Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség az Anarchista csoporthoz (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Mi a jó az Anarchista csoportban? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=256)

Chris 02-23-2006 13:11

A hangulat tényleg családias anarchban :)
Szerintem a kétszínűség ember, és nem csoport függő! :p

Anarchban bárkinek lehet bármennyi országa, és attól kér segítséget, akitől csak akar, így nincs ami motiválná a csalást, ilyeténképpen sokkal tisztább a játék, mint normálban... :D

Gabor 02-23-2006 15:29

Gabor
 
SZerintem az anarch jó kis csopi, bár egy orival hamar belefutsz olyanokba akikbe nem kéne, viszont meglehet tanulni több orit összhangoltam működtetni:) Bár többszáz orit már elég nehéz összhangolni:)

robogo 02-23-2006 15:38

Quote:

Originally Posted by Gabor
SZerintem az anarch jó kis csopi, bár egy orival hamar belefutsz olyanokba akikbe nem kéne, viszont meglehet tanulni több orit összhangoltam működtetni:) Bár többszáz orit már elég nehéz összhangolni:)

Szeritem is jó

Never 02-23-2006 17:27

Chris,igazad van,hogy nem csoportfüggő :)
Csak ott könnyebb észrevenni,hogy vannak ilyenek,azért mondtam :)
Csak hülyén fogalmaztam.

Csipi 02-25-2006 12:21

Sziasztok :)
Mien érdekes szinte csak anarhosok szólalnak meg na mind1 :)
Sztem a legjobb csport :)
lefoglalja az embert én specail 3-4 orival unatkoznék de 50-60 nal meg már nem birnék ezér tartok 20 at :P
A piaccal van egy kis gondom az iszonyű sok fogó miatt aki sztem a legnagyobb szemétség a világon...sok pénzleső...(bocs ez cska az én véleményem)a legrosszab az benne hogy nem tudni hogy k irakta ki és így nem lehet ellene tenni...
Összetartás az haverokkal van ez tény.ési tt legalább számítasz arra hogy több orival jönek ellened nem úgy mint normálban ahol ugyan ez megvan csak ott nem számítassz rá :)


Csipi

hulla 02-25-2006 21:38

Quote:

Originally Posted by Csipi
Sziasztok :)
Mien érdekes szinte csak anarhosok szólalnak meg na mind1
Sztem a legjobb csport :)
lefoglalja az embert én specail 3-4 orival unatkoznék de 50-60 nal meg már nem birnék ezér tartok 20 at :P
A piaccal van egy kis gondom az iszonyű sok fogó miatt aki sztem a legnagyobb szemétség a világon...sok pénzleső...(bocs ez cska az én véleményem)a legrosszab az benne hogy nem tudni hogy k irakta ki és így nem lehet ellene tenni...
Összetartás az haverokkal van ez tény.ési tt legalább számítasz arra hogy több orival jönek ellened nem úgy mint normálban ahol ugyan ez megvan csak ott nem számítassz rá :)


Csipi


normálban is lehet rá számítani és jobb ha ott is számít rá az ember. csalók vannak/voltak és lesznek, akármilyen jó a rendszer amivel ki vannak szűrve

Steve 02-26-2006 15:08

Irjon már be ide valaki aki nem szereti az anarchot!:D
Aztán majd yol megküldjük:p

Xeper 02-26-2006 15:46

Quote:

Originally Posted by Steve
Irjon már be ide valaki aki nem szereti az anarchot!:D
Aztán majd yol megküldjük:p

Küldjetek! :p
Nekem azért nem tetszett, mert kevésbé kalkulálható hogy mi fog történni...
Az információ kulcs fontosságú a játékban... ha az országomról minden infó szabadon áramlik a csoportban, akkor egy fontos elem máris hiányzik a taktikázásból...
Természetesen mindez kevés ország irányítása esetén fontos, sok országot meg nem akarok irányítani -csak hogy kötekedhessek ;)

Steve 02-26-2006 16:04

Quote:

Originally Posted by Xeper
Küldjetek! :p
Természetesen mindez kevés ország irányítása esetén fontos, sok országot meg nem akarok irányítani -csak hogy kötekedhessek ;)

Az info persze fontos, de amennyit vesztesz a titokvesztéssel annyit nyersz másokon, és mondjuk főleg a taktikázás az ami jobban kijön anarchba:p
jobban össze tudod hangolni a mozgásokat!Bár nekem még nem megy de tanulom:rolleyes:

Chris 02-27-2006 13:18

Quote:

Originally Posted by Csipi
Mien érdekes szinte csak anarhosok szólalnak meg na mind1 :)

Aki nem játszik anarchban, az hogyan tudna véleményt (mármint tapasztalatokon alapuló véleményt) mondani a témáról? :confused:


All times are GMT +1. The time now is 00:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu