Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   "Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4876)

Pool 10-02-2014 11:53

"Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz
 
Pár napja újráztam egy olyan orim, ami már olyan 1 éve volt szabin és meglepve láttam, mennyi mindenem volt szintlépéskor. :)
Ebből támadt az ötletem/javaslatom:

Ha úgyis "tudja a játék", mim volt, mert az újrázásnál visszakapom, akkor lenne-e lehetőség előtte az e-mail címre lekérni az "Országod" és a "Tanácsadók" képét (vagy vmilyen formáját)? Így látható lenne, mi volt az oriban lépéskor. Pár éve a szinten lévő oriknál nem hiszem, hogy sokan emlékeznek a "vagyonra". Így eldönthető lenne, megéri-e az újra vagy sem.

Ha már kötni akarjuk feltételekhez, akkor aktív VIP és minimum 1 újrázási lehetőségre van hozzá szükség.
Hátha kedvet kapnának páran a régi elfekvő orikat előhozni újrázás utáni játékra...

Kb. ennyi...

Pool 10-02-2014 16:38

Technikailag megoldható lenne?

Ati 10-02-2014 19:57

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 308028)
Technikailag megoldható lenne?

Technikailag megoldható.

Azért nincs most ilyen, mert az újrázás alapvetően azért van, hogy ha teljesen romokban az országod, és amikor már MINDEN jobb, mint az aktuális állapot. Így igazából lényegtelen, hogy most darabszámra tudod-e, hogy hány katonád volt, vagy hány tekercsed, mert biztos, hogy jobban fog kinézni az ország, mint ahogy most kinéz.

Pool 10-02-2014 20:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 308029)
Technikailag megoldható.

Azért nincs most ilyen, mert az újrázás alapvetően azért van, hogy ha teljesen romokban az országod, és amikor már MINDEN jobb, mint az aktuális állapot. Így igazából lényegtelen, hogy most darabszámra tudod-e, hogy hány katonád volt, vagy hány tekercsed, mert biztos, hogy jobban fog kinézni az ország, mint ahogy most kinéz.

Igaz, de én pl. nem azért újráztam, hanem mert lett egy szövi és sokkal felettük voltam. De ha pl. látnám, hogy újrázáskor nem volt semmim, akkor lehet megvárom őket SZ-en ahol voltam...
pl...

Ghosti 10-05-2014 17:45

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 308027)
Ebből támadt az ötletem/javaslatom:

Ha úgyis "tudja a játék", mim volt, mert az újrázásnál visszakapom, akkor lenne-e lehetőség előtte az e-mail címre lekérni az "Országod" és a "Tanácsadók" képét (vagy vmilyen formáját)? Így látható lenne, mi volt az oriban lépéskor. Pár éve a szinten lévő oriknál nem hiszem, hogy sokan emlékeznek a "vagyonra". Így eldönthető lenne, megéri-e az újra vagy sem.

Pool,

Abban igazad van, hogy nem mindig azert ujrazunk mert szetesett az orszag, sot egy regi jatekosnak egy kihivas ujra talpra allitani egy szetegetett, szetrombolt, lefosztott es mar semmire sem kepes orszagot 2 heti allando haboru utan.

Pl en is azert ujraztam eddig az also szinten mert fajt valtottam, vagy Aban hogy felhozzam a kicsiket, de a keresed mar megint egy kenyelmi keres. Pl. ezt en ugy szoktam, hogy mielott nyomom a fellepesi gombot, lementem a jegyzetekbe mert ott nem veszik el, csak ha te sajat magad kitorlod. Ha ujrazni szeretnel meg tudod nezni hogyan is neztel ki es valojaban lenne ertelme. Igaz ez nem segit azon aki ezt nem tette meg eddig, de konnyen megoldhato a jovore nezve.


All times are GMT +1. The time now is 01:04.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu