Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Klán felmérése varázslat módosítása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4514)

vityu 02-22-2011 22:15

Klán felmérése varázslat módosítása
 
A tegnapi klántámadás közben megvizsgáltuk azt az esetet, hogy ha valakit kiraknak a klánból, akkor még a klán felmérése varázslatban ugyanúgy benne szerepel a klánban.
Az volt a vizsgálat célja, hogy vajon látható-e egyáltalán valami, ha az ellenfél ki akarja dobálni a tagokat. A válasz az, hogy nem.
Legalább ennyi könnyebbség járna, hogy akkor, ha nem az utolsó mp-ben van kirakva a tag, akkor a vezér küldhetne kisebb sereget is, vagy ha mást nem, akkor legalább megnyugodhat, hogy itt bizony nem kell szembetámadásra számítani.

A felmérésen lehetne ugyanúgy dőlt betűvel szedve az ország, mint ahogy a szövetségeknél látszik.

Remedy 02-22-2011 22:23

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 281301)
A tegnapi klántámadás közben megvizsgáltuk azt az esetet, hogy ha valakit kiraknak a klánból, akkor még a klán felmérése varázslatban ugyanúgy benne szerepel a klánban.
Az volt a vizsgálat célja, hogy vajon látható-e egyáltalán valami, ha az ellenfél ki akarja dobálni a tagokat. A válasz az, hogy nem.
Legalább ennyi könnyebbség járna, hogy akkor, ha nem az utolsó mp-ben van kirakva a tag, akkor a vezér küldhetne kisebb sereget is, vagy ha mást nem, akkor legalább megnyugodhat, hogy itt bizony nem kell szembetámadásra számítani.

A felmérésen lehetne ugyanúgy dőlt betűvel szedve az ország, mint ahogy a szövetségeknél látszik.

Ezt teljesen komolyan mondod, hogy nem tudod, hogy kell megnezni, hogy valaki ki van-e rakva?

vityu 02-22-2011 22:28

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 281302)
Ezt teljesen komolyan mondod, hogy nem tudod, hogy kell megnezni, hogy valaki ki van-e rakva?

Annyit tudok, hogy támadó akciót nem lehet indítani már akkor. Ekkor jön egy üzenet.


Update: Ja, nemcsak támadni nem lehet, hanem már a támadási oldalra se lehet eljutni... :D
Jó pap is holtig tanul, én meg se pap nem vagyok, se jó pap :). De attól lehetne ilyen. :)

Remedy 02-22-2011 22:30

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 281303)
Annyit tudok, hogy támadó akciót nem lehet indítani már akkor. Ekkor jön egy üzenet.


Update: Ja, nemcsak támadni nem lehet, hanem már a támadási oldalra se lehet eljutni... :D
Jó pap is holtig tanul, én meg se pap nem vagyok, se jó pap :). De attól lehetne ilyen. :)

Valamint pl. terkaput sem enged mar nyitni az adott tagra. (ez is tamado akcio ugyanis)

vityu 02-22-2011 22:31

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 281302)
Ezt teljesen komolyan mondod, hogy nem tudod, hogy kell megnezni, hogy valaki ki van-e rakva?

Ja, egyébként még sose mesélte el senki, hogy hogy lehet megnézni. Most úgy érezzem magam, hogy meg sem érdemelt a föld? :D

Az Iron-os esetemben arra emlékeztem, hogy csak a sereget nem engedte kiküldeni, ami nyugodtan lehetett is így. Ennyiszer botlottam 3 év alatt eddig ilyesmibe.

Remedy 02-22-2011 22:32

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 281305)
Ja, egyébként még sose mesélte el senki, hogy hogy lehet megnézni. Most úgy érezzem magam, hogy meg sem érdemelt a föld? :D

Az Iron-os esetemben arra emlékeztem, hogy csak a sereget nem engedte kiküldeni, ami nyugodtan lehetett is így. Ennyiszer botlottam 3 év alatt eddig ilyesmibe.

Lasd elozo postom. Mi mar sokszor probalgattuk ezt, hogy tudjuk, ha tuti nem jon sereg. :)

vityu 02-22-2011 22:32

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 281304)
Valamint pl. terkaput sem enged mar nyitni az adott tagra. (ez is tamado akcio ugyanis)

Ehhez viszont készültséget kell áldozni.

csabi 02-22-2011 22:33

mivel simán ki lehet deríteni, nem rossz ötlet, ha felmérésnél is látszik.

Remedy 02-22-2011 22:33

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 281307)
Ehhez viszont készültséget kell áldozni.

A felmereshez nem? :)

vityu 02-22-2011 22:38

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 281309)
A felmereshez nem? :)

Ha végig akarsz nézni 10 országot, akkor az előfordulhat, 5kapu nyitása lesz :)


All times are GMT +1. The time now is 02:11.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu