Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Kezdők fóruma. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3064)

Burning 06-30-2008 11:42

Kezdők fóruma.
 
na akkor nyitok ennek itt egy topicot, hátha jobban odafigyeltek így rá:o
megnyítottam (tudomásom szerint) az első kezdők számára fenntartott fórumot...sokakat valószínű idegesített egy kicsit, mikor jöttek a kezdők és olyan kérdések sorát tették fel, amikhez csak a súgót kellett volna elolvasni...
én már csak úgy nosztalgiából játszogatok, így megnyitottam egy fórumot a számukra, ahol beszélgethetnek egymással, teljesen egyenjógúak, és ahol, ha hülyeséget kérdeznek sincsenek leoltva, hanem segítek nekik és megmondom a választ valamilyen módon (hol találják meg pontosan a súgóban, megmondom magát a választ, stb....)
aki úgy érzi, hogy kezdő az zöldeljen és máris csatlakozhat illetve segítőkész, tapasztalt játékosokat is szívesen várok
várom a zöldeket ide: Winnie the Pooh (#538115)

Dragi 06-30-2008 11:53

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 182332)
na akkor nyitok ennek itt egy topicot, hátha jobban odafigyeltek így rá:o
megnyítottam (tudomásom szerint) az első kezdők számára fenntartott fórumot...sokakat valószínű idegesített egy kicsit, mikor jöttek a kezdők és olyan kérdések sorát tették fel, amikhez csak a súgót kellett volna elolvasni...
én már csak úgy nosztalgiából játszogatok, így megnyitottam egy fórumot a számukra, ahol beszélgethetnek egymással, teljesen egyenjógúak, és ahol, ha hülyeséget kérdeznek sincsenek leoltva, hanem segítek nekik és megmondom a választ valamilyen módon (hol találják meg pontosan a súgóban, megmondom magát a választ, stb....)
aki úgy érzi, hogy kezdő az zöldeljen és máris csatlakozhat illetve segítőkész, tapasztalt játékosokat is szívesen várok
várom a zöldeket ide: Winnie the Pooh (#538115)

Az a gáz hogy egy kezd előbb hagyja abba a játékot minthogy kijöjjön külső fórumra plusz ha jól tudom h nem is vagy fórumtag el se éred a külső fórum linkjét máshonnan meg max. dipiből tudja meg hogy te figyi van egy ilyen fórum ahol segítenek neked. Szerintem ez a próbálkozás mint halottnak a csók kb. annyi.

De amúgy tiszteletreméltó és becsülendő próbálkozás!

Burning 06-30-2008 11:56

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 182335)
Az a gáz hogy egy kezd előbb hagyja abba a játékot minthogy kijöjjön külső fórumra plusz ha jól tudom h nem is vagy fórumtag el se éred a külső fórum linkjét máshonnan meg max. dipiből tudja meg hogy te figyi van egy ilyen fórum ahol segítenek neked. Szerintem ez a próbálkozás mint halottnak a csók kb. annyi

Dragi, nekem nem olyan kezdő kell aki abbahagyja;)
én olyanoknak szeretek segíteni, akik fejlődnek és nem kérdez 1 hónap segítés után olyat, amit a frissen regiző is tud;)
akiből lesz valami, az odatalál...(az más kérdés, hogy az talán megáll a saját talpán, és nem kér segítséget:o)

Burning 06-30-2008 11:58

és meg is talált most éppen egy kezdő:)

Dragi 06-30-2008 12:01

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 182336)
Dragi, nekem nem olyan kezdő kell aki abbahagyja;)
én olyanoknak szeretek segíteni, akik fejlődnek és nem kérdez 1 hónap segítés után olyat, amit a frissen regiző is tud;)
akiből lesz valami, az odatalál...(az más kérdés, hogy az talán megáll a saját talpán, és nem kér segítséget:o)

csak ezzel meg az a baj hogy ez így meg nem fair mert lehet olyanból is lehetne jó játékos aki éppenséggel lusta utánajárni hogy na hol tudnak nekem itt segíteni . Itt ezzel az a baj hogy nincs meg az esélyegyenlőség :)

én még mindig azt mondom a régi fórum sokkalta jobb volt és sokkal jobban mükődött mint ezek az új fórumok :o

Burning 06-30-2008 12:04

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 182338)
csak ezzel meg az a baj hogy ez így meg nem fair mert lehet olyanból is lehetne jó játékos aki éppenséggel lusta utánajárni hogy na hol tudnak nekem itt segíteni . Itt ezzel az a baj hogy nincs meg az esélyegyenlőség :)

Dragi, annál többet, hogy hirdetem magam, meg Beni is itt is, dipóban is nem tudok tenni;)
írok olyan oriknak akik nem néznek ki jól...még ez az amit meg tudok tenni és, ha kell ezt is megteszem majd;)

Dragi 06-30-2008 12:06

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 182339)
Dragi, annál többet, hogy hirdetem magam, meg Beni is itt is, dipóban is nem tudok tenni;)
írok olyan oriknak akik nem néznek ki jól...még ez az amit meg tudok tenni és, ha kell ezt is megteszem majd;)

Rendben, én csak Sok Szerencsét tudok kívánni! :)

Burning 06-30-2008 12:07

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 182340)
Rendben, én csak Sok Szerencsét tudok kívánni! :)

kösz...kellhet:o

Remedy 06-30-2008 12:15

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 182335)
Az a gáz hogy egy kezd előbb hagyja abba a játékot minthogy kijöjjön külső fórumra plusz ha jól tudom h nem is vagy fórumtag el se éred a külső fórum linkjét !

Pl a hodito fooldalan vagy egy forum link azert. :) Meg meg par helyen, a hirek kozott ketto direkt link is van. Szoval lehetoseg az van :)

Es a videokban is ott van :)

Goldy 06-30-2008 12:26

És mi van azzal aki előbb inkább csak olvasna? Ezeket új marhaságokat meghívó nélkül olvasni sem lehet...

Én pl fél évig csak olvastam a fórumot, abból is rengeteget lehetett tanulni, ennek most annyi meg egy bambi. A külső terjengős topicjain meg aki végig verekszi magát annak csak tényleg gratulálni tudok a kitartásához, remek statisztikus vagy kutató bölcsész válna belőle :)

Burning: de legalább próbálkozol az is vmi :)


All times are GMT +1. The time now is 01:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu