Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   PC (hardver, szoftver, játékok stb.) (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Windows termékaktivitás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3313)

Tsobi 12-25-2008 04:27

Windows termékaktivitás
 
Sziasztok!

Hogy ezzel a géppel mindig van valami ..

Bekapcsolom a gépet,s mikor az Xp üdvözlünk felirata feltűnik,azonnal hibajelentés nyílik meg új ablakban ezzel a szöveggel:
Quote:

Originally Posted by Windows termékaktivitás
Egy probléma megakadályozza,hogy a Windows pontosan ellenőrizni tudja a számítógép licencének állapotát.
Hibakód: 0x80090006

Ha rányomok az ok-ra,akkor bejön az Asztal háttere,de semmi más. Ezen kívül semmi mást nem tudok csinálni .. csak Reset-tel újraindítani..

Tudtok nekem segíteni,hogy mit machináljak a Bios-ban vagy egyéb helyeken,hogy a Windows-t ne kelljen újratenni? Elég fontos dolgok vannak most rajta ahhoz,hogy ne hamarkodjam így el.
Előre is köszönöm!

Redback 12-25-2008 09:07

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 200244)
Sziasztok!

Hogy ezzel a géppel mindig van valami ..

Bekapcsolom a gépet,s mikor az Xp üdvözlünk felirata feltűnik,azonnal hibajelentés nyílik meg új ablakban ezzel a szöveggel:


Ha rányomok az ok-ra,akkor bejön az Asztal háttere,de semmi más. Ezen kívül semmi mást nem tudok csinálni .. csak Reset-tel újraindítani..

Tudtok nekem segíteni,hogy mit machináljak a Bios-ban vagy egyéb helyeken,hogy a Windows-t ne kelljen újratenni? Elég fontos dolgok vannak most rajta ahhoz,hogy ne hamarkodjam így el.
Előre is köszönöm!

Átmeneti megoldás:

Mikor bejön a háttér, nyomj Ctrl+Alt+Del billentyűkombinációt, ott felugrik egy kis ablak, ott Fájl->Új feladat (Futtatás) , és ott írd be hogy explorer.exe .Ezzel elvileg megjelennek az ikonok, ésm inden egyéb.

Hex 12-25-2008 10:16

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 200244)
Sziasztok!

Hogy ezzel a géppel mindig van valami ..

Bekapcsolom a gépet,s mikor az Xp üdvözlünk felirata feltűnik,azonnal hibajelentés nyílik meg új ablakban ezzel a szöveggel:


Ha rányomok az ok-ra,akkor bejön az Asztal háttere,de semmi más. Ezen kívül semmi mást nem tudok csinálni .. csak Reset-tel újraindítani..

Tudtok nekem segíteni,hogy mit machináljak a Bios-ban vagy egyéb helyeken,hogy a Windows-t ne kelljen újratenni? Elég fontos dolgok vannak most rajta ahhoz,hogy ne hamarkodjam így el.
Előre is köszönöm!

Tsobi keress meg pm-ben kapsz egy olyan kis progikát, amellyel az eredetiség ellenörzést kitudod kerülni, vagyis eredetinek fogja látni a windowsodat és frissítés meg minden jön majd le hozzá, plusz még az office 2008-at is feltod majd rakni :-D

Ati 12-25-2008 10:30

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 200253)
Tsobi keress meg pm-ben kapsz egy olyan kis progikát, amellyel az eredetiség ellenörzést kitudod kerülni, vagyis eredetinek fogja látni a windowsodat és frissítés meg minden jön majd le hozzá, plusz még az office 2008-at is feltod majd rakni :-D

Ejnye. :P :)

Hex 12-25-2008 10:32

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 200254)
Ejnye. :P :)

Karácsonyi ajándék :P

u.i.: nekem eredeti win kulcsaim vannak :)

Tsobi 12-25-2008 12:56

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 200256)
Karácsonyi ajándék :P

u.i.: nekem eredeti win kulcsaim vannak :)

Nekem meg eredeti Windows-om .. :) De azért köszi.

Tsobi 12-25-2008 13:07

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 200252)
Átmeneti megoldás:

Mikor bejön a háttér, nyomj Ctrl+Alt+Del billentyűkombinációt, ott felugrik egy kis ablak, ott Fájl->Új feladat (Futtatás) , és ott írd be hogy explorer.exe .Ezzel elvileg megjelennek az ikonok, ésm inden egyéb.

Nem működik,ugyanaz a háttér marad,minden mozdulatlan.
Valakiii :o

Redback 12-25-2008 13:13

Lhet hülyeséget kérdezek, de az eredeti WinCD-vel lehet javítani bootbol az ilyen hibákat nem?

Hex 12-25-2008 13:15

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 200276)
Nem működik,ugyanaz a háttér marad,minden mozdulatlan.
Valakiii :o

akkor a rendszer reinstall, vagy rendszer javítás marad :)

Ati 12-25-2008 13:21

Safe mode? ("Csökentett mód" magyarul, azt hiszem.)


All times are GMT +1. The time now is 21:47.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu