Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=13)
-   -   2 kicsi kerdes Elohalottak es Tolvajok - Ori Szemmel (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2546)

vlecsi 12-10-2007 12:42

2 kicsi kerdes Elohalottak es Tolvajok - Ori Szemmel
 
sajnos a FAQ bongeszese utan sem talatam ra pontos valaszt ...
Eloreterjesztem Ori vagyok...

1.kerdes ... Elohalottak
Mint tudjuk az Elohalott faj betegseget terjeszt ...
Ori vagyok, ha ilyen orszagot tamadok meg mindenkeppen megkapom a beteseget ... vagy csak akkor ha vesztek a csataban ?

2.kerdes ... Tolvajok ...
Ork fajjal vagyok ... tolvajok nincsenek orszagomban ... (tehat toljav:0) viszont sok a varazslo ... ha elegendo varazslom van (+ bonuszok stb)... megakadajozhato hogy az ellenfel Terkaput nyitson ram ? Azaz Vedekezhetsz e Varazslokkal a Tolvajok ellen ?


Koszi Elore is ...
Levi

J.Ati 12-10-2007 12:53

Quote:

Originally Posted by vlecsi (Post 142066)
sajnos a FAQ bongeszese utan sem talatam ra pontos valaszt ...
Eloreterjesztem Ori vagyok...

1.kerdes ... Elohalottak
Mint tudjuk az Elohalott faj betegseget terjeszt ...
Ori vagyok, ha ilyen orszagot tamadok meg mindenkeppen megkapom a beteseget ... vagy csak akkor ha vesztek a csataban ?

2.kerdes ... Tolvajok ...
Ork fajjal vagyok ... tolvajok nincsenek orszagomban ... (tehat toljav:0) viszont sok a varazslo ... ha elegendo varazslom van (+ bonuszok stb)... megakadajozhato hogy az ellenfel Terkaput nyitson ram ? Azaz Vedekezhetsz e Varazslokkal a Tolvajok ellen ?


Koszi Elore is ...
Levi

1.Ha hullát támadtál beteg leszel!,de ha hulla vagy akkor nem leszel beteg.

2.Térkaput azt tud nyitni egy kevesebb varival rendelkező is,szóval nem tudod megakadályozni.
Varázslóval max ölni tudod a tolikat,ezzel is gyengítve őt.

[HTPA]GeeForce 12-10-2007 12:54

Ha élőhalottat támadsz meg, vagy olyat, aki előtte élőhalottat támadott meg, és még fertőző, akkor mindenképpen beteg leszel, akár nyertél, akár nem. Csak akkor nem fertőződsz meg, ha élőhalott vagy.

Nem, térkaput mindenképpen tud nyitni, ha van neki megfelelő mennyiségű varázslója. (A megfelelő mennyiséget nem úgy értem, hogy több mint neked, hanem hogy ha egyáltalán el tudja varázsolni, akkor menni fog neki.)

0%-os faji varázslat sikeresség mellett a TK se fog sikerülni.

[HTPA]GeeForce 12-10-2007 12:55

Azért 1 kocsmát tarts. Az a 52 tolvaj (annyi fér az orkba ugye?) nem okoz gondot, de legalább az 1 kocsmás óriások nem hozzád járnak lopni, hanem a hullákhoz. :D

Killer 12-10-2007 23:39

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 142068)
1.Ha hullát támadtál beteg leszel!,de ha hulla vagy akkor nem leszel beteg.

2.Térkaput azt tud nyitni egy kevesebb varival rendelkező is,szóval nem tudod megakadályozni.
Varázslóval max ölni tudod a tolikat,ezzel is gyengítve őt.

meg persze felfedni ha befér varikkal:p

Synkel 12-11-2007 13:45

Quote:

Originally Posted by vlecsi (Post 142066)
sajnos a FAQ bongeszese utan sem talatam ra pontos valaszt ...
Eloreterjesztem Ori vagyok...

1.kerdes ... Elohalottak
Mint tudjuk az Elohalott faj betegseget terjeszt ...
Ori vagyok, ha ilyen orszagot tamadok meg mindenkeppen megkapom a beteseget ... vagy csak akkor ha vesztek a csataban ?

2.kerdes ... Tolvajok ...
Ork fajjal vagyok ... tolvajok nincsenek orszagomban ... (tehat toljav:0) viszont sok a varazslo ... ha elegendo varazslom van (+ bonuszok stb)... megakadajozhato hogy az ellenfel Terkaput nyitson ram ? Azaz Vedekezhetsz e Varazslokkal a Tolvajok ellen ?


Koszi Elore is ...
Levi


Bár nem tartozik szorosan a tárgyhoz, a hódban használatos "szleng" megtanulását mindenképpen ajánlom a figyelmedbe. Van is valahol erre egy topic, ami a rövidítéseket tartalmazza. Bevallom engem elsőre kissé megkavart az Ori szó használata, amivel az Országot rövidítjük, nem az óriást.

[HTPA]GeeForce 12-11-2007 13:47

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 142448)
Bár nem tartozik szorosan a tárgyhoz, a hódban használatos "szleng" megtanulását mindenképpen ajánlom a figyelmedbe. Van is valahol erre egy topic, ami a rövidítéseket tartalmazza. Bevallom engem elsőre kissé megkavart az Ori szó használata, amivel az Országot rövidítjük, nem az óriást.

Főleg, hogy orkkal játszik és nem óriással... :D:D:D:D:p

Synkel 12-11-2007 13:48

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 142449)
Főleg, hogy orkkal játszik és nem óriással... :D:D:D:D:p

Jah...
Ezek szerint sokkal jobban bekavart mint hittem:D:D

[HTPA]GeeForce 12-11-2007 13:50

A topic címe még midnig megkavar engem is, de mert vagy 5x elolvastam azt a mondatát, amit ide írt, hogy "Ork fajjal játszom...".. Onnan tudom én is. Különben az életbe rá nem jöttem volna. :D

Hozzáteszem annyira megkavaró ez az ori szófordulat, hogy te még be is idézted, ahol írja, hogy ork.. még is azt mondtad, hogy óriás :D

Szóval valóban kéne előcör egy pici hódszlenget magába szívnia, mert így nehezen fogja magát megértetni. :D

Burning 12-11-2007 21:34

Quote:

Originally Posted by Synkel (Post 142451)
Jah...
Ezek szerint sokkal jobban bekavart mint hittem:D:D

huhh én már totál elvesztettem akkor a fonalat:D
az orival rövidíthet óriást, de ork tehát nem az vagy orit (ezekről a lehetőségekről tudunk:D) az meg szerintem egyértelmű hogy a hódítóhoz kell ország, tehát nem értem ez esetben az előterjesztem ori vagyok-ot:o
na lehet mennem kéne kicsit aludni és tán akkor felfognám:)


All times are GMT +1. The time now is 08:17.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu