Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Híres Hódítósok :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1127)

BeeLord 12-03-2006 17:42

Na akkor a kérdés: az elmúlt lassan 8 év alatt kik voltak azok a játékosok, akik játékukkal úgymond a hallhatatlanok közé emelkedtek?:D Tuvalu 10 személyisége gondolom már a vitrinbe tehetné őt, kik vannak még, akik valami felejthetetlent alkottak?(lehetőleg pozitív értelemben, és Harcosok nem számít bele ebbe a számításba, ő más kategória)

Mert azt biztosra veszem, hogy nem egy ilyen játékos van, akit megelőz a hírneve(és nem a pontlistában lévő számra gondolok:D ).

Dragi 12-03-2006 17:44

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49970)
Na akkor a kérdés: az elmúlt lassan 8 év alatt kik voltak azok a játékosok, akik játékukkal úgymond a hallhatatlanok közé emelkedtek?:D Tuvalu 10 személyisége gondolom már a vitrinbe tehetné őt, kik vannak még, akik valami felejthetetlent alkottak?(lehetőleg pozitív értelemben, és Harcosok nem számít bele ebbe a számításba, ő más kategória)

Mert azt biztosra veszem, hogy nem egy ilyen játékos van, akit megelőz a hírneve(és nem a pontlistában lévő számra gondolok:D ).

Szecsa az elsők között :) Pool :) Steve sztem :)

Steve 12-03-2006 17:46

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 49971)
Steve sztem :)

He? Én mindenhol mondom hogy netom jáccani és még kezdő vagyok:)

Dragi 12-03-2006 17:47

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 49975)
He? Én mindenhol mondom hogy netom jáccani és még kezdő vagyok:)

én meg Harcosok :)

Steve 12-03-2006 17:47

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 49976)
én meg Harcosok :)

Harcosok az Never:D

BeeLord 12-03-2006 17:47

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 49976)
én meg Harcosok :)

Direkt írtam, hogy őt inkább hagyjuk ki ebből.;) Nem hiányzik...

Dragi 12-03-2006 17:48

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 49979)
Direkt írtam, hogy őt inkább hagyjuk ki ebből.;) Nem hiányzik...

jól van naaaa :)

Dragi 12-03-2006 17:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 49982)
Látom ezt a topicot is remekül elkezdtétek szétoffolni, úgyhogy ha kérhetném, akkor ezt fejezzétek be. Köszönöm.

Elnézést kérek Ati bácsi :mad:

Steve 12-03-2006 17:50

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 49982)
Látom ezt a topicot is remekül elkezdtétek szétoffolni, úgyhogy ha kérhetném, akkor ezt fejezzétek be. Köszönöm.

Mostmér? Van egy topic hogy ki hány éve játszik. Onnan kábé lehet szűrni hogy kik NEM lehetnek híres hódosok. Mellesleg van egy topic aról hogy kik voltak az A tetején, sztem ők azok akik vmit letettek az asztalra, ők híres hódosok!

Ati 12-03-2006 17:51

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 49984)
Mostmér? Van egy topic hogy ki hány éve játszik. Onnan kábé lehet szűrni hogy kik NEM lehetnek híres hódosok. Mellesleg van egy topic aról hogy kik voltak az A tetején, sztem ők azok akik vmit letettek az asztalra, ők híres hódosok!

Ennek egész pontosan mi köze a bemutatkozásokhoz szerinted? Szerintem az égvilágon semmi.

Merthogy ott kezdtétek el szétoffolni a bemutatkozásokat...


All times are GMT +1. The time now is 05:58.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu