Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Varázsló nélkül (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=297)

vonos82 02-28-2006 19:03

Varázsló nélkül
 
Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a szövetségünkbe nem találunk erős varázslót. Valaki ugyan átképzi magát, de tolivari lesz.

Hozzá vagy három hadis, vagy egy tolis és két hadis...

Ha megcsináljuk ezt a szövit, előfizzessek a következő 336 kör VIP re, vagy inkébb restart???

:D

(egyenlőre 5-ben vagyunk éppen csak a top30-ban, elég sok pacienst át lehet gömbözni pár ezer varival is...)

Szóval? (Harakiri vagy banzai)

Artúr 02-28-2006 19:14

Mindenképp banzai. :D Aztán ha kell lépéskor még válthattok fajt személyiséget. ;)
A VIP meg ettől független döntés. Szerintem kényelmes de anélkül is megy főleg 5. szinten. Mondjuk ez itt nem a reklám helye. :D

vonos82 02-28-2006 19:24

Már egyébként megfigyeltem magamat, hogy a leg ostobább kombinációkat tudom kihozni...

Először is ember hadis vagyok...

Másodszor egy olyan szövinek vagyok a vezére, ahol NINCS varis ország...

Lehet, hogy kezeltetnem kellene magamat 8ott van erre a célra a sugó)

Vagy van esélyem?

Esetleg 4-ben?

Láma 02-28-2006 19:33

Quote:

Originally Posted by vonos82
Már egyébként megfigyeltem magamat, hogy a leg ostobább kombinációkat tudom kihozni...

Először is ember hadis vagyok...

Másodszor egy olyan szövinek vagyok a vezére, ahol NINCS varis ország...

Lehet, hogy kezeltetnem kellene magamat 8ott van erre a célra a sugó)

Vagy van esélyem?

Esetleg 4-ben?

Szintlépéskor tudtok fajt váltani, sztem éljetek vele. 5. szintet bármilyen felállásban végigviszitek, de 4. ben már nem biztos.

vonos82 02-28-2006 19:40

A varázsló nélkülözése annyira meggyengíti a szövit, hogy a három hadis azt nem tudja behozni?

-Fegya- 02-28-2006 19:44

Quote:

Originally Posted by vonos82
A varázsló nélkülözése annyira meggyengíti a szövit, hogy a három hadis azt nem tudja behozni?

Varis nélkül megélhettek, de az ember hadis biztos, hogy gyenge lesz feljebb.

Phoenix 03-01-2006 09:20

Quote:

Originally Posted by vonos82
A varázsló nélkülözése annyira meggyengíti a szövit, hogy a három hadis azt nem tudja behozni?

igen meglehet élni varis nélkül, de vakon támadni nem éppen a legjobb dolog :confused:

Senki 03-01-2006 10:27

Hát nem tudom. én azért tudom fogni az oldalam a fájdalomtól négy full hadi ork tábonokos szövitől... egyrészt mindent átütnek, nincs menekvés. másfelől.....
varis nélkül nem tudom hogy megy-e, mert 3 hadi nem ver be mindent akkor se ha nagyon hadi óriás vagy gnómok... nincs mese. toli nélkül nagyon jól el lehet lenni, de varist azt nem tudtam hiányolni. Csak A-ban, de ott 70% barakkos ork voltam, az meg tarol. szóval szerintem 5. szintet azt ugyan gond nélkül végignyomjátok, de a többire szerezzetek varist. az ember hadist meg jelen formában hagyd felejtősbe. legyél tolis vagy inkább óriás vagy gnóm hadis. (vagy óriás varis :D)
persze ez az én javaslatom, aztán persze biztos vannak okosabbak :D

vonos82 03-02-2006 20:52

OFF(szerű)
 
Sziasztok!

OFFTOPIC!

Uncsitesómtól olyan sztorit hallottam, behidaltam:

Namármost Ő élőhalott valamelyik lassú csoportban, és azzal keresi meg a betevő csontot vagy mittomén, hogy (HATÁSSZÜNET) valami 25 könyvtárban írja a tekiket, mint az állat, ott elég erős a tekipiac (8-10 k arany), ebből él, és ki az a hülye toli, aki tekercseket akar lopni egy hullától.

Most bukott le, innentől rúnálkat ír asszem...

Ehez mit szóltok?

ON

Senki 03-03-2006 11:46

Quote:

Originally Posted by vonos82
Ehez mit szóltok?

Régi trükk, de valóban vari nélkül csinálja :D


All times are GMT +1. The time now is 05:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu