Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   1700 civil, 18k elit. hogyan? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1889)

Lik-lak 06-13-2007 07:34

1700 civil, 18k elit. hogyan?
 
Sziasztok,

mar eleg regen talalkoztam ezzel a problemaval, es nemertem hogy hogy lehetett, ugyhogy megosztom veletek, hatha valaki megtudja magyarazni nekem.
8xx hektaron talaltam egy hullat, aki boduletes, kb -6500as emberhianyban volt (kb 3-4 k civile lehetett). Azatn neha ramjon a gonoszkodhatnek, es jo otletnek tunik megegyet belerugni a haldokloba, ugyhogy leloptam az embereit mint allat, aztan vartam hogy mi tortenik. :o 18000 koruli elitje volt otthon.
aztan eljott a korvaltas, es semmi, minden elit megmaradt.
jolvan, az elkovetkezo kb masfel napban csak az o embereit loptam, vegul 1700 lakosa volt es a 18000 elit megsem akart elmenni.
irtam supportra is, azt a valaszt kaptam, hogy ez a helyes mukodes regota nem hasznalt orszagok eseteben, es hamarosan kikerul a pontlistabol. nade ahhoz nemkellene hogy szabin legyen? o nemvolt, mert en loptam am tole...
Elore is koszonom ha valaki ravilagit, hogy miis tortent itt.

meg annyi, hogy korrol korre nem nott a lakosainak szama, viszont a penze fogyott...

otto500 06-13-2007 08:34

Quote:

Originally Posted by Lik-lak (Post 102899)
Sziasztok,

irtam supportra is, azt a valaszt kaptam, hogy ez a helyes mukodes regota nem hasznalt orszagok eseteben, es hamarosan kikerul a pontlistabol. nade ahhoz nemkellene hogy szabin legyen? .

A supportnál ott a válasz, mi kell még.?:rolleyes:

Ati 06-13-2007 08:41

Quote:

Originally Posted by Lik-lak (Post 102899)
irtam supportra is, azt a valaszt kaptam, hogy ez a helyes mukodes regota nem hasznalt orszagok eseteben, es hamarosan kikerul a pontlistabol. nade ahhoz nemkellene hogy szabin legyen?

A nem szabin lévő országok is kikerülnek a pontlistából, amennyiben huzamosabb ideig nincsenek használatban.

Reni 06-13-2007 08:46

ha büntiben van sem telnek a körei ... bár nem tudom, akkor kikerül e a pontlistából és fogy e a pénze, de arra tippelek, hogy nem

Colony 06-13-2007 08:49

Nem telnek a körei és nem kerül ki a listából.
A pénz meg csak akkor fogy ha más játékos veszi el. Zsoldra és egyébb költségekre nem megy el, mivel nem telnek a körök.

Ati 06-13-2007 08:50

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 102909)
ha büntiben van sem telnek a körei ... bár nem tudom, akkor kikerül e a pontlistából és fogy e a pénze, de arra tippelek, hogy nem

A pénze simán fogy, ha lopják. :)

Reni 06-13-2007 08:56

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 102911)
A pénze simán fogy, ha lopják. :)

de nem kerülhet ki bünti alatt a pontlistából? mondjuk ha kapott egy 1000 kör körülit valami folytán:)

Valezius 06-13-2007 08:59

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 102913)
de nem kerülhet ki bünti alatt a pontlistából? mondjuk ha kapott egy 1000 kör körülit valami folytán:)

Hogy kaphatna 1000kört? :D
Akkor már egyszerűbb átdobni anarchba, vagy azonnal törölni. :D:D:D

Ati 06-13-2007 08:59

Quote:

Originally Posted by Reni (Post 102913)
de nem kerülhet ki bünti alatt a pontlistából? mondjuk ha kapott egy 1000 kör körülit valami folytán:)

Normál esetben ilyen hosszú büntetések nincsenek. Bár volt már példa extrém hosszú kitiltásra, ez nem jellemző.

Reni 06-13-2007 09:01

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 102915)
Normál esetben ilyen hosszú büntetések nincsenek. Bár volt már példa extrém hosszú kitiltásra, ez nem jellemző.

Én tudok róla, aki talán ennél is többet kapott, de itt most nem is ez a lényeg, hanem hogy tényleg nem kerülhet ki a pontlistából míg a bünti tart?

jav: értem úgy,. hogy ha ilyen hosszú büntit kap


All times are GMT +1. The time now is 08:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu