Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Segítségül hívot sereg (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1764)

obyy 05-04-2007 07:39

Segítségül hívot sereg
 
helo. Az a kérdés vetült fel bennem, hogy ha a szövim segítségül hívja a seregem egy részét, akkor azok csak az alap támadóértéküket kapják meg vagy a szövim növelői hatnak rájuk? Vagy esetleg csak a faji bónusz ( ork ) . Vagy mégis hogy működik ez? Előre is kösz. Hy

Valezius 05-04-2007 07:54

Quote:

Originally Posted by obyy (Post 92463)
helo. Az a kérdés vetült fel bennem, hogy ha a szövim segítségül hívja a seregem egy részét, akkor azok csak az alap támadóértéküket kapják meg vagy a szövim növelői hatnak rájuk? Vagy esetleg csak a faji bónusz ( ork ) . Vagy mégis hogy működik ez? Előre is kösz. Hy

Na jó inkább nem szólok semmit... De meguntam, ideje pirosakat osztani :D

szóval az olyan mintha a te katonád lenne, ha van 1500elited, és támadshoz kapsz 50% szövetségi segítséget, akkor 2250elittel támadsz, amit csak és kizátólag a te szorzóiddal kell beszorozni.

Ugyanez van, ha védekezéshez behívod őket. De ekkor hiába van még helyed az őrtornyokban a behívott íjászokra nem érvényes a +6védőpont.

Cassandra 05-04-2007 08:07

Quote:

Originally Posted by obyy (Post 92463)
helo. Az a kérdés vetült fel bennem, hogy ha a szövim segítségül hívja a seregem egy részét, akkor azok csak az alap támadóértéküket kapják meg vagy a szövim növelői hatnak rájuk? Vagy esetleg csak a faji bónusz ( ork ) . Vagy mégis hogy működik ez? Előre is kösz. Hy

A segítségülhívott sereg, olyan, mintha a sajátod lenne, azaz ha valakit segítségül hívsz, akkor a te bónuszaidat az is megkapja.

Ezalol egyetlen kivétel az íjászoknál van, mert a segítségül hívott íjászok, ha jóltudom nem mennek be a tornyokba, szóval ott a toronybónuszok nem érvényesülnek.

lassan írok úgylátszik.:)

Valezius 05-04-2007 08:14

13perc, hát igen, azt már lehet lassúnak nevezni :D
De köszönöm a megerősítést :)

Cassandra 05-04-2007 08:25

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 92473)
13perc, hát igen, azt már lehet lassúnak nevezni :D
De köszönöm a megerősítést :)

Hamar megírtam, csak nem küldtem el, így viszont legalább kapásból láttam, hogy nem írtam marhaságot.:)

Tsobi 05-04-2007 09:11

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 92470)
...lassan írok úgylátszik.:)


Ugye mondtam én :D:D

Andrew 05-04-2007 18:54

Quote:

Originally Posted by obyy (Post 92463)
helo. Az a kérdés vetült fel bennem, hogy ha a szövim segítségül hívja a seregem egy részét, akkor azok csak az alap támadóértéküket kapják meg vagy a szövim növelői hatnak rájuk? Vagy esetleg csak a faji bónusz ( ork ) . Vagy mégis hogy működik ez? Előre is kösz. Hy

pedig csak arra a nyomorult súgó gombocskára kéne rábökni :o

Dragi 05-04-2007 18:55

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 92637)
pedig csak arra a nyomorult súgó gombocskára kéne rábökni :o

Áhhhhhh az túl egyszerű lenne

Valezius 05-04-2007 18:57

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 92637)
pedig csak arra a nyomorult súgó gombocskára kéne rábökni :o

Te tényleg elvárod, hogy azt a rohadt hosszú súgót valaki elolvassa, na ne már :D

Dragi 05-04-2007 18:58

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 92640)
Te tényleg elvárod, hogy azt a rohadt hosszú súgót valaki elolvassa, na ne már :D

Őőőőő pedig mikor én kezdő voltam anélkül nem léphettem be a régi szövimbe hogy el ne olvastam volna a súgót :)


All times are GMT +1. The time now is 13:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu