Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=116)

MiKoR 01-29-2006 12:33

Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi
 
ÜDv!

Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.

Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!

Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!

Senki 01-29-2006 12:36

Quote:

Originally Posted by MiKoR
ÜDv!
Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.
Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!
Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!

Én voltam hullával sokszor..
Aban nem rssz, mert 4000-5000 hein te sem akarsz betegséget.... amúgy hulla kereskedő 5. szinten, 70% barakk 25% ház 5% bank... azt uccu neki, meg se állj, püfölj minen feletted lévő, nálad alacsonyabb sorszámú országot, és ne torpanj meg... akkor jól tudsz száguldani, de a fentebbi szinteken nem tudom, ott gyengusz, bónusz ide vagy oda... lehetne legalább egy 20%os lakitekije is, hiszen hulla, nem számít neki hogy van elraktározva.... :rolleyes:

Half 01-29-2006 12:47

Én max egy nagoyn kitalált szöviben tudom leképzelni, hogy ahulla jó legyen. Aban meg nem hiszem, hogy a betegség olyan szörnyü lenne,d e aztse,h ogy nagoyn beütnének valakit a hullák.

MiKoR 01-29-2006 12:48

hiába lenne 20as lakitekije, ha nemtudja megvéden ;)
Ha meg faji bónusznak gondolod mint a törpénél... hát úgy lehet, hogy többen játszanának vele..

MiKoR 01-29-2006 12:49

4-5k hekire eljutni hullával az nemkismeló:P

Senki 01-29-2006 12:50

Quote:

Originally Posted by MiKoR
hiába lenne 20as lakitekije, ha nemtudja megvéden ;)
Ha meg faji bónusznak gondolod mint a törpénél... hát úgy lehet, hogy többen játszanának vele..

bónusznak gondoltam..... a hulla csak tudósként tekizzen 5%ért, ne máshogy! jó pap holtáig tanul, azután nem tud :D :D

MiKoR 01-29-2006 12:55

V ben kedvenceim szoktak lenni a hasonló felállású hulla kereskedők....300heki körül max. 10kör alatt lentvan a betegség 10milláért nekem megéri:)
főleg, hogy még, ha 3k íjásza van tornyokkal azis egszerűen beüthető

MiKoR 01-29-2006 12:55

hívtak már only zombi szövibe (én óriás varázsló voltam), de megfutamodtam :)

MiKoR 01-29-2006 13:03

válasz
 
Eredeti szerző: ATI
A pénzt be kell védeni, raktár felesleges. Ha építeni akarsz, majd veszel anyagot, és egyből el is tünteted, akkor nem tudják lelopni a raktáraidat. Embereket mindig lopnak, arra rá kell számolni, és akkor nincs gond.


vegyünk 200hekit abból, mondjuk felhúzol 140 barakkot (5600sereg) 55ház kell az eltartáshoz és marad 5 bankra helyed...
hát, sajátos :) é akkor még nemloptak embereket, persze vipple könyebb
csak nemtom 5.6k eltitel modnjuk mihez mész be

Pool 01-29-2006 14:04

én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele


All times are GMT +1. The time now is 19:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu