Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Fontos események (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Hódítós dühöngő :D (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=639)

Never 07-23-2006 23:05

Hódítós dühöngő :D
 
Na,ide lehet mindent írni,akár rólam is,hogy miért kellene törölni,stb... :)
De csak kúltúráltan,nehogy bezárják a topicot :)

Figaro 07-23-2006 23:12

Teged mindenkepp törölnelek ha megtehetnem,mar csak a szorakozas kedveert is:))))

Never 07-23-2006 23:23

Még szerencse,hogy nem teheted meg :D

SiMON 07-23-2006 23:23

Fogadjunk nem mered leírni kinek mikor mennyit utaltál normálban és azt se, hogy más, annak ellenére hogy tudsz róla.

SiMON 07-23-2006 23:26

Az az én bajom, hogy gusztustalan a játék módszeretek normálban. Ismeretség lévén bárkinek utaltok 5. szintű vagy akárhanyadik szintű orijába miliárdokat. Ezzel is segítve az egyenlőtlen kezdést és egyenlőtlen játékot.

Never 07-23-2006 23:27

Egyrészt nincs ötös szinten orim,másrészt pedig (sajnos) normálban igencsak csóró vagyok ahhoz,hogy akárkinek is utaljak :)

SiMON 07-23-2006 23:31

Quote:

Originally Posted by Never
Egyrészt nincs ötös szinten orim,másrészt pedig (sajnos) normálban igencsak csóró vagyok ahhoz,hogy akárkinek is utaljak :)


Itt most nem csak rólad van szó, hanem minden régebbi hódítósról aki ezt csinálja, de lehet csak az a bajom hogy én még nem kaptam senkitől:)

Never 07-23-2006 23:32

Tudom,most jön az,hogy multizom :)
De vagy elhiszed,hogy nem multizom,vagy nem,ezzel nem tudok mit csinálni.
De vajon lenne erőm normálban is 10-20 orival vacakolni,mikor anarchban van vagy 200? :)
Se erőm,se kedvem,se merszem nem lenne,és félteném az orijaim.Minden nap úgy ébredni,hogy vajon átraktak e anarchba? :) És a szövijeim a tanúk rá,hogy amióta komolyabban anarchozik,egy "picikét" alábbhagytam a normállal :)

SiMON 07-23-2006 23:34

Quote:

Originally Posted by Never
Tudom,most jön az,hogy multizom :)
De vagy elhiszed,hogy nem multizom,vagy nem,ezzel nem tudok mit csinálni.
De vajon lenne erőm normálban is 10-20 orival vacakolni,mikor anarchban van vagy 200? :)
Se erőm,se kedvem,se merszem nem lenne,és félteném az orijaim.Minden nap úgy ébredni,hogy vajon átraktak e anarchba? :) És a szövijeim a tanúk rá,hogy amióta komolyabban anarchozik,egy "picikét" alábbhagytam a normállal :)


Nem csak rólad van szó, Sanya pl. honnan gyűjtött miliárdokat 5. szinten ? biztos nem hónapokig termelt.

Never 07-23-2006 23:38

Nem tudom,ki az a Sanya,így ehhez nem is tudok hozzászólni :)

SiMON 07-23-2006 23:39

Így egy év után teljesen átlátom már a játékot és nagyjából megvan kik azok a törzs játékosok akik sokat pörgetik.

Tapasztaltok azt mutatják a régi játékosok 5. szinten megkapják lent a pénzt a top30 ból, aztán felmennek földet cserélnek és aki leadta fellép a következő szintre. Aki pedig kapja a földet bevárja a haver oriját és szövijét akitől kapták a földet majd ujra cserélnek.

A topban pedig 2-3 ismerős szövije összejátszik, hogy bevédjék egymást.


Így könnyű játszani.

Never 07-23-2006 23:40

Hazudnék,ha azt mondanám,hogy sztem ilyen nincs :)

Figaro 07-23-2006 23:41

pedig termelessel is lehet,en pl telejesen normalisan felütöttem,es felfedeztem magam 5. szinten legfelülre,a környekbeli orikkal mnt,kesöbb szövi,es tekiiras,1 evig! de termeszetesen nem vagyok szent,bar en is öszinten allithatom,hogy nem multizom,es soha nem is multiztam normalba,de ezen kivül biztos tettem mar sok olyan dolgot,ami nem egyezik a szabalyokkal

Figaro 07-23-2006 23:43

de nagyon lovagolsz ezen,hogy többen összeallnak.Tedd a kezed a szivedre,hogy te meg nem irtad be a szövidnek,hogy ezt ne üssük ez barat,vagy msn en a baratoddal aki egy masik szöviben van,megbeszeltetek,hogy mi is van a környketeken

Never 07-23-2006 23:44

Ööö a topic nevét elrontottam,nem hódítós akart lenni,hanem anarchos :D
Na mind1 :)
Amúgy multizás mindig is volt,van,és lesz is,ezen mi nem tudunk változtatni :)

Figaro 07-23-2006 23:44

föleg ugy,hogy van egy közös ismerösünk,akiröl viszont tökeletesen tudom,hogy minden ilyen lehetöseget kihasznal...

SiMON 07-23-2006 23:45

Quote:

Originally Posted by Figaro
de nagyon lovagolsz ezen,hogy többen összeallnak.Tedd a kezed a szivedre,hogy te meg nem irtad be a szövidnek,hogy ezt ne üssük ez barat,vagy msn en a baratoddal aki egy masik szöviben van,megbeszeltetek,hogy mi is van a környketeken

Az 1 év nem olyan sok idő nem jutottam még el "A" ig de hamarosan. Nem kértem meg senkit, hogy kit ne üssön, mert nincs haver szövi se olyan akit védeni kellene. Így nyugodtan alszok.

Engem már védtek be így.

Figaro 07-23-2006 23:48

ez azert kicsit erös volt,föleg ugy hogy tudom,hogy nem igy van:))

Never 07-23-2006 23:48

Amúgy mire gondoltál,mikor azt írtad,hogy szted törölni kellene engem,meg néhány anarchost?

SiMON 07-23-2006 23:50

Quote:

Originally Posted by Never
Amúgy mire gondoltál,mikor azt írtad,hogy szted törölni kellene engem,meg néhány anarchost?

A multizás miatt, hogy ha valaki a közeletekbe jut vagy fel akar menni 800 heki fölé azt levereted és nem te ütöd le. De ha ez anarchban megengedett akkor nincs mit tenni. Sajnos ez normálban is így van az a baj mégha nem is te csinálod sokan csinálják.

SiMON 07-23-2006 23:53

Quote:

Originally Posted by Figaro
ez azert kicsit erös volt,föleg ugy hogy tudom,hogy nem igy van:))

Ha ezt nekem szántad mondjál nyugodtan példát, mert én még nem tudtam bevédeni senkit, mert csak most kezd kialakulni a jó vagy rossz:) ismeretség.

Never 07-23-2006 23:54

Igen,anarchban ez szabályos :) És ahhoz,hogy ezt megtehessem,1 évig elég keményen kellett jáccanom,termelők,és utalgatások nélkül.
Normált nem tudom,mert abban annyira nem vagyok képben :)
De tudom,hogy mikor L-ben voltam a Lopi-féle szövivel,és alattunk volt a Monaco -féle szövi,Monaco zöldben kérte,hogy had mehessenek fel békében,mert csak termelgetni akar :) Magyarul,hogy ott is csináltam hekihatárt :) Meg még mondott egy orit,ami szerinte biztos,hogy az enyém,csak mert benne volt az a szó,hogy Never.Ha multiznék,tuti,hogy minden orimba beletenném,hogy Never :D

Never 07-23-2006 23:56

De amúgy ha vmiben nem vagy biztos,akkor minek mondasz hülyeségeket?Nem lett volna egyszerűbb megkérdezni engem,vagy akár Monacót,hogy szabad e anarchban hekihatárt szabni,ahelyett,hogy nyilvános fórumra olyat írsz,hogy szted törölni kellene? :)
Hiszen előbb még azt hitted,hogy nem szabad JKSZ-elni anarchban :)
És mégis azt mondtad,hogy eléggé képben vagy ahhoz,hogy mondhass olyanokat,amit mondtál.

Figaro 07-23-2006 23:57

anarchba ez tutti igy van,es igy is marad.Szerintem nem jaccuk meg magunkat,normalisan el is magyarazzuk miert nem lehet feljebb menni,sokszor fel is engedünk termelöt

normalban meg egy ilyen hatartr szabni azert nem egyszerü,jksz szag nelkül

amit G röl,meg B röl irtal azert komolyan erdekelne...

a baratod nem jött G ben a közelembe,mert tudta,hogy akkor neki annyi,azt is tudja,hogy miert
B ben,meg azt hiszem,eddig mindenkit szabiztattunk,sajna még never baratom szövijet is bevertük nagy igyekezetünkbe:)

SiMON 07-23-2006 23:59

Quote:

Originally Posted by Never
Igen,anarchban ez szabályos :) És ahhoz,hogy ezt megtehessem,1 évig elég keményen kellett jáccanom,termelők,és utalgatások nélkül.

Tudom, hogy nehéz vinni ennyi orit, ezért is minden elismerésem viszont akkor is kaphattál pénzt ugyanugy ahogy most is bárki is és csak megbeszélés kérdése hogy felmehetsz vagy sem. A régi állapotokat nem ismerem.

Never 07-24-2006 00:00

Volt egy időszak Y-ban,mikor nem volt ez a határ.Mikor bejött a 90 napos szabály,és minden nagy ori fellépett.Én ezt használtam ki,és ekkor mentem oda fel :)

Never 07-24-2006 00:01

Kaphattam volna pénzt elvileg,de nem volt kitől kérni :)
Akkor nem volt senki fent nagy termelőkkel,akiktől rendszeresen lehetett volna kérni.ha lehetett volna vipért,lehet,hogy kértem volna :)

SiMON 07-24-2006 00:01

Quote:

Originally Posted by Figaro
anarchba ez tutti igy van,es igy is marad.Szerintem nem jaccuk meg magunkat,normalisan el is magyarazzuk miert nem lehet feljebb menni,sokszor fel is engedünk termelöt

normalban meg egy ilyen hatartr szabni azert nem egyszerü,jksz szag nelkül

amit G röl,meg B röl irtal azert komolyan erdekelne...

a baratod nem jött G ben a közelembe,mert tudta,hogy akkor neki annyi,azt is tudja,hogy miert
B ben,meg azt hiszem,eddig mindenkit szabiztattunk,sajna még never baratom szövijet is bevertük nagy igyekezetünkbe:)


Leuven féle szövit ki védi be attól, hogy ne menjenek a közelükbe vajon ? hm

Figaro 07-24-2006 00:05

en a leuven fele szöviben vagyok:) es mondj neekm egyetlen embet,aki beved minket,hogy ne jöhessen senki a közelünkbe.4-5 körre megyünk ki ütni,mert nincs kit,mar mindenki szabin van.Egyebkent 4 fullos hadinak nem hiszem,hogy kellene valaki is bevedeni

Figaro 07-24-2006 00:07

ha ott vagy es nezegettel teljest,2k heki körül ott az utobbi 3 hetben mas nem ütött csak mi.Nem tudom ki meselt neked ilyesmit,mert nem hinnem,hogy magadtol talaltad ki.

SiMON 07-24-2006 00:07

Quote:

Originally Posted by Figaro
en a leuven fele szöviben vagyok:) es mondj neekm egyetlen embet,aki beved minket,hogy ne jöhessen senki a közelünkbe.4-5 körre megyünk ki ütni,mert nincs kit,mar mindenki szabin van.Egyebkent 4 fullos hadinak nem hiszem,hogy kellene valaki is bevedeni


Akkor lehet keverek valamit és ti véditek be a felettetek levőt.

Never 07-24-2006 00:09

Közvetlen előttük az én szövim van,és szabin vagyunk :)

SiMON 07-24-2006 00:12

Quote:

Originally Posted by Never
Közvetlen előttük az én szövim van,és szabin vagyunk :)


Ha nem vagytok szabin akkor elég ha védenek titeket és feltételezem ez is csak az ismeretség miatt. Ha nem lenne haverság dolog akkor nem így lenne. Szerintem anarch miatt is védenek, mert el tudom képzelni azt is hogy bevéditek egymást B ben cserébe utaltok egymásnak anarchban.

Figaro 07-24-2006 00:13

felettem 7 körig,egyetlen nem szabis van,az is ma jött elö szabirol,es remelem nem sokaig lesz mar felettem:)

SiMON 07-24-2006 00:15

Quote:

Originally Posted by Figaro
felettem 7 körig,egyetlen nem szabis van,az is ma jött elö szabirol,es remelem nem sokaig lesz mar felettem:)

Most arról beszélek, hogy Nevert nem ütöd így szent a béke anarchban is.

Never 07-24-2006 00:15

Mármint én utalok cserébe Lopinak? :)
Én is annyi pénzt termelek Y-ban,hogy nem tudom elkölteni,Lopi meg még többet :)
Nem védünk mi senkit,és minket sem védenek ők.Ez is egy olyan dolog,hogy vagy elhiszed,vagy nem :)
És ha védenének,akkor tuti nem verték volna le az egyik szövimet :D

Never 07-24-2006 00:16

Ne is haragudj,de senki kedvéért nem ütök barátot,se normálban,se anarchban.Igen,Lopi barát,és nem fogom ütni :) Micsoda egy szemét multis vagyok :D

SiMON 07-24-2006 00:18

Quote:

Originally Posted by Never
Ne is haragudj,de senki kedvéért nem ütök barátot,se normálban,se anarchban.Igen,Lopi barát,és nem fogom ütni :) Micsoda egy szemét multis vagyok :D

Most arról van szó, hogy téged védenek jksz alapon, de mind1 egyszer ugyis leszednek onnan, ha így nem ők majd jön más, de ha marad a haversági alap akkor ez sose fog megváltozni az már csak nem lesz hogy mindenki mindenkinek a haverja top ban.

Figaro 07-24-2006 00:18

ja,pontosan ez van,lehet,hogy nem szabalyos,de jobaratomat tutti nem fogok azert beverni,hogy mindenki biztos legyen benne,hogy nem jatszunk össze.Bar mondom,nagy igyekezetünkbe egyik szövim csak beverte öket:))

Never 07-24-2006 00:20

B-ből már tuti nem szednek le,mert már csak a fellépésre fogunk előjönni :)
De amúgy hetekig ott voltunk fent B-ben,mégse szedett le senki,pedig akkor még seholse volt a Lopi-féle szövi.


All times are GMT +1. The time now is 05:34.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu