Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Harc a rák ellen (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4686)

Redback 07-01-2012 20:41

Harc a rák ellen
 
Talán azzal kezdeném, hogy tudom nincsenek csodaszerek. Tudom, senki nem tud csodát tenni. De vannak tabletták, gyógymódok amelyek segíthetnek a rendes orvosi kezelés mellett győzni a rák ellen, vagy csak jobb körülményeket teremteni. Egyik rokonomnál találtak daganatot, kiszedték minden rendben, de a nyirokcsomójában találtak egy kevés áttétet. Szeretnélek kérni Titeket, hogy aki esetleg járt hasonló cipőben, és tud valamit ajánlani, írja le.

Eddig 3 dologról hallottam:
1. COD tea
2. Humer-R
3. Deutérium mentes víz

Mindegyikről meg fogjuk kérdezni az orvost, mit gondol róla, van-e értelme. Ti mit gondoltok róluk?

Hex 07-01-2012 20:48

vigyázzon magára, a gyógyulásában bízzon és vigyázzon a betegségekkel és megfázásokkal.

Apumnál a nem megfelelő orvosi kezelés (műtét után) és a tüdőgyulladás együttesen tette be a kaput.

Andrew 07-02-2012 16:40

Ahogy Hex is mondja, az általános egészségre figyeljen nagyon oda - kerülje a fertőző forrásokat, immunerősítőket is lehet keresni/szedni, hogy a kemoterápiát a lehető legjobban tűrje a szervezete.

Ezeknek a csodaszereknek az a legnagyobb előnyük, hogy hitet és bizalmat keltenek, ezért leginkább a kitartáshoz járulnak hozzá. Ha kifejezetten egy szerre vagy kíváncsi, hogy az _tényleg_hatásos_e_, akkor én a pudmed-et tudom ajánlani, hogy utánanézz annak az adott anyagnak.
Én úgy vagyok vele, hogy ha ebben tud bízni, akkor keressen valamit, ami lehetőleg olcsó is, és akkor nem lesz rablás :)

Remedy 07-02-2012 17:09

Rengeteg-fele szert ajanlanak ilyenkor, tenyleg az immunerositokkel kezdve a gyogygombakig, kulonbozo tablettak, italok, kapszulak, sosem hallott csodaszerek. Mindenki eskuszik a sajat gyogyszerere, es tud csodalatos gyogyulasokra peldat prezentalni a sajat gyogyszerrel. Sajnos nalunk egyik sem hozott javulast, pedig tobb szazezer forint ra lett koltve ezekre. En is ugy erzem, ilyenkor a hitet probaljak kihasznalni a gyartok, hiszen az ember es plane a hozzatartozok altalaban ugy vannak, hogy nyugodtabb a lelkuk, hogy ok mindent megtettek...

Sokan mondjak, hogy O is tulelte a rakot, meg O is, es O is - hogy apukam kicsit szomorkas mondatara emlekezzek - persze fiam, hiszen aki nem eli tul, azzal nem tudsz mar beszelni.

Redback 07-02-2012 18:05

Először is köszönöm szépen Hex, Andrew és Remy a válaszokat.

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 298009)
Ha kifejezetten egy szerre vagy kíváncsi, hogy az _tényleg_hatásos_e_, akkor én a pudmed-et tudom ajánlani, hogy utánanézz annak az adott anyagnak.

Másodszor, a pudmed véletlenül nem pubmed?

Bukta 07-03-2012 08:15

Én végigcsináltam édesanyámmal, sajnos eredménytelenül, rengeteg "csodaszer" létezik, mindenbe bele lehet kapaszkodni, én egyetlen egy következtetést vontam le abból a másfél évből, hogy AKARNI KELL MEGGYÓGYULNI!!! Szerintem semmi sem jobb orvosság ennél!
Emlékszem, mikor két hónappal anyu halála előtt felhívott, hogy menjek haza, éjjel beültem a kocsiba, hazamentem reggelig dumáltunk, kikérdezett, olyan dolgokról is, amiről addig sosem beszéltünk, érezte, hogy a "kicsi fia" élete sínen van, szerintem akkor engedte el az itteniek kezét.
Így 5 éves távlatból sok mindent másképp csináltam volna, kevesebb "testi" (gyógyászati) dolog, több lelki ráhatás.
És még egy dolog: soha ne érezze, hogy terhére van valakinek!!! de asszem ezt nem kell ecsetelnem!
Sok erőt, kitartást!

Andrew 07-03-2012 17:07

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 298012)
Másodszor, a pudmed véletlenül nem pubmed?

Dehogynem, csak elírtam - mentségemre szóljon, hogy tegnap kezdtem a gyakorlatot, alvást sem sikerült túlzásba vinnem ebben a melegben - olyan voltam, mint egy zombi :D


All times are GMT +1. The time now is 14:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu