Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Zárolás feloldása rontott jelszó után, másik jelszóval (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1499)

Remedy 02-26-2007 00:04

Zárolás feloldása rontott jelszó után, másik jelszóval
 
Sziasztok!

Biztos sokan vagytok ugy, hogy szivesen hasznalnatok ezt a biztonsagi opciot, hogy zarolja az oritokat, ha vki rossz koddal probalkozik, hogy tippelgetessel ne lehessen feltorni az oritokat. De zavar az, hogy ha sajat magad gepeled el a kododat, nem tudsz 1 oraig belepni, csak mindenfele trukkokkel ( ip valtas, stb), ezert megse hasznaljatok.

Ezert gondoltam lehetne egy master-kod, ami zarolas utani beirasnal feloldja a zarolast. Olyasmi, mint a telefonoknal a PUK-kod.

Velemenyek? :)

Xeper 02-26-2007 00:08

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 75893)
Velemenyek? :)

Én egy rontott jelszótól való félélmemben nem használom ezt az opciót, pedig örülnék ha nem próbálgatnának belépni hozzám :)
Tehát jó ötletnek tartom ;)

Bogár 02-26-2007 07:13

támogatom az ötletet, így én is használnám ezt az opciót.

Szecsa 02-26-2007 07:21

jo otlet :)
tamogatom

Deni 02-26-2007 07:27

énisénis :)
mert tényleg használnám ezt az opciót, ha nem ismerném a kitűnő gépelési technikámat.. szóval értékelném a "PUK" verziót :rolleyes:

lacqa 02-26-2007 07:59

Quote:

Originally Posted by Deni (Post 75911)
énisénis :)
mert tényleg használnám ezt az opciót, ha nem ismerném a kitűnő gépelési technikámat.. szóval értékelném a "PUK" verziót :rolleyes:

én adtam esélyt magamnak, de a harmadik bénázás után kikapcsoltam. ha ez megvalósulna én is visszatenném a pipát :)

tdomo 02-26-2007 08:02

Quote:

Originally Posted by lacqa (Post 75913)
én adtam esélyt magamnak, de a harmadik bénázás után kikapcsoltam. ha ez megvalósulna én is visszatenném a pipát :)

Kitartóak vagytok, én az első elgépelés után kapcsoltam ki.:) Támogatom az ötletet.

Szemes224 02-26-2007 08:07

Én használom ezt az opciót. Tegnap sikerült is elgépelnem a kódot és a zárolás kicsit érzékenyen érintett...
Ezek után csak támogatni tudom a javaslatot :)

Cassandra 02-26-2007 08:17

Én használom az opciót, még nem gépeltem el a kódomat, csak egyszer melóhelyen, ami nem is érdekelt különösebben, de az ötletet ettől még jónak tartom.:)

Ati 02-26-2007 08:25

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 75893)
Sziasztok!

Biztos sokan vagytok ugy, hogy szivesen hasznalnatok ezt a biztonsagi opciot, hogy zarolja az oritokat, ha vki rossz koddal probalkozik, hogy tippelgetessel ne lehessen feltorni az oritokat. De zavar az, hogy ha sajat magad gepeled el a kododat, nem tudsz 1 oraig belepni, csak mindenfele trukkokkel ( ip valtas, stb), ezert megse hasznaljatok.

Ezert gondoltam lehetne egy master-kod, ami zarolas utani beirasnal feloldja a zarolast. Olyasmi, mint a telefonoknal a PUK-kod.

Velemenyek? :)

Biztonsági okból ezt egy nagyon rossz ötletnek tartom.


All times are GMT +1. The time now is 09:32.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu