Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fantasy, szerepjátékok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=26)
-   -   D&D Szerepjáték (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4753)

beni96 02-15-2013 18:45

értem :( akkor talán majd máskor

vityu 02-16-2013 07:39

Az a baj, hogy nekem nagyon tetszene a dolog, de a hétvégéimben gyakran utazom, vagy gyerekre felügyelek, stb-stb. Bármikor tudok gép vagy telefon előtt lenni, de egyhuzamban 3 órát nem. Egyébként talán én írásban jobban is szeretném. :) Az megmaradna. :) Persze a mesélőnek az rettenetes munka...

beni96 02-16-2013 09:07

Igen tudom hogy ez sokaknak problémát okoz, de az a kérdésem hogy mi a helyzet a 2 órával, az is sok vagy az még tűrhető? Másik dolog, hogy eléggé ragaszkodnék a szóban történő meséléshez mert sokkal élvezetesebb és személyesebb játékot ad valamint ezen programok segítségével olyan kis részleteket tudok megmutatni képekről amiket máshogyan nem. :)

Ati 02-16-2013 09:36

Quote:

Originally Posted by beni96 (Post 302502)
Igen tudom hogy ez sokaknak problémát okoz, de az a kérdésem hogy mi a helyzet a 2 órával, az is sok vagy az még tűrhető? Másik dolog, hogy eléggé ragaszkodnék a szóban történő meséléshez mert sokkal élvezetesebb és személyesebb játékot ad valamint ezen programok segítségével olyan kis részleteket tudok megmutatni képekről amiket máshogyan nem. :)

Képeket az írásos anyagba is be tudsz illeszteni.

Itt a fórumon is volt pár történet játszva írásos formában. Szerintem egész jól sikerültek.

Így még akár én is benne lennék a dologban.

beni96 02-16-2013 10:58

Változások
 
Rendben akkor ezt az utat választjuk. A játék írásos formában, itt a fórum keretein belül fog zajlani. Ati a segítségedet kérem, hogy hogyan tudnék eljuttatni mindenkihez fájlokat szal valami könnyű fájlfeltöltős rendszer aminek a segítségével mindenkinek tudok karakterlapot küldeni amit kérnék hogy mindenki nyomtasson ki, ezenkívül egy utorrentes fájlt amit megnyitva ncore-ról (saját ncore-omról) letudnátok tölteni a játékosok könyvét mely rendkívül fontos a karakterlap kitöltéséhez.

beni96 02-16-2013 10:59

És akkor ebben az esetben várnám a részvételeteket Ati, és Vityu. :)

Ati 02-16-2013 11:05

Képek feltöltésére én a Google alap albumát szoktam használni. Oda fel lehet tölteni a képet, és azt be tudod tenni akár közvetlenül ide a fórumba is egy üzenetbe. Ez gyors, ingyenes, kényelmes, könnyű kezelni. Van sok más feltöltőoldal is, de én a legtöbbjüket nem szeretem, mert lassúak, vagy egy idő után törlik a feltöltéseket, vagy egyéb. Nekem a Google albumok teljesen jól beváltak ilyen célra.

beni96 02-16-2013 11:08

És ha esetleg pdf-et szeretnék eljuttatni hozzátok akkor azt szted hogy kéne csinálnom?

Remedy 02-16-2013 11:08

A torrent file kiadassal vigyazz, az tartalmazza a passkeyed, erosen nem ajanlott ilyen dolgokat kiadni senkinek.

beni96 02-16-2013 11:09

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 302509)
A torrent file kiadassal vigyazz, az tartalmazza a passkeyed, erosen nem ajanlott ilyen dolgokat kiadni senkinek.

Köszönöm a tanácsot, akkor viszont a letöltött fájlt kéne valahogy eljuttatni mindenkihez.


All times are GMT +1. The time now is 18:49.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu