Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Szabadidő, Sport (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Kézilabda (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=42)

malamut 01-26-2006 19:13

Kézilabda
 
Sziasztok! Akit érdekel ez a sportág, esetleg űzi is, itt összejöhet dumálni.
Realítás: HAJRÁ MAGYAROK! Itt az EB? Tippeket kérek a végső helyezésről....:rolleyes:

Pool 01-26-2006 21:41

Kemény EB, sajnos kikaptunk a dánoktól, és sajnos a szerbek is erősek, de remélem összeszedik a fiúk magukat...
Én pár éve még játszottam jobbszélsőként, de már abbahagytam, inkább hódozok, de a minőségi kézit most is szívesen megnézem

Pool

Remedy 01-27-2006 08:53

tipp: elso 6ban mar jo lenne szerepelni, 6nal foljebb pedig mar bravur, szerintem. a Perez hianya sokat szamit

lll 01-28-2006 16:18

Kiestünk a fenébe is:( :( :(

malamut 01-29-2006 16:39

Remény a szép búcsúban
 
Hát, igen....Semmi összhang. Csak egyénieskedés, vagy egy-két párkapcsolat. Még nincs ez a csapat készen. Pl. a Szerbek ellen egy olyan támadást se láttam, ami az egész csapatra kidolgozott "figura" lett volna.....A védekezés ugyanúgy. Nem egy CSAPAT volt a pályán, hanem 7 játékos. Remélem azért, hogy Skala összerázza őket, és legalább szépen búcsúzunk.

lll 01-29-2006 16:47

Quote:

Originally Posted by malamut
Hát, igen....Semmi összhang. Csak egyénieskedés, vagy egy-két párkapcsolat. Még nincs ez a csapat készen. Pl. a Szerbek ellen egy olyan támadást se láttam, ami az egész csapatra kidolgozott "figura" lett volna.....A védekezés ugyanúgy. Nem egy CSAPAT volt a pályán, hanem 7 játékos. Remélem azért, hogy Skala összerázza őket, és legalább szépen búcsúzunk.

énis remélem, hogy a helyosztón legalább jók leszünk

malamut 01-29-2006 16:53

És mostmár részemről nem az számít, hogy nyerünk e vagy sem, vagy leverünk e valakit száz góllal....Szeretném már végre kézilabdázni látni őket, nem pedig görcsölni. Amúgy amit Gál Gyula művelt a Szerbek ellen, az vérlázító. Egy ilyenért Veszprémben tuti megbűnteti Zovko, nem is kevésre....

Arwen 01-30-2006 14:08

Nagy Laci mit keres a válogatottban????
:confused:

malamut 01-31-2006 17:07

Hát, igen...ARWEN-nek fogós kérdése volt.Az igazság az, hogy nem lesz olyan edző, aki őt kihagyná a keretből. 209cm, balkezes, és a világ egyik legjobb csapatában játszik. Nem azzal volt a baj, hogy ott volt, hanem azzal, ahogyan ezt feldolgozta. Azt hitte, hogy ő a császár, és mindenki majd hajbókolni fog neki, meg ha felviszi a mezét a pályára, az is elég. Hát nem. Egy ilyen adottságú játékosnak, mint ő, min. 9gólos átlag kell minden meccsen, még ha 3an fogják akkor is. Szal neki speciel a fejével van baj, de nem is kicsi.
Legalább Izlandot megvertük. Méghozzá nem is túl rossz játékkal. Ilyenkor jönnek azok a bizonyos "ha" mondatok ugye. Ha így játszunk a Szerbek ellen...stb. Na, de ilyen nincs. Sokkal jobban kell küzdeni, hajtani ezen a szinten. Remélem ezt megtanulták a fiúk egy életre.

Liverpool: Te hol játszottál?

hami 02-07-2006 11:44

Hát igen. Örülök, hogy mások is hasonlóan vélekednek mint én. :)
nagy Laci jobb 2 játszik, az lenne a dolga, mint a dánok, és a franciák átlövőinek, hogy 9 m-ről felugorva szétlövi azt a nyanvadt kaput. De nem, neki rá kell másznia a falra.
Laluska Balázs. Ha nem tévedek, a csapatában védekezik a magyar vállogatotban támad.
Illyés. Ő is védekező játékos, de a válogatotban támad.
Az illyést tegyük hozzá, hogy kedvelem. Meg azt is , hogy nem sok igazi átlövőnk volt, pl Perez sérült. De az Ifi válogatott átlövők ilyenkor miért nincsenek ott? A Perezt a csapatában helyettesítő srác hol volt?
Ja, és érdekes, az Ifi vállogatott kapitánya azt mondta a srácoknak, hogy ne másszatok rá a falra, mert a szabaddobás nem jó nekünk, tessék 9-ről átlőni. Erre a srácok szabály szerűen sza.rálőtték a kaput a kapussal együtt. A nagy válogatottunkban miért nincs ez??????


All times are GMT +1. The time now is 21:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu