Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   mentett gömbök közti keresés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4003)

Dynosaur 01-05-2010 13:37

mentett gömbök közti keresés
 
Sziasztok!

Gabro ötlete kapcsán jutott eszembe egy régi dolog, ami mindig is zavart a mentett gömbökkel kapcsolatban... :)

Miért nem lehet névre szűrni? Részletes keresésen belül ott van minden, de mégis a legegyszerűbb: az országnév nincs... (ráadásul sorszámot ugye lehet licitálni, de országnév az sosem változhat!) Fene se emlékszik a sok számra... :D Még az interneten is a DNS-t használjuk nem az IP-címet írod be, ha hódítózni akarsz... :p

Viccet félretéve a javaslatom, hogy a sorszám mellett valahova legyen bebiggyesztve egy input mező, ahova az ország nevét beírva lehet keresgélni a régi gömbjeink között.

Üdv: Dyno

szinkoly 01-05-2010 13:41

Tetszik az ötlet, nekem is volt, hogy szórakozhattam, hogy gnóm tudós, akinek a varija x mennyiség felett van. Névre kereséssel könnyebben menne.

Dus 01-05-2010 14:39

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 235246)
Sziasztok!

Gabro ötlete kapcsán jutott eszembe egy régi dolog, ami mindig is zavart a mentett gömbökkel kapcsolatban... :)

Miért nem lehet névre szűrni? Részletes keresésen belül ott van minden, de mégis a legegyszerűbb: az országnév nincs... (ráadásul sorszámot ugye lehet licitálni, de országnév az sosem változhat!) Fene se emlékszik a sok számra... :D Még az interneten is a DNS-t használjuk nem az IP-címet írod be, ha hódítózni akarsz... :p

Viccet félretéve a javaslatom, hogy a sorszám mellett valahova legyen bebiggyesztve egy input mező, ahova az ország nevét beírva lehet keresgélni a régi gömbjeink között.

Üdv: Dyno

Kilistázod az összeset, ctrl+F, beírod, és kész. (FF alatt legalábbis)

Dynosaur 01-05-2010 15:14

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 235264)
Kilistázod az összeset, ctrl+F, beírod, és kész. (FF alatt legalábbis)

de több oldalnyi mentett gömbnél nem igazán hatásos... ;) ennyi erővel felesleges a részletes keresés.

szerk: Chrom, és IE alatt is ctrl+F, sőt windowsban ablak+F a file keresés... ;)

Dus 01-05-2010 15:42

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 235273)
de több oldalnyi mentett gömbnél nem igazán hatásos... ;) ennyi erővel felesleges a részletes keresés.

szerk: Chrom, és IE alatt is ctrl+F, sőt windowsban ablak+F a file keresés... ;)

Jó ez igaz. Nem szoktam használni, nem tudtam, hogy előbb-utóbb több oldal van. bocsánat, hogy beleröffentettem. :)

Sőt, ez esetben támogatom is.

Dynosaur 01-13-2010 14:08

ez is megvalósítható, és egyenlőre 100%-os a támogatottság, mivel senki nem írt semmi ellenvetést... :)

Gabro 01-14-2010 06:57

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 236517)
ez is megvalósítható, és egyenlőre 100%-os a támogatottság, mivel senki nem írt semmi ellenvetést... :)

én is támogatom, ha már az én ötletem be is bukott..:)

Ati 11-29-2010 12:57

Hogy ez a hét se kezdődjön fejlesztések nélkül, mostantól névre is lehet keresni a mentett gömbök között.

jampi 11-29-2010 20:03

hogy tudok rakeresni?

Ati 11-29-2010 20:10

Quote:

Originally Posted by jampi (Post 271851)
hogy tudok rakeresni?

Ahol eddig megadhattad a sorszámot, a területet, a katonákat, a fajt, személyiséget, hírnevet, értéket, helyezést stb., szóval minden mást, ott van most legfelül egy plusz mező az országnévnek, illetve országnév-részletnek.

Jegyzetek -> Elmentett kristálygömbjeid -> Váltás részletes keresésre


All times are GMT +1. The time now is 05:01.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu