Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Unalom ellen (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4633)

Pool 10-25-2011 19:09

Unalom ellen
 
Nemrég beléptem a honfoglalóba és láttam, hogy van Mini Bajnokság, ami 27 játékosnál lezár, annyival indul.
Onnan jött az ötlet, hogy mi lenne, ha itt is lenne ilyen?
Pl. 18 és 22 óra között egy mini bajnokság. (időpont/hossz változó)
A reg. se nyilna meg, csak pl 1 órával előtte.
30 fő maximum (ha megvan, lezár) és go. 2-3 perces körök, stbstb.
Ez nem párbaj lenne, mert nem lenne nevezési díj, se nyeremény, csak úgy unatkozás ellen + aki ráér...
Itt ülök gép előtt és megöl az unalom :D
Ez egy kiforratlan ötlet (akinek van hozzá öltete, akkor ide vele). Ha nem valósítható meg technikailag, akkor ok.


Ui.:Vagy, ha ilyen nem is lenne, akkor lehetne pár 0 VIP nevezésű párbaj unalom ellen. :D

werden 09-27-2012 15:02

Támogatom az ötletet plusz még annyival kiegészítenem,hogy esetleg valami legyen felajánlva pl. sorszám .
Mert tényleg nem történik semmi...:)
Néha meg a lemuria is játszhatóbb ill. izgisebb pedig ott csak karácsonykor van moderátor..:):)
Aki játszik ott is tudja miről beszélek.....

Ati 09-27-2012 15:08

Quote:

Originally Posted by werden (Post 299281)
még annyival kiegészítenem,hogy esetleg valami legyen felajánlva pl. sorszám

Mint tudjuk (mert már nagyon sokszor leírtam), bármiféle felajánlásra csalással reagál nagyon sok ember. Legyen szó bármilyen apróságról is. Ezért ilyen jellegű felajánlás elvi szinten kizárt.

Bukta 09-27-2012 15:16

Az a baj, és szerintem ezzel rajtam kívül nagyon sokan vannak így, hogy én speciel nem tudok (ill. csak szenvedve) elindítani orit. Mire lenne egy valamirevaló országom, addigra a rutinos hv-sek - főleg a sajtárusok - meg a párbajosok ledarálnának, aztán szenvedés, vagy otthagyás. Ezért nem merek belépni hv-be meg párbajba sem. A rendes játékban sem vagyok egy "májer", de ott meg pláne nem.
Valami olyat kéne kitalálni, hogy mindenki kész orival áll neki harcolni, úgyértem lenne egy kb 100 kör (lilán) összerakni magad, aztán meg 4-500 kör csata.
De lehet, hogy ez hülyeség.

Tsobi 09-27-2012 15:25

Quote:

Originally Posted by Bukta (Post 299285)
Az a baj, és szerintem ezzel rajtam kívül nagyon sokan vannak így, hogy én speciel nem tudok (ill. csak szenvedve) elindítani orit. Mire lenne egy valamirevaló országom, addigra a rutinos hv-sek - főleg a sajtárusok - meg a párbajosok ledarálnának, aztán szenvedés, vagy otthagyás. Ezért nem merek belépni hv-be meg párbajba sem. A rendes játékban sem vagyok egy "májer", de ott meg pláne nem.
Valami olyat kéne kitalálni, hogy mindenki kész orival áll neki harcolni, úgyértem lenne egy kb 100 kör (lilán) összerakni magad, aztán meg 4-500 kör csata.
De lehet, hogy ez hülyeség.

Ha alaposabban elolvasod a párbaj súgóját, akkor láthatnod, hogy van olyan beállítási lehetőség, ahol kész országokat kapnak a párbajozók, ahol mindenki ugyanakkora eséllyel indul. :)

Merengő 09-27-2012 15:36

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 293766)
Nemrég beléptem a honfoglalóba és láttam, hogy van Mini Bajnokság, ami 27 játékosnál lezár, annyival indul.
Onnan jött az ötlet, hogy mi lenne, ha itt is lenne ilyen?
Pl. 18 és 22 óra között egy mini bajnokság. (időpont/hossz változó)
A reg. se nyilna meg, csak pl 1 órával előtte.
30 fő maximum (ha megvan, lezár) és go. 2-3 perces körök, stbstb.
Ez nem párbaj lenne, mert nem lenne nevezési díj, se nyeremény, csak úgy unatkozás ellen + aki ráér...
Itt ülök gép előtt és megöl az unalom :D
Ez egy kiforratlan ötlet (akinek van hozzá öltete, akkor ide vele). Ha nem valósítható meg technikailag, akkor ok.


Ui.:Vagy, ha ilyen nem is lenne, akkor lehetne pár 0 VIP nevezésű párbaj unalom ellen. :D

ha itt nem is de honfoglalóba szívesen elverlek:D

Ati 09-27-2012 15:37

Témánál maradva.........

Pool 09-27-2012 17:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 299289)
Témánál maradva.........

Csinálhatnál pár 0 VIP-es párbajt
nincs díj, nem lesz csalás, de nincs nevezés sem, így mindenki jól jár :D


All times are GMT +1. The time now is 11:28.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu