Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Ne OFF-oljunk máshol II. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4261)

Remedy 12-20-2010 10:20

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273741)
Nem jön be az, hogy elég magas lóról beszélsz a Pannonosokkal, meg állandóan Zolit emlegeted, hogy Ő hogyan oldaná meg...
Nem szép más tollával ékeskedned, meg Zoli nélkül a klánod és Te se lennél ott, ahol...
Azért ezt tartsd szem előtt, mielőtt mindekit lefikázol...

Nem fikaztam le, leirtam hogy szerintem sokkal jobban is lehetett volna csinalni. (Valamint en is siman tudnek adni tanacsot mit tennek, vagy mit tettem volna, de ezek utan egyreszt nyilvan nem fogok, masreszt irta is, hogy szerinte nincs ra szuksege)

Valamint egyaltalan nem mas tollaval ekeskedem hidd csak szepen el, egyreszt Nekem is nagy reszem van abban, ahol most itt van a Gun, ahol. Masreszt hogyne emlegetnem amugy az altalam a Hod egyik legjobbjanak tartott jatekosat, de tuti a legjobbnak tartott klanvezeret kovetendo peldanak? Ez vajon miert mas tollaval valo ekeskedes?

Pool, megint hulyesegeket beszelsz, de mostanaban kezdem megszokni.

Viszont Serget is emlitettem, nelkule se lenne ott a Pannon, ahol van. Ezt miert nem vontad be a parhuzamba? Talan mert ugy mar ertelme sem lett volna? (Ugyanez igaz monrora, es nem is egy klanjara) Sot, valoszinusitem, hogy Rad es a Te klanodra is. Akkor most a Te tolladdal is ekeskedem?

Tenyleg mi lenne, ha egy cseppet gondolkodnal is, mielott ilyeneket irsz? Tanarkent csak nem eshet nehezedre...

Killer 12-20-2010 10:54

szerintem nagyon stresszes osztálya van és rajtunk vezeti le:)

Killer 12-20-2010 11:02

ja és a hivatkozásokkal kapcsolatban!!
sokszor hivatkozunk Zolira mert ő a klán agytrösztje,de nehogy azt higyjétek hogy nálunk úgy megy a csata hogy Zoli megtervezi és beírja mi pedig megcsináljuk!!
rendszerint komoly konferenciabeszélgetések zajlanak le,minden feldobott ötletet átrágunk minden oldalról,és a legjobb elemeket összegyúrjuk a szerintünk legjobb tervbe.természetesen mindig Zolira hivatkozunk mert ő a választott(!) vezérünk tehát automatikusan a nevét adja klánunk tetteihez.
gondoltam ezt leírom mert ezt a klánmodelt lehet nemsokan ismeritek:)

Remedy 12-20-2010 12:02

Quote:

Originally Posted by NewJackCity (Post 273736)
amugy ez teljesen nyilvánvalo

Ebben a beirasban sokmindenben egyetertek, de amivel nem, arra meg azert nem valaszolnek, mert nem cel, hogy en segitsek abban, hogy hogy lehetne ellenunk eredmenyes(ebb)en harcolni.

Pool 12-20-2010 18:14

Bocsánatot kérek Remytől az elmúlt napokbeli viselkedésemért.
De nagyon-nagyon kiváncsi voltam valamire, amit hallottam és ki akartam próbálni, jobb alany sajnos nem akadt.
Még egyszer elnézést!

Princ 12-20-2010 18:19

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273821)
Bocsánatot kérek Remytől az elmúlt napokbeli viselkedésemért.
De nagyon-nagyon kiváncsi voltam valamire, amit hallottam és ki akartam próbálni, jobb alany sajnos nem akadt.
Még egyszer elnézést!

És mi volt az?

Pool 12-20-2010 18:23

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 273823)
És mi volt az?

Az érintettel majd megosztom, ha érdekli...

-Ricsi- 12-20-2010 18:28

Kam. De, jó! :D

Princ 12-20-2010 18:30

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 273824)
Az érintettel majd megosztom, ha érdekli...

no jó
de ha már ide tartod az orrunk alá, ez minden topikban érvényes volt? mer én semmi különbséget nem láttam

ja hogy kamu
oké :)

Pool 12-20-2010 18:48

Quote:

Originally Posted by Princ (Post 273828)
no jó
de ha már ide tartod az orrunk alá, ez minden topikban érvényes volt? mer én semmi különbséget nem láttam

ja hogy kamu
oké :)

Mivel előttetek piszkáltam, gondoltam úgy fair, ha előttetek kérek elnézést is tőle.
Ennyi és The End!


All times are GMT +1. The time now is 11:31.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu