál fagyasztani, azonosítatlant pedig nem.

reichz 02-09-2010 08:01

nem találtam más futó topicot a fagyasztásról , nyitni meg nem akarok újat ezért, feltennék egy kérdést én is a témában , van egy fagyasztott orim A ban , egy másikkal játszom most de ha lefordulok vele akkor is a 2-ben lévő orimmal szeretnék fellépni megint nem a fagyasztottal folytatnám.
a kérdés hogy van -e erre lehetőség , és mi lesz a fagyasztott orival ha nem tudok az őszi azonosítás előtt lefordulni ismét , kell -e azonosítani a jégben lévő orit és ha kell akkor hogyan? (most ősszel azonosítva lett még )

Gabro 02-09-2010 08:11

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 240260)
Írt két dolgot, a másodikról tudni hogy tévedés, az elsőt ezekután vagy elhiszed vagy nem. Aztán jött még vki, de vagy félreértett vmit, vagy még nem fagyasztott, vagy nem Hexnek szánta. Erre írtam, amit. Ha csak a társaság és segítőkészség kellett, arra nincs panasz. :)

De végülis már kipróbáltad, nem? Azonosított orit tudtál fagyasztani, azonosítatlant pedig nem.

az eredeti kérdésfelvetés utolsó sorára válaszoltam ("Jelenleg csak az ötödik szinten lévőt engedi ")
és van fagyasztott országom, és arról nem szoktam pofázni amit nem csináltam már. Hex meg leírta a többit előttem.

Ati 02-09-2010 08:34

Quote:

Originally Posted by reichz (Post 240307)
nem találtam más futó topicot a fagyasztásról , nyitni meg nem akarok újat ezért, feltennék egy kérdést én is a témában , van egy fagyasztott orim A ban , egy másikkal játszom most de ha lefordulok vele akkor is a 2-ben lévő orimmal szeretnék fellépni megint nem a fagyasztottal folytatnám.
a kérdés hogy van -e erre lehetőség , és mi lesz a fagyasztott orival ha nem tudok az őszi azonosítás előtt lefordulni ismét , kell -e azonosítani a jégben lévő orit és ha kell akkor hogyan? (most ősszel azonosítva lett még )

Tarthatod fagyasztás alatt az országot, amíg másikkal is megelőzöd.

Azonosítani mindenképpen kell, különben fagyasztás alatt is törlésre kerül. Az azonosításra egy éved van, legközelebb idén október elején válik szükségessé, és egészen 2011. szeptember végéig lesz időd az azonosítására. 2 lépés között érdemes visszahozni a fagyasztásból az azonosítás erejéig (valamikor az egy év alatt, mindegy mikor), majd utána fagyaszthatod le újra, ha továbbra is azt szeretnéd.

Nagyon szélsőséges esetben, ha nem tudod visszahozni fagyasztásból, mert nem tudsz lépni, akkor az utolsó hetekben supporton kérhjeted a "kézi" azonosítást, elküldve az érintett ország azonosítókódját, és mi azonosítjuk Neked az országot. De erre csak az azonosítás legvége felé adunk lehetőséget, addig arra kérünk, hogy mindenki úgy intézze a lépéseket, hogy lehetőleg beleférjen a fagyasztott ország azonosítása is.

reichz 02-09-2010 08:46

[quote=Ati;240310]Tarthatod fagyasztás alatt az országot, amíg másikkal is megelőzöd.

Azonosítani mindenképpen kell, különben fagyasztás alatt is törlésre kerül. Az azonosításra egy éved van, legközelebb idén október elején válik szükségessé, és egészen 2011. szeptember végéig lesz időd az azonosítására. 2 lépés között érdemes visszahozni a fagyasztásból az azonosítás erejéig (valamikor az egy év alatt, mindegy mikor), majd utána fagyaszthatod le újra, ha továbbra is azt szeretnéd.


tudom azonosítani az azonosítási időszakon kivül eső időben is ? (hamarabb)
két három hét múlva esedékes ez a dolog , mondjuk őszre már szeretnék túl lenni ezen is , de az megnyugtató ,hogy van lehetőség kézi azonosításra is


All times are GMT +1. The time now is 16:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu