Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Új infó pontlistában (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3913)

Hex 11-16-2009 21:58

Új infó pontlistában
 
Sziasztok,

az alábbi felvetés SiQ ötlete, csak neki nincs még joga topicot nyitni.

A lényege az lenne a dolognak, hogy ha a pontlistában a fajra rávisszük a kurzort, akkor dobja fel, hogy mikor volt a legutolsó gömb elkészítve, mondjuk napra pontosan.

siQ 11-16-2009 22:01

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 229443)
Sziasztok,

az alábbi felvetés SiQ ötlete, csak neki nincs még joga topicot nyitni.

A lényege az lenne a dolognak, hogy ha a pontlistában a fajra rávisszük a kurzort, akkor dobja fel, hogy mikor volt a legutolsó gömb elkészítve, mondjuk napra pontosan.

A faji információ a legutolsó elkészült gömbből adódik. A lényeg azért gondoltam, hogy itt jöhetne fel az új információ, de a javaslat szempontjából nekem teljesen mindegy, ha máshol szerintetek jobban nézne ki.

Sokat játszom varissal, és soxor magam sem tudom kiről mikor készült legutoljára gömb, amikor gömbözgetek. ezzel a kisebb ujitással meg lenne könnyitve a dolog. Nem kéne gömbök között megnézni (ha még ott van egyáltalán), hogy mikor volt az utolsó.

Dynosaur 11-18-2009 19:34

nekem tetszik ez az ötlet... :)

Pool 11-18-2009 22:37

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 229443)
Sziasztok,

az alábbi felvetés SiQ ötlete, csak neki nincs még joga topicot nyitni.

A lényege az lenne a dolognak, hogy ha a pontlistában a fajra rávisszük a kurzort, akkor dobja fel, hogy mikor volt a legutolsó gömb elkészítve, mondjuk napra pontosan.

és ha nincs mentett gömb?
akkor is megmarad a fajinfo
ez már sztem plussz info lenne

Pool 11-18-2009 22:39

Quote:

Originally Posted by siQ (Post 229444)
A faji információ a legutolsó elkészült gömbből adódik. A lényeg azért gondoltam, hogy itt jöhetne fel az új információ, de a javaslat szempontjából nekem teljesen mindegy, ha máshol szerintetek jobban nézne ki.

Sokat játszom varissal, és soxor magam sem tudom kiről mikor készült legutoljára gömb, amikor gömbözgetek. ezzel a kisebb ujitással meg lenne könnyitve a dolog. Nem kéne gömbök között megnézni (ha még ott van egyáltalán), hogy mikor volt az utolsó.

Ha úgyis mented a gömböket, keresd elő és máris látod, mikor készült...
10 sec...

OFF
léteznek még varis orik? :eek:

ON

siQ 11-19-2009 08:27

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 229580)
és ha nincs mentett gömb?
akkor is megmarad a fajinfo
ez már sztem plussz info lenne

Ez az info mindenhol ott lenne ahol a faji info.
Igen plusz info lenne, hogy mikor készült utoljára gömb az országról.
Szerinted ez túl sok plusz információ?

siQ 11-19-2009 08:31

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 229581)
Ha úgyis mented a gömböket, keresd elő és máris látod, mikor készült...
10 sec...

OFF
léteznek még varis orik? :eek:

ON

Nem mentem mindenkinek a gömbjét:) De ez a javaslat nem is a mentett gömbökkel van összefüggésben, csak hogy egyből lássam a pontlistában, hogy mikori az info, dönthessek ugy, hogy kell-e gömb vagy nem.

Valamint azokat a fajokat is látom amiket a szövim gömbözött, ha jól tudom.
Itt is egyből látszódna hogy ő mikor gömbözte, egyből kiderül pontlistából mikor volt valaki legömbözve. Csak kényelmi funkció, nem befolyásolná a játék menetet.

OFF
nyilvánvaló hogy vannak, nem játszol eleget ezekszerint:P

Betelgeuse 11-19-2009 08:48

Quote:

Originally Posted by siQ (Post 229602)
Ez az info mindenhol ott lenne ahol a faji info.
Igen plusz info lenne, hogy mikor készült utoljára gömb az országról.
Szerinted ez túl sok plusz információ?

Ez egy teljesen felesleges információ. Ha van róla gömb akkor katt az infó gombra és megmutatja, hogy mikori ha nincs akkor meg tökmindegy, hogy 5 vagy 20 napja le lett gömbözve.

vityu 11-19-2009 16:54

Quote:

Originally Posted by siQ (Post 229603)
Nem mentem mindenkinek a gömbjét:) De ez a javaslat nem is a mentett gömbökkel van összefüggésben, csak hogy egyből lássam a pontlistában, hogy mikori az info, dönthessek ugy, hogy kell-e gömb vagy nem.

Hát így nem támogatom. Nekem nem tetszik az ötlet.

siQ 11-19-2009 16:57

Quote:

Originally Posted by Betelgeuse (Post 229606)
Ez egy teljesen felesleges információ. Ha van róla gömb akkor katt az infó gombra és megmutatja, hogy mikori ha nincs akkor meg tökmindegy, hogy 5 vagy 20 napja le lett gömbözve.

5 nap alatt kevesebb minden történhett az orijában, mint 20 nap alatt. Bekuszik valaki a pontlistában akiről 20napja nem volt gömböd, mindenki másról meg 5 napja.. nyilván inkább rá lennél kiváncsi hogy mit változott.
Csomó olyan funkció van ami több helyről is elérhető. Ezek kényelmi funkciók, nem hiszem hogy érvnek számit az hogy máshonnan is megtudod nézni 2-vel több kattintással. (és csak akkor ha van gömböd)


All times are GMT +1. The time now is 18:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu