Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Miért nem tudok a Megbeszélések témába topicot nyitni? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4865)

Barracuda 08-11-2014 16:05

Miért nem tudok a Megbeszélések témába topicot nyitni?
 
Elolvastam az első témát ezen belül, ahol Ati irt néhány szót róla, és leirta, hogy 50 hozzászólás kell, ahhoz hogy témát nyithassak. Én viszont rengeteget irtam már, főleg a Viccek témába, még sincsen jogosultságom hozzá, és a statisztikámban az áll hogy 42 üzenetem van :( Mitől van, és mit tegyek hogy legyen jogom oda irni? Már két éve regisztráltam a Fórumra, tehát nem az a baj, hogy nem telt le egy hónap.

vityu 08-11-2014 16:18

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 307949)
Elolvastam az első témát ezen belül, ahol Ati irt néhány szót róla, és leirta, hogy 50 hozzászólás kell, ahhoz hogy témát nyithassak. Én viszont rengeteget irtam már, főleg a Viccek témába, még sincsen jogosultságom hozzá, és a statisztikámban az áll hogy 42 üzenetem van :( Mitől van, és mit tegyek hogy legyen jogom oda irni? Már két éve regisztráltam a Fórumra, tehát nem az a baj, hogy nem telt le egy hónap.

Hozzászólásnak csak a hódító témában tett hozzászólások számítanak. Az egyéb topikok nem számítanak bele.

Ati 08-11-2014 17:17

Quote:

Originally Posted by Barracuda (Post 307949)
Én viszont rengeteget irtam már, főleg a Viccek témába, még sincsen jogosultságom hozzá

Ez így van. És ez így van jól.

Attól, hogy valaki bemásol egy vicckönyvet, nem fogja a Hódítót ismerni. A Hódítóval kapcsolatos témákbamn kell aktívnak lenned ahhoz, hogy a Hódítóval kapcsolatban új felvetést tehess.

Mr.H 08-11-2014 21:07

Mindenesetre ez a téma azért megfontolandó. Vannak olyan játékosok, akik 10.000 körnél is többet játszottak csak épp a fórummal nem foglalkoztak. Ők valamennyire ismerik a játékot ( ha nem is teljesen :) ) és az építő jellegű javaslatokat nem tudja felvetni... :(

Ati 08-11-2014 22:41

Quote:

Originally Posted by Mr.H (Post 307952)
Mindenesetre ez a téma azért megfontolandó. Vannak olyan játékosok, akik 10.000 körnél is többet játszottak csak épp a fórummal nem foglalkoztak. Ők valamennyire ismerik a játékot ( ha nem is teljesen :) ) és az építő jellegű javaslatokat nem tudja felvetni... :(

Épp itt az ideje akkor a fórummal is elkezdeni foglalkozni! :)

Mielőtt valaki új témát vetne fel, annyival tisztelje meg a többieket, hogy elolvassa az ő javaslataikat, és részletesen kifejti a véleményét azokkal kapcsolatban -- hiszen ő is ezt szeretné kérni másoktól.

Mr.H 08-12-2014 21:46

Igen, ezt is elkezdtem most. Majd gyűjtögetem a hozzászólásokat :)

none 08-12-2014 22:31

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 307953)
Épp itt az ideje akkor a fórummal is elkezdeni foglalkozni! :)

Mielőtt valaki új témát vetne fel, annyival tisztelje meg a többieket, hogy elolvassa az ő javaslataikat, és részletesen kifejti a véleményét azokkal kapcsolatban -- hiszen ő is ezt szeretné kérni másoktól.

Igazából az a baj a fórummal, hogy már alig van, aki ír ide.. így sokkal nehezebb öszeszedni azt az 50 hszt, ha valaki most kezdi el és nem akarja viszonylag értelmetlen dolgokkal megtölteni a fórumot..:)

jampi 08-13-2014 18:20

Quote:

Originally Posted by none (Post 307961)
Igazából az a baj a fórummal, hogy már alig van, aki ír ide.. így sokkal nehezebb öszeszedni azt az 50 hszt, ha valaki most kezdi el és nem akarja viszonylag értelmetlen dolgokkal megtölteni a fórumot..:)

bürokrácia

Ati 08-13-2014 18:49

Quote:

Originally Posted by jampi (Post 307963)
bürokrácia

Vagy csak semmi értelme, hogy egy vicckönyvet bemásolva valaki javaslatokat tehessen anélkül, hogy akárcsak elolvasta volna az eddigieket? Én erre tippelek. :)

Barracuda 08-14-2014 21:13

Tulajdonképpen nem lehet semmi szavunk, mert még igy is vannak akik baromságot vetnek fel. Tehát ezen kár vitatkozni, sokaknak nem tetszik, sokan vannak biztosan akiknek jó ötletük van, mégsem tudják felvetni, de ha kedveznénk nekik, akkor a megbeszélések téma telelenne olyan bejegyzésekkel amitől falra mászik az ember. Tehát szerintem ezen kár vitázni, 50 hozzászólás egyszer csak összejön mindenkinek, bár egyre nehezebb, de valahogy sikerülni fog.


All times are GMT +1. The time now is 10:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu