Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Hetedik teszt melletti egyéb tapasztalatok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3460)

Ati 04-28-2009 16:43

Hetedik teszt melletti egyéb tapasztalatok
 
Továbbra is függőben:
  • Szakadás.
  • Más csataeseményeit látjátok-e? (Ezt tesztelni a mostani háború teszt alatt bőven lesz lehetőség)
  • Legyenek-e más színnel írva a csataesemények között a varázslatok?

Dus 04-28-2009 16:44

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209642)
Továbbra is függőben:
  • Legyenek-e más színnel írva a csataesemények között a varázslatok?

Szerintem a kék eléggé olyan varázslós szín. Egy nem vakító világoskék, de bőven jól olvasható, nem túl sötét kék elég jó lene szerintem :)

Hex 04-28-2009 17:54

sziasztok,

sajnos el kell hogy búcsúzzak tőletek a tesztelés további szakaszában, nagyon sajnálom, hogy így alakult, de a magánéletemet rendbe kell raknom, de ezzel nem untatnék senkit.
Egy szó, mint száz, örülök, hogy egy ilyen jó csapattal tesztelhettem idáig. Remélem, ha elindul az igazi játék, párótokkal egy klánban lehetek majd. Ne haragudjatok. Köszönöm Atinak is a lehetőséget. Tőle is bocsi

u.i.: ügyesek legyetek

Ati 04-28-2009 17:58

Te is ügyes légy! A magánélet fontosabb, úgyhogy hajrá rendbetenni! Sok sikert!

A tesztben pedig köszönöm az eddigi észrevételeket, javaslatokat.

Ati 04-28-2009 18:03

Egy nagy hibát már látom, hogy elkövettem a tesztelés alatt, mégpedig azt, hogy nem voltak még a karakterek teljesen nullázva. Arra kérek mindenkit, hogy ne féltse a karakterét! Törölve lesz az éles játék indításakor mindenképp, de még akár előbb is!

Dus 04-28-2009 18:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209649)
Egy nagy hibát már látom, hogy elkövettem a tesztelés alatt, mégpedig azt, hogy nem voltak még a karakterek teljesen nullázva. Arra kérek mindenkit, hogy ne féltse a karakterét! Törölve lesz az éles játék indításakor mindenképp, de még akár előbb is!

De, az enyém igen :D :p

Phoenix 04-28-2009 19:47

Ati: nem engedi se az elitet, sem az alapkatonát állomásoztatni az őrtoronyban. Csak a barakkban.

Dus 04-28-2009 22:18

Fehér varázsital működik, visszavitt a klánvárosba... :)

Ati 04-28-2009 22:24

Közkívánatra (na jó, csak Dus kérte... :)) mindenki megint kapott 3-3 millió aranyat, hogy a városokat fejleszteni lehessen. De azért jó volna a háborúkat is tesztelni. ;)

BimmBimm 04-28-2009 22:26

Azt tapasztalom hogy nagyon jól működik ez a szakadás megelőző cucc, mióta bekerült azóta még nem dobott le úgy h nem szólt volna. Meg az ímént majdnem sikerült befagyasztanom egy kicsit más okból kifolyólag a linuxom és gondot okozott szegénynek a net-továbbítás, az msn már ledobott mikor a MUD még írogatta hogy gondvan, utána visszált a kapcsolat és megúsztam ledobás nélkül. :)


All times are GMT +1. The time now is 15:36.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu