Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elf faj faji sajátosságainak változása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1779)

Ati 05-07-2007 13:10

Elf faj faji sajátosságainak változása
 
Sziasztok!

Az elf faj faji sajátosságai kiegészítésre kerültek, és a következő változások léptek életbe:
  • Az ártó varázslatokhoz szükséges eddigi dupla rúnaszükséglet ötszörös szükségletre emelkedett.
  • Ártó varázslatok alkalmazásakor 3%-kal jobban fáradnak a varázslók.
  • A nem haszonszerző tolvajakciók eredményessége az eddigi 20%-os maluszról 80%-os maluszra változott (például: kevesebb házat tudsz egy akcióval felgyújtani, kevesebb katonát tudsz megölni stb.).
A haszonszerző tolvajakciók eredményessége (például pénzlopás) változatlan maradt.

Az elf egyéb faji sajátosságai változatlanok maradtak.


További jó játékot!


A változással kapcsolatban ebben a témában fejltehed ki a véleményed.

Andrew 05-07-2007 13:17

húúú
ez nem gyenge:D:D

Kubbi 05-07-2007 13:20

Ááááá
Szerintem nagyon dúrva a 80%...
Gondoljunk a sziesztára... :(
Szerintem minden szinten ki lett írtva az elf mint tolvaj. :(

skyline 05-07-2007 13:20

haat ez sztem eleg para lett igy...

Ati 05-07-2007 13:22

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 93193)
Ááááá
Szerintem nagyon dúrva a 80%...
Gondoljunk a sziesztára... :(
Szerintem minden szinten ki lett írtva az elf mint tolvaj. :(

Az elf nem tolvaj, az elf békés, tamagocsi faj. A haladáshoz szükséges javakat változatlanul össze tudod szedni, ilyen téren nincsen változás, ha tolvaj fajt szeretnél, az elf nem a megfelelő választás.

Kubbi 05-07-2007 13:22

Még több hadi lesz. Csak azért mert az A viszonyaihoz lett rántva az egész játék. :(
Én kipróbáltam az elfet 5/x-ben de asszem amint fellépek, ki is árulom.

Burning 05-07-2007 13:22

ezek szerint a védőérték nem lett változtatva:)
azért, ez elég kemény változás, és talán ki lehetne írni a kezdőlapra ezt is, hogy nézzék át az emberek a súgót, mert változások történtek;)

Kubbi 05-07-2007 13:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 93195)
Az elf nem tolvaj, az elf békés, tamagocsi faj. A haladáshoz szükséges javakat változatlanul össze tudod szedni, ilyen téren nincsen változás, ha tolvaj fajt szeretnél, az elf nem a megfelelő választás.

Fentebbi szintekre akkor csak a gnóm marad, mint valamire is használható tolvaj faj.:(

Ati 05-07-2007 13:23

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 93197)
ezek szerint a védőérték nem lett változtatva

A védőérték már előzőleg megemelésre került a súgóban írtak szerint, ebben nincsen újabb változás.

skyline 05-07-2007 13:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 93195)
Az elf nem tolvaj, az elf békés, tamagocsi faj. A haladáshoz szükséges javakat változatlanul össze tudod szedni, ilyen téren nincsen változás, ha tolvaj fajt szeretnél, az elf nem a megfelelő választás.

hat nem tom.. ezt valamilyen szinten gondolom a jatekos donti el nem? hogy milyen fajt szeretne, es mit szeretne csinalni.. mind1 ez csak az en egyszeru velemenyem, de ez eleg radikalis valtoztatas, negativ iranyba az elf fajjal jatszok szamara..:(


All times are GMT +1. The time now is 11:27.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu