Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Aréna, VIP hétvégi nem csak főországgal (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4099)

Dynosaur 03-06-2010 19:21

Aréna, VIP hétvégi nem csak főországgal
 
Sziasztok! :)

Azon gondolkodtam, hogy lehet arénázni kéne, de a főországom szabadságon van... eszembe ötlött a kérdés, hogy az aréna, és a vip hétvégi miért van főországhoz kötve? Gondolom, a nem főországok együtt vipelési lehetősége miatt. De ugyanakkor párbajozni is lehet másik orival, csak a főoriról kerül levonásra a vip kör. Nem lehetne ugyanezt megoldani ezeknél a "játékoknál" is? :)

A javaslatom a következő lenne:
Lehessen arénázni, vip hétvégizni nem főországgal is. Ennek feltétele, hogy a főországomon legyen elég vip a részvételre, illetve ha az szabadságon is van, akkor is a főországról mennek le a vip körök. (ugye ha elfogy, akkor kiesik arénából, stb minden más ahogy volt eddig. Persze csak 1 országgal lehet jelentkezni az összekapcsoltak közül.)

(amennyiben nem értetek egyet indokoljatok is légyszíves! ;))
(remélem technikailag is megoldható... :))

Pool 03-06-2010 19:27

Gondolom, van oka, miért lett ez így (talán a visszaélések miatt, mert pl. anarchosoknál nem lényeg a kapcsolás), de jó is így, legalább lassan tudni, ki kicsoda...

Ati 03-06-2010 19:29

Én azt gondolom, hogy egyszer be lehet lépni 1 percre kéthavonta a jelentkezés erejéig. Csak azért, mert 2 havonta egy percre se akarod behozni az országodat a játékba, nem kell módosítani a szabályokon.

Bobesz bá 03-06-2010 19:38

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 243901)
Sziasztok! :)

Azon gondolkodtam, hogy lehet arénázni kéne, de a főországom szabadságon van... eszembe ötlött a kérdés, hogy az aréna, és a vip hétvégi miért van főországhoz kötve? Gondolom, a nem főországok együtt vipelési lehetősége miatt. De ugyanakkor párbajozni is lehet másik orival, csak a főoriról kerül levonásra a vip kör. Nem lehetne ugyanezt megoldani ezeknél a "játékoknál" is? :)

A javaslatom a következő lenne:
Lehessen arénázni, vip hétvégizni nem főországgal is. Ennek feltétele, hogy a főországomon legyen elég vip a részvételre, illetve ha az szabadságon is van, akkor is a főországról mennek le a vip körök. (ugye ha elfogy, akkor kiesik arénából, stb minden más ahogy volt eddig. Persze csak 1 országgal lehet jelentkezni az összekapcsoltak közül.)

(amennyiben nem értetek egyet indokoljatok is légyszíves! ;))
(remélem technikailag is megoldható... :))

Sose értettem azokat, akiknek mindig az utolsó pillanatban veszik észre, hogy most tették szabira a fő országukat :)
Amúgy most már édes mindegy, hogy most lépsz be vagy 3 nap múlva.
De Pool is most jött, szóval bizonyítani lehet :D

Pool 03-06-2010 20:05

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 243907)
Sose értettem azokat, akiknek mindig az utolsó pillanatban veszik észre, hogy most tették szabira a fő országukat :)
Amúgy most már édes mindegy, hogy most lépsz be vagy 3 nap múlva.
De Pool is most jött, szóval bizonyítani lehet :D

Majd meglátod, sok előttem kezdő orit megelőzök :)
Míg meg nem unom

Dynosaur 03-06-2010 20:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 243905)
Én azt gondolom, hogy egyszer be lehet lépni 1 percre kéthavonta a jelentkezés erejéig. Csak azért, mert 2 havonta egy percre se akarod behozni az országodat a játékba, nem kell módosítani a szabályokon.

persze, megoldható... :) de pl az egyik szövim fagyasztva van, mivel ugyanabba a csopiba lépett a másik orijával... akkor neki nincs semmilyen lehetősége részt venni ezeken a fordulókon, játékokon...

Vagy esetleg azt nem lehetne megoldani, hogy főországot lehessen váltani? Mondjuk abban az esetben válthatom a főországom, ha legalább annyi vip van rajta, mint az összes országom közül a legtöbb vippel rendelkezőn, vagy akár az összes országomon összesen, és mondjuk havonta, vagy fél évente egyszer lehet cserélni, akár x vip kör le is vonódhatna az ügyintézésért... :)

Bobesz bá 03-07-2010 03:17

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 243913)
persze, megoldható... :) de pl az egyik szövim fagyasztva van, mivel ugyanabba a csopiba lépett a másik orijával... akkor neki nincs semmilyen lehetősége részt venni ezeken a fordulókon, játékokon...

Vagy esetleg azt nem lehetne megoldani, hogy főországot lehessen váltani? Mondjuk abban az esetben válthatom a főországom, ha legalább annyi vip van rajta, mint az összes országom közül a legtöbb vippel rendelkezőn, vagy akár az összes országomon összesen, és mondjuk havonta, vagy fél évente egyszer lehet cserélni, akár x vip kör le is vonódhatna az ügyintézésért... :)

A legegyszerűbb megoldás az amit én is csinálok!
Reggelj egy orit anarchba, és vippeld fel, és azzal játszhatsz az ilyen helyeken.
Ennyi!!!
Igaz én más okból játszok így :)

BigPi2 03-07-2010 07:05

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 243924)
A legegyszerűbb megoldás az amit én is csinálok!
Reggelj egy orit anarchba, és vippeld fel, és azzal játszhatsz az ilyen helyeken.
Ennyi!!!
Igaz én más okból játszok így :)

Miért az onnantól önálló főországként jelenik meg?

Ez azért érdekel, mert nekem is van ott olyan országom amit csak kisérletezésre szántam, de több mint másfélévnyi Vip van rajta. Igazából ott nem nagyon akarok játszani, de a sok Vipet sajnálom, ezért ha szabályos a leválasztása és önálló főországként való müködtetése, akkor élni fogok a lehetőséggel.

Ati 03-07-2010 08:53

Quote:

Originally Posted by BigPi2 (Post 243934)
Miért az onnantól önálló főországként jelenik meg?

Ez azért érdekel, mert nekem is van ott olyan országom amit csak kisérletezésre szántam, de több mint másfélévnyi Vip van rajta. Igazából ott nem nagyon akarok játszani, de a sok Vipet sajnálom, ezért ha szabályos a leválasztása és önálló főországként való müködtetése, akkor élni fogok a lehetőséggel.

Szabályos a leválasztása, de a rajta levő VIPet ilyen célokra csak akkor használhatod, ha a most rajtalevő elfogyott róla. Vagyis: hiába választod le, nem fogsz tudni párbajra nevezni a most rajta levő VIP körökből például. Ha teljesen elfogy róla a VIP, akkor törlődik ez a korlátozás, és az onnantól rárakott VIP körök már használhatók erre is.

Dynosaur 03-07-2010 11:24

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 243924)
A legegyszerűbb megoldás az amit én is csinálok!
Reggelj egy orit anarchba, és vippeld fel, és azzal játszhatsz az ilyen helyeken.
Ennyi!!!
Igaz én más okból játszok így :)

jó ötlet! Köszi! :)

(bár azért jó lenne, ha nem kéne így okoskodni, és lehetne cserélni a főorit valamilyen korlátozott keretek között, esetleg azokból válogatva, amit fenntebb írtam... :))


All times are GMT +1. The time now is 11:01.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu