Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4320)

monro 08-26-2010 10:51

Adjuk vissza a felelfet a fenti csoportoknak!
 
Arra gondoltam jot tenne a jateknak ha a felelf visszakerulne a verkeringesbe a fenti csopikban is ezert fontoljuk meg a javaslatomat ezugyben.

Javaslat:

1. Dobjuk ki a felelf tamadasmaluszat a kukaba.

2. Az elohalott mintajara szintenkenti vedoerobonusz emelest kapjon hadugyi vedekezesre.

Ennek merteke:
5. Szint: 0%
4. Szint: 5%
3. Szint: 10%
2. Szint: 15%
1. Szint: 20%

Redback 08-26-2010 10:59

A célt mindenképp jó ötletnek tartom, a megvalósításhoz nem sok ötletem van, és jelenleg még fogalmam sincs arról, hogy amit fentebb írtál, az milyen hatással lenne.

RRRrrr 08-26-2010 10:59

Quote:

Originally Posted by monro (Post 261533)
Arra gondoltam jot tenne a jateknak ha a felelf visszakerulne a verkeringesbe a fenti csopikban is ezert fontoljuk meg a javaslatomat ezugyben.

Javaslat:

1. Dobjuk ki a felelf tamadasmaluszat a kukaba.

2. Az elohalott mintajara szintenkenti vedoerobonusz emelest kapjon hadugyi vedekezesre.

Ennek merteke:
5. Szint: 0%
4. Szint: 5%
3. Szint: 10%
2. Szint: 15%
1. Szint: 20%





Jó ötletnek tartom, de A-ban szerintem esélye sem lesz egy félelfnek addig amíg ennyire kevés bank kell ahhoz, hogy levédjen minden pénzt, meg amíg csak 10k értékkülönbségen belül hatékony egyáltalán az akciózás. Ahhoz hogy értelme is legyen lopni, meg inkább 5k értéken belül kell legyen...
De szívesen látnék A-ban is több tolist, meg varist élhető szinten...

Pepa 08-26-2010 11:01

A-n kívül mindenhol játszható a fél-elf. Én mentem már végig B-n egy négy fél-elfes szövivel.

Ati 08-26-2010 11:12

A szintenként változó értékek egyediek az élőhalottnál, más fajokra ezt nem tervezem kiterjeszteni. Legyen minden fajnak valami egyedi specialitása, ne vegyük el tőlük azzal, hogy minden sajátosságot kiterjesztünk más fajokra is.

Dew 08-26-2010 11:17

az ötlet tetszik! :)

Még nem szeretnék teljesen melléállni, vagy ellenezni. Erre még aludni kell egyet... :D

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261535)
Jó ötletnek tartom, de A-ban szerintem esélye sem lesz egy félelfnek addig amíg ennyire kevés bank kell ahhoz, hogy levédjen minden pénzt, meg amíg csak 10k értékkülönbségen belül hatékony egyáltalán az akciózás. Ahhoz hogy értelme is legyen lopni, meg inkább 5k értéken belül kell legyen...
De szívesen látnék A-ban is több tolist, meg varist élhető szinten...

Viszont itt megoldás lenne, ha tekintettel az A-ban lévő "nagy értékkülönbségekre" be lehetne állítani, hogy ne 10k, hanem nagyobb pontkülönbség után legyen a hatásfok 0.

Pepa 08-26-2010 11:26

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 261538)
az ötlet tetszik! :)

Még nem szeretnék teljesen melléállni, vagy ellenezni. Erre még aludni kell egyet... :D



Viszont itt megoldás lenne, ha tekintettel az A-ban lévő "nagy értékkülönbségekre" be lehetne állítani, hogy ne 10k, hanem nagyobb pontkülönbség után legyen a hatásfok 0.

És akkor a csoport aljáról lopkodná a topos 0 kocsmás országokat.

D vagy Á?:P 08-26-2010 11:30

Az ötlet nekem is tetszik,szerintem valahogy ugy lehetne erösiteni,hogy életképesebb legyen ha ugy lenne tápolva nagyjábol mint az oriás csak a tolik irányába,és a támadomaluszt kivenni és kapna mondjuk 15 vagy 20% védelmet a mostani 10 helyett,hirtlen ötlet csak irányelvnek irtam le:)

Remedy 08-26-2010 11:31

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 261538)
az ötlet tetszik! :)

Még nem szeretnék teljesen melléállni, vagy ellenezni. Erre még aludni kell egyet... :D



Viszont itt megoldás lenne, ha tekintettel az A-ban lévő "nagy értékkülönbségekre" be lehetne állítani, hogy ne 10k, hanem nagyobb pontkülönbség után legyen a hatásfok 0.

Az A-ban a fold a lenyeg. Oszinten, mit lopkodnal? A felelf nem hadis faj, es remelem, sosem lesz az. (Ennnyi erovel az embert is erosithetnenk...).

A 10ks limithez hozzanyulni meg nagyon nem jo otlet szerintem, plane a tobbi csoportokban. Igy is macera a hadisoknak ha alulrol 6 korrol de 3e pontrol lopkodjak oket, mert sokmindent nem tudnak tenni, ne tegyuk ezt a hatart meg nagyobba...

Rob 08-26-2010 11:34

a félelfeket a piac ölte meg. a teki semmit nem ér, holott pár éve még 1800-2000 körül ment mindenhol. a nyersanyagok ára általában röhejes minden szinten. a rúnát ingyen dobják az ember után. most a legjobb piaci áru maga a pénz, a pénztermelő kereskedőktől meg a félelf nem fog lopni. gyakorlatilag a félelf nem képes hasznot termelni. felmérésre, gyilkolásra ma már a szövi törpéje vagy gnómja tökéletesen elég.
a félelf létjogosultsága gyakorlatilag megszűnt, sőt ezáltal az óriásállomány is megtizedelődött. ezen nem fog változtatni semmilyen haderőbónusz, a probléma sokkal mélyebb:cool:

Ati 08-26-2010 11:43

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 261542)
a félelfeket a piac ölte meg.

Ezt most úgy mondod, mintha valami hatalmas újítás lenne a piac, és előtte milyen jó volt.

Dragi 08-26-2010 11:43

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 261541)
Az A-ban a fold a lenyeg. Oszinten, mit lopkodnal? A felelf nem hadis faj, es remelem, sosem lesz az. (Ennnyi erovel az embert is erosithetnenk...).

A 10ks limithez hozzanyulni meg nagyon nem jo otlet szerintem, plane a tobbi csoportokban. Igy is macera a hadisoknak ha alulrol 6 korrol de 3e pontrol lopkodjak oket, mert sokmindent nem tudnak tenni, ne tegyuk ezt a hatart meg nagyobba...

az elf se hadis faj

Remedy 08-26-2010 11:51

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 261542)
a félelfeket a piac ölte meg. a teki semmit nem ér, holott pár éve még 1800-2000 körül ment mindenhol. a nyersanyagok ára általában röhejes minden szinten.

Ne haragudj, Te tuti jatszol a lenti szinteken? Mert ebbol egyaltalan nem ugy tunik... A tekercs epp most ment felfele, nehol megharomszorozodott az erteke a tibukaek ujrazgatasa altal okozott hatalmas inflacio utan, a nyers meg neha horror aron megy. (Bar nemtom a nyersnek pl mi koze a felelfhez...)

Remedy 08-26-2010 11:52

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 261544)
az elf se hadis faj

Ezzel akartal mondani barmit is, Gergo? (plane, hogy igazad sincs, A tekinteteben)

Orulnek, ha nem az en beirasom idezned be, amikor vmi semmitmondo mondatot akarsz odavetni. :)

Rob 08-26-2010 11:52

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 261543)
Ezt most úgy mondod, mintha valami hatalmas újítás lenne a piac, és előtte milyen jó volt.

nem úgy mondom csak úgy hallod:)

Dragi 08-26-2010 11:53

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 261546)
Ezzel akartal mondani barmit is, Gergo? (plane, hogy igazad sincs, A tekinteteben)

Orulnek, ha nem az en beirasom idezned be, amikor vmi semmitmondo mondatot akarsz odavetni. :)

hangosan gondolkodtam de am semmi...

LOL :D

Rob 08-26-2010 12:00

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 261545)
Ne haragudj, Te tuti jatszol a lenti szinteken? Mert ebbol egyaltalan nem ugy tunik... A tekercs epp most ment felfele, nehol megharomszorozodott az erteke a tibukaek ujrazgatasa altal okozott hatalmas inflacio utan, a nyers meg neha horror aron megy. (Bar nemtom a nyersnek pl mi koze a felelfhez...)

a terkercs ára 800-nál is gyenge ahhoz, hogy eltartsa a tolvajt mint régen. a nyersnek meg annyi köze van a félelfhez, hogy lopható és mint ilyen, tényező abban, hogy megéri-e lopni. a nyers meg úgy drága, hogy az alacsony általános aktivitás miatt olcsó és mikor megjeleni egy aktív szövi aki üti felfelé magát vagy háborúzik egyet az képes megmozdítani a piacot és az egekbe vinni az árakat. pl 1-2 hete a G-ben láthattál ilyet.

Pool 08-26-2010 12:54

Quote:

Originally Posted by Rob (Post 261549)
a terkercs ára 800-nál is gyenge ahhoz, hogy eltartsa a tolvajt mint régen. a nyersnek meg annyi köze van a félelfhez, hogy lopható és mint ilyen, tényező abban, hogy megéri-e lopni. a nyers meg úgy drága, hogy az alacsony általános aktivitás miatt olcsó és mikor megjeleni egy aktív szövi aki üti felfelé magát vagy háborúzik egyet az képes megmozdítani a piacot és az egekbe vinni az árakat. pl 1-2 hete a G-ben láthattál ilyet.

ahol én vagyok most, 5000 a tekercs, van, amiből meg nincs is

Dew 08-26-2010 13:01

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 261539)
És akkor a csoport aljáról lopkodná a topos 0 kocsmás országokat.

ne a végleteket nézd.

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 261541)
Az A-ban a fold a lenyeg. Oszinten, mit lopkodnal? A felelf nem hadis faj, es remelem, sosem lesz az. (Ennnyi erovel az embert is erosithetnenk...).

A 10ks limithez hozzanyulni meg nagyon nem jo otlet szerintem, plane a tobbi csoportokban. Igy is macera a hadisoknak ha alulrol 6 korrol de 3e pontrol lopkodjak oket, mert sokmindent nem tudnak tenni, ne tegyuk ezt a hatart meg nagyobba...

ezzel egyetértek! (csak arra a problémára volt ez a megoldás, ami RRRrrrnek jött elő. még nem akarok igazán állást foglalni, előbb elgondolkodom mélyebben a dolgokon.)

Dew 08-26-2010 13:02

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 261555)
ahol én vagyok most, 5000 a tekercs, van, amiből meg nincs is

Merre jársz Te, amerre még a madár se száll? :D

Rob 08-26-2010 13:03

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 261555)
ahol én vagyok most, 5000 a tekercs, van, amiből meg nincs is

akkor ott biztos nyüzsögnek a félelfek;)
nem kell sarkítani. azt hiszem amit leírtam vitán felül áll. nincs félelf, nincs tolvaj, mert nem éri meg gazdaságilag.

Pool 08-26-2010 13:18

Quote:

Originally Posted by andriss (Post 261558)
Merre jársz Te, amerre még a madár se száll? :D

Gyorsban.....

ErdelyMagyaria 08-26-2010 19:41

Hu azt a paszta fogpaszta...
az lenne am kaszalas 300-ban is lehet tekit venni normalban 5. szinten es azt gyorsba ha at lehetne vinni es 5k-ert eladni... anyaaaaam.... money money money money money... :D:D:D:D:D
Almodik a nyomor... :p

Az csak durvan 16x-osa lenne... eleg jo uzlet lenne...

monro 08-26-2010 21:51

Quote:

Originally Posted by RRRrrr (Post 261535)
Jó ötletnek tartom, de A-ban szerintem esélye sem lesz egy félelfnek

Hát egy 40% lakitekis plusz 20% hadi védelemmel bíró fajt aki szanaszét szed mindenkit tolikkal (és nem jelent maluszt a klántámadásnál sem) szívesebben látnék a klánomban mint egy 40% lakitekis támadómaluszos tolikirályt akivel csak felfedezni lehet és mindig aggódni kell miatta a klántámadásnál nehogy rajta menjen el a meccs.

Viszont ha egy picit jobb erőben lévő fajt csinálnánk belőle az 1A-ra akkor picit oda lehetne piszkálni vele az elfmocsár tagjainak pld.

Mindenesetre szívesen látnék egy kis vérfrissítést az 1A-ban. Az élőhulla javítása is nagy örömömre szolgált, főleg, hogy elkezdtek terjedni :)

[HTPA]GeeForce 08-26-2010 22:55

Nekem is örömömre szolgálna, ha erősítve lenne a feles. :)
De amig nem lesz, addig hadielfkedek tovább... :(
De éljenek a feles tolik! :)

Bobesz bá 08-27-2010 09:41

Mivel most épp hülyülök egy felessel, ezért én se bánnám ha valahol "erősítve" lenne.
Jelen pillanatban, ha valaki jó félelf akar lenni, annyit tud tenni, hogy hadi védelmet, úgy alkotja meg,hogy ha egy mód van rá ne férjenek be hozzá kétszer.
De az is tény, hogy mivel nincs úgy elterjedve, nem is kell, olyan húú... de sok tolvajt tartania mint 5-6 éve, és így marad elegendő hely a variknak, és íjas szerű képződményeknek.
Nem lehet egy fajt se mindenből erőssé tenni, de el lehetne gondolkodni a +10% védelem +20ra növelésén.
És azon is hogy életképes legyen az A.-ba, ha tényleg akkorák a távolságok, ne csak felmérni lehessen vele. Mert nem tudom egy hadis mit szólna, ha 10K pont különbségnél eredménytelenül támadna valakit. Ezt az utóbbit fontosabbnak tartom, mint a katonai védelem erősítést.
Vitázni minden esetre megéri a dolgon, szívesen olvasom majd a későbbi hozzá szólásokat.

monro 08-27-2010 09:52

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 261637)
És azon is hogy életképes legyen az A.-ba, ha tényleg akkorák a távolságok, ne csak felmérni lehessen vele. Mert nem tudom egy hadis mit szólna, ha 10K pont különbségnél eredménytelenül támadna valakit. Ezt az utóbbit fontosabbnak tartom, mint a katonai védelem erősítést.

Az 1A-ban is bőven elég a 10K pont "hatótávolság".

Nem szeretném ha több lenne, mert egyszerűen indokolatlan és túl nagy erőnek érzem. Így is egy "kivégzőosztag" lehet ha odafokozzák valaki mellé beütéskor vagy "csakúgy" és teszi amit kell.

Mindenesetre a jelenlegi támadó malusszal és ezzel a nem túl erős védőerővel a hasznos tulajdonságai eltörpülnek 2000 heki fölött...

Redback 08-27-2010 11:38

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 261637)
Mivel most épp hülyülök egy felessel, ezért én se bánnám ha valahol "erősítve" lenne.
Jelen pillanatban, ha valaki jó félelf akar lenni, annyit tud tenni, hogy hadi védelmet, úgy alkotja meg,hogy ha egy mód van rá ne férjenek be hozzá kétszer.
De az is tény, hogy mivel nincs úgy elterjedve, nem is kell, olyan húú... de sok tolvajt tartania mint 5-6 éve, és így marad elegendő hely a variknak, és íjas szerű képződményeknek.
Nem lehet egy fajt se mindenből erőssé tenni, de el lehetne gondolkodni a +10% védelem +20ra növelésén.
És azon is hogy életképes legyen az A.-ba, ha tényleg akkorák a távolságok, ne csak felmérni lehessen vele. Mert nem tudom egy hadis mit szólna, ha 10K pont különbségnél eredménytelenül támadna valakit. Ezt az utóbbit fontosabbnak tartom, mint a katonai védelem erősítést.
Vitázni minden esetre megéri a dolgon, szívesen olvasom majd a későbbi hozzá szólásokat.

Érzésem szerint, ha olyan orit csinált, amihez egyszer sem férnek be, az betonelf. Többi országot mind úgy kell felépíteni, hogy csak egy sereggel férjenek be.

-Ricsi- 08-27-2010 12:25

Szerintem a tolvaj akciók hatásfokát (is) lehetne erősíteni.
Akár 200%-al! (vagy legyen csak 150%)

Akkor a félelf ismét tolvaj lenne és megérné választani.
Dupla annyi nyerset, tekit, civilt lopna alapból és bizony a házakból is dupla annyit gyújtana stbstb...

Ezzel valamivel gyengítenénk az óriást a félelfel szemben, de sztem még ez a hátrány is elhanyagolható.

A véderejét nem emelném, talán minimálisan, mivel a félelf védelme (sztem) a 40% lakitekiben rejlik.
Akkor már inkább ezt emelném 50re, bár az meg lehet már sok lenne.

Az ötletet egy irányzéknak szánom, amin lehet faragni, hozzárakni illetve elvetni, ha van rá ésszerű magyarázat.

Bár A-ban ezek hatására nem hinném, hogy elszaporodnának, de lentebbi csoportokban elég kellemetlen ellenfélé válna.

Bobesz bá 08-27-2010 14:16

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261660)
Szerintem a tolvaj akciók hatásfokát (is) lehetne erősíteni.
Akár 200%-al! (vagy legyen csak 150%)

Ezt szerintem senki se fogja támogatni :) Most képzeld el, ha 200%al növeled a hatékonyságot, akkor lényegében egy teli tekercsből, első körben lop minimum 1500at.
NEm itt kell erősíteni szerintem a felest.

Tsobi 08-27-2010 14:30

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 261663)
Ezt szerintem senki se fogja támogatni :) Most képzeld el, ha 200%al növeled a hatékonyságot, akkor lényegében egy teli tekercsből, első körben lop minimum 1500at.
NEm itt kell erősíteni szerintem a felest.

Kérdés, hogy kell-e egyáltalán erősíteni?
Mint már előttem is elmondták páran, fölfelé haladva a föld egyre drágább kincs, így azok a játékosok, akik nem a földszerzésre hosszútávon is képes fajokat preferálják, egy idő után megrekednek.

A-ban a klánraktár miatt a haszonszerző tolvajakciók erejüket vesztik, gyújtani pedig lehet, ha több tolid van. Ebből és abból kiindulva, hogy az elfet beskatulyázták békés, fedezgetős fajnak, én beskatulyáznám a fél-elfet alsó szinteken használatos fajnak, hisz ott még mindig kiválóan működik. Tetszik, nem tetszik.

-Ricsi- 08-27-2010 15:00

Quote:

Originally Posted by Bobesz bá (Post 261663)
Ezt szerintem senki se fogja támogatni :) Most képzeld el, ha 200%al növeled a hatékonyságot, akkor lényegében egy teli tekercsből, első körben lop minimum 1500at.
NEm itt kell erősíteni szerintem a felest.

Elképzelem.
1500 az kicsit erős, nem? az azt jelentené, hogy 700-750 tekit lopsz/akció.
Ilyet elég ritkán tapasztalni, emlékeim szerint 300-400/lopásnak már örültem, ami ez esetben 800 lenne.
Arról nem is beszélve, hogy ez a 800db teki összértéke elég csekély.

És azért félelf a félelf, hogy a lopásból megtudjon élni. A régebbi időkben még a szövijét is eltudta látni elegendő zsákmánnyal, pénzzel, most meg nem jó SEMMIRE!

Persze, aki nem akar/akart soha félelfel lenni, annak nem fog tetszeni a javaslat, mert minek egy púp a hátára...

Ati 08-27-2010 15:34

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261670)
emlékeim szerint 300-400/lopásnak már örültem, ami ez esetben 800 lenne.

Off: a 400-ról 800-ra emelés csak 100%-os emelkedést jelent. 400-ról 200%-os emelkedés 1200-at jelent (400+2*400=1200).

-Ricsi- 08-27-2010 15:48

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 261671)
Off: a 400-ról 800-ra emelés csak 100%-os emelkedést jelent. 400-ról 200%-os emelkedés 1200-at jelent (400+2*400=1200).

Igaz! Bocsánat. Akkor javítanék. 200%-ra emelném a félelfek hatásfokát.
Bár a következő mondatomban írtam, hogy "dupláról" beszélek, ezért aki akarta, azt tudta miről beszélek.

Paliking 08-27-2010 15:58

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261670)
Arról nem is beszélve, hogy ez a 800db teki összértéke elég csekély.

Tök mindegy mi az értéke, ha gyakorlatilag nullára lopja egy ori tekijeit, annak sokkal nagyobb kárt fog okozni, mikor elmennek az egységei pl.
Elég hatásos úgy is, ahogymost van.

-Ricsi- 08-27-2010 16:10

Quote:

Originally Posted by Paliking (Post 261673)
Tök mindegy mi az értéke, ha gyakorlatilag nullára lopja egy ori tekijeit, annak sokkal nagyobb kárt fog okozni, mikor elmennek az egységei pl.

És ezt csak a félelf tudná :)
Ezek után nem írnám a diploba, hogy "zombik, félelfek kíméljenek"

Szemléletem szerint ez nem probléma, de ha mégis az akkor is van/lenne rá megoldásom.

[HTPA]GeeForce 08-27-2010 20:27

Quote:

Originally Posted by Ricsi MUD (Post 261674)
És ezt csak a félelf tudná :)
Ezek után nem írnám a diploba, hogy "zombik, félelfek kíméljenek"
.

Ezt is csak azért írod, mert még nem találkoztál össze a feleseimmel. ;):):p

Egyébként én úgy vagyok vele, mint eddig mindig is voltam. Értem én, hogy az A-sok mindig féltik a hátsójukat, de én akkor se tudok egyet érteni azzal, hogy 3. szint fölött tulajdonképpen csak 4 faj játszik, ork, óriás, gnóm, törpe. És a változatosság kedvéért mind hadinak van építve. (Esetleg hadivari, vagy A-ban termelő.)

Nekem bántja a lelkecskémet, hogy ezzel a játékkal teljes egészében tulajdonképpen csak az alsó 2 szinten lehet játszani. Többek között ezért is támogatok minden olyan javaslatot, ami ezt az állandósulni látszó tendenciát enyhíti, vagy megfordítja.

Számomra úgy lenne ideális, ha minden szinten minden fajjal lehetne sikeresen játszani.

Pl lehetne egy olyan, hogy a félelfnél a varázslók erősödnének, ha szövetségben van.
Mondjuk 30%-kal nagyobb lenne a hatásfok.

Ezáltal kevesebb templom kéne és lehetne több kocsma és/vagy több barakk, stb.

Ezzel a módosítással el lehetne érni, hogy a félelf kívánatosabb szövetségi tag legyen, illetve fentebbi szinteken is jobban megállná a helyét.

Pool 08-27-2010 20:39

Erősítsünk már akkor az orkon is, olyan védtelen a tolvaj és mágikus akciók ellen...

RRRrrr 08-27-2010 20:56

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 261699)
Erősítsünk már akkor az orkon is, olyan védtelen a tolvaj és mágikus akciók ellen...

Talán úgy gondolod, hogy megállja a helyét A-ban egy feles?
A hullát sikerült kicsit javítani, akár jöhetne a sorban most ez...

[HTPA]GeeForce 08-27-2010 20:59

Végülis elnevezhetjük ezt a játékot Orkítónak is. Egyeseknek biztos bejönne. Csak a többségnek nem. De az meg úgyse számít, ugyebár. ;):)


All times are GMT +1. The time now is 16:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu