Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Klánok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Fehérmágusok (#1) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3562)

Dragi 07-14-2009 08:45

Hajrá ZSUUU :D:D:D

J.Ati 07-14-2009 08:53

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 219076)
Hajrá ZSUUU :D:D:D

Ez hogy jött ide:confused:
Úgy tudom most pihenteti a játékot:):p

Ati 07-29-2009 12:25

A klántagok legyenek szívesek a klánvárosba fáradni, és megállítani a város ostromát! :):):)

Ati 07-29-2009 12:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 220298)
A klántagok legyenek szívesek a klánvárosba fáradni, és megállítani a város ostromát! :):):)

Huhh, még csak a hiénák merészkedtek be, várva a nagy csatára... De azért mostantól figyelni kell! :):):)

Swiss 07-29-2009 16:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 220300)
Huhh, még csak a hiénák merészkedtek be, várva a nagy csatára... De azért mostantól figyelni kell! :):):)

Vettem főnök!

Ati 08-22-2009 09:37

A Fehérmágusok feltörtek a második helyre, úgyhogy még mindig szívesen látunk minden kezdő karaktert! :)

Óriás szúnyog 08-22-2009 10:02

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 221993)
A Fehérmágusok feltörtek a második helyre, úgyhogy még mindig szívesen látunk minden kezdő karaktert! :)

:D
Aztán, nehogy letörjenek:D

Swiss 08-25-2009 18:56

Klánadó? Nem egy kezdők segítésére alapított klánnak indult a mágusok?
 
Több nap szünet után meglepődve tapasztaltam, hogy van klánadó, 5k. (Nem túl sok amúgy)

Nem nagyon vagyok aktív és élesben még nem is kereskedtem, így eléggé le vagyok pattanva. (a hiénás sztori miatt egy ideig még nem is tervezem a kereskedést)

A friss orik vajon hogyan fogják kipengetni a napi 5k-t, valamint mi lesz azokkal a tagokkal akik nem fizetik rendesen az adót?

Köszönöm


Swiss

RRRrrr 08-25-2009 21:33

Szerintem nem rossz azért, hogy nem csak a többi klán kényszerül kereskedésre,hanem egy minimálisra a kezdők is. Elvégre azért kezdők,mert meg kell tanulniuk mindent a játékban,és miért pont a kereskedés maradna ki? :)

Ati 08-26-2009 09:05

Quote:

Originally Posted by Swiss (Post 222279)
Több nap szünet után meglepődve tapasztaltam, hogy van klánadó, 5k. (Nem túl sok amúgy)

Nem nagyon vagyok aktív és élesben még nem is kereskedtem, így eléggé le vagyok pattanva. (a hiénás sztori miatt egy ideig még nem is tervezem a kereskedést)

A friss orik vajon hogyan fogják kipengetni a napi 5k-t, valamint mi lesz azokkal a tagokkal akik nem fizetik rendesen az adót?

Ha valaki első szinten nem tudja kifizetni, akkor abból nem lesz semmi. De teve vagyunk olyan 14. szintű karakterekkel, akik rendszeresen belépnek, de hetek óta egyetlen szintet se léptek, és igazából semmi látványosat nem csinálnak a klán érdekében. Ezek a karakterek legalább a klánköltségekhez járuljanak hozzá. Ha még ehhez se, akkor ők biztosan ki lesznek téve. Normál esetben csak a 15. szint fölöttieket és az inaktívakat teszem ki, akik be se lépnek.


All times are GMT +1. The time now is 21:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu