Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Segítségül hívot sereg (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1764)

Cassandra 05-05-2007 08:21

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 92709)
Azért hozzá kell tenni, hogy eleinte én is elég nehezen találtam bármit a súgóban.
Például láttam egy hullát, akinél nem volt egyetlen egység sem, és rémlett, hogy van valami ilyen varázslat. Csakhát a varázslatoknál nem volt. :D

No igen, de, ha a szövihelpeket a háború menüpont alatt tudod hívni, akkor logikus, hogy oda is van leírva, hogy hogy működik.:)

Burning 05-05-2007 09:41

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 92709)
Azért hozzá kell tenni, hogy eleinte én is elég nehezen találtam bármit a súgóban.
Például láttam egy hullát, akinél nem volt egyetlen egység sem, és rémlett, hogy van valami ilyen varázslat. Csakhát a varázslatoknál nem volt. :D

csak nem hullánál van ez a varázslat:D:p

U.I.: mielőtt leszólnál, tudom, legalábbis gondolom, hogy csak képletes volt:)

Valezius 05-05-2007 09:50

Quote:

Originally Posted by Burning (Post 92717)
csak nem hullánál van ez a varázslat:D:p

U.I.: mielőtt leszólnál, tudom, legalábbis gondolom, hogy csak képletes volt:)

Képletes? Nem ez így történt, tudod, akkor még egy csomó szabályt nem vágtam kapásból.
Láttam egy üres orit (lehet, hogy nem is hulla volt, tuti, hogy nem elf), és felrémlett az a rész a fantomseregről.
De csak sokára lett meg, úgyhogy inkább megkérdeztem egy ismitől, de mire válaszolt, addigra már megtaláltam.

Burning 05-05-2007 09:55

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 92719)
Képletes? Nem ez így történt, tudod, akkor még egy csomó szabályt nem vágtam kapásból.
Láttam egy üres orit (lehet, hogy nem is hulla volt, tuti, hogy nem elf), és felrémlett az a rész a fantomseregről.
De csak sokára lett meg, úgyhogy inkább megkérdeztem egy ismitől, de mire válaszolt, addigra már megtaláltam.

a képletessel úgy értettem, hogy ilyen eseteid voltak:)
amúgy gondoltam, hogy mikor láttál egy üres hullát beugrott valami ilyesmi, csakhogy az sem jutott eszedbe, hol nézhetsz utánna és az sem, hogy nem hullára vonatkozik:D

Valezius 05-05-2007 10:08

Szerencsére nem sok ilyen volt. ;)

Viszont mindig tudtam hol kell keresni: a súgóban. Csak amikor nem lett meg negyedórán belül, akkor inkább megkérdeztem valakit. (Egyszer sajnos itt a fórumon is, le is oltottak, hogy olvassak súgót :p )

Andrew 05-05-2007 14:47

Quote:

Originally Posted by obyy (Post 92700)
A kedvetekért még1x tüzetesen átvizsgáltam a súgót. És meggyőződtem róla hogy támadásról nem esik szó. Az egyetlen idevágó rész a súgóbol a védekezésre tér ki. A támadásra nem. Ugyhogy részemről még mindig ennyit a súgórol.

Quote:

Originally Posted by obyy (Post 92701)
Valamint előfordult már hogy más témákban 2 értelmű volt a súgó, sőt volt ahol tévedett. Lásd elf védőértéke ami a súgóban 30% aztán a valóságban meg 20%. Szóval tapasztalatokra voltam kiváncsi.

no comment...
én is megnéztem, 3 perc alatt megvolt, ráadásul még ki is van emelve

Tsobi 05-05-2007 15:40

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 92703)
Nem kötekedésből, de ha tényleg tüzetesen átnézted az ide vonatkozó részeket, akkor szerintem menj el a szemészetre, csak a saját érdekedben mondom.;)


Súgó->Háború->Támadás->Számok; első bekezdés a kiemelt részből:


"Ha szövetséges országot is viszel támadni, akkor a Te (aki a csatát indította) országod jellemzői lesznek mérvadók a szövetségeseid seregére is: faj, katonai morál, tudományos fejlettség, útközbeni elhalálozások stb."

És csak hogy mostmár teljes legyen a kép:


Súgó->Háború->Védekezés->Számok; második, harmadik bekezdés a kiemelt részből:

"Az őrtornyokba azonban csak a saját sereged íjászai vonulnak, segítő szövetséges seregek íjászai akkor sem, ha még van a tornyokban hely.

Ha szövetséges országok segítenek a védekezésben, akkor a Te (akit megtámadtak) országod jellemzői lesznek mérvadók a szövetségeseid seregére is: faj, katonai morál, tudományos fejlettség, esetleges kitámadási bónusz (ork faj sajátossága)."


Remélem jön a frappáns válasz,hogy az nem is úgy van,te csak most írtad oda...

Andrew 05-05-2007 15:43

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 92772)
Remélem jön a frappáns válasz,hogy az nem is úgy van,te csak most írtad oda...

a mai nappal nálam is elérte hogy adjak neki málnát:D:D
egyet kérnék csal tőle, hogy olvassa el azt a szerencsétlen súgót, ahelyett, hogy a külsőn a hibáit olvasgassa:)

Tsobi 05-05-2007 15:50

Quote:

Originally Posted by AndrewB (Post 92773)
a mai nappal nálam is elérte hogy adjak neki málnát:D:D
egyet kérnék csal tőle, hogy olvassa el azt a szerencsétlen súgót, ahelyett, hogy a külsőn a hibáit olvasgassa:)

Az én pontom még nem ér semmit :(:(
Ezúton is kérném..adakozzatok :D

Andrew 05-05-2007 15:53

Quote:

Originally Posted by Matador (Post 92774)
Az én pontom még nem ér semmit :(:(
Ezúton is kérném..adakozzatok :D

nekem ne mond, émmá' adtam ;)
aki meg nem tud súgót olvasni, annak is adok, csak nekik érettet:D


All times are GMT +1. The time now is 10:15.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu