Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   4. TESZT: Segítők (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3447)

Ati 04-21-2009 15:55

4. TESZT: Segítők
 
Ismét a segítőkön a sor, hogy mindenki kipróbálja őket. :)

Az eddigieknél sokkal erősebbek, sokkal szívósabbak, sokkal ügyesebbek.

Egymás ellen nem harcolnak közvetlenül, mint eddig, csak a célpont ellen, és csak a célpont tudja őket sebezni.

Ha a célpont egy segítőt sebez, akkor a segítő annyi életerőnyi sebzést elszenved, majd a támadás folytatódik tovább a tényleges célpont ellen, maximum az előzőleg bevitt sebzés feléig.

A konkrét tesztfeladatok:

  1. Toborozzatok segítőket, és támadjatok segítőkkel szörnyekre. Sima munkásokkal, katonákkal, elitekkel egyaránt.
  2. Álljatok össze csapatba, és csapatostól, segítőkkel ugyanez, erős ellenfelek ellen. Most már sikerülhet őket legyőzni! :)
  3. Arénában egymás ellen (segítőkkel) próbáljatok ki harcot.
  4. Arénában próbáljátok ugyanezt 2 csapat között, ahol mindkét csapat tagjainak vannak segítői.
  5. Ugyanez, ha valakinek nincs segítője, másoknak pedig van.
Ezt a témát tartsuk fenn a segítőkkel kapcsolatos kérdéseknek, észrevételeknek, javaslatoknak.

Egyáltalán nem biztos, hogy ez lesz a segítők végleges formája!

Ati 04-21-2009 16:19

Ezúttal nemcsak a hibák, hanem minden egyéb tapasztalat is jöhet ide. A segítőkkel kapcsolatos eredeti koncepció nagyon gyengére állította be őket, a mostani működésük egészen más, mint ami eddig volt. Úgyhogy nézzük ki mit gondol róla. Nem lettek-e esetleg túl erősek most meg... Ezt nehéz lesz megmondani, mert annyira fel vannak a karakterek tápolva, hogy már az összes bentlevő ellenfél könnyű lesz lassan. :)

csabi 04-21-2009 16:24

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 208749)
Ezúttal nemcsak a hibák, hanem minden egyéb tapasztalat is jöhet ide. A segítőkkel kapcsolatos eredeti koncepció nagyon gyengére állította be őket, a mostani működésük egészen más, mint ami eddig volt. Úgyhogy nézzük ki mit gondol róla. Nem lettek-e esetleg túl erősek most meg... Ezt nehéz lesz megmondani, mert annyira fel vannak a karakterek tápolva, hogy már az összes bentlevő ellenfél könnyű lesz lassan. :)

reggel/délelőtt egy csatornaőr, le tudott szedni, most 9 segítővel simán leszedtem, ugy, h 10-20 ÉP-t vesztettem.. lehet túl erős, sima munkások voltak..

laci 04-21-2009 16:48

Ati, nem ártana tudni hogy milyen erősnek kellene lennie a 3 különböző szintű segédnek?

És ha mondjuk én 4. szinten képezek 3 elitet, és ezek valahogy túlélnek mindent és még 12-esen is velem vannak, akkor velem erősödnek, vagy leragadnak az eredeti szintjükön?

Ati 04-21-2009 16:52

Quote:

Originally Posted by laci (Post 208753)
Ati, nem ártana tudni hogy milyen erősnek kellene lennie a 3 különböző szintű segédnek?

És ha mondjuk én 4. szinten képezek 3 elitet, és ezek valahogy túlélnek mindent és még 12-esen is velem vannak, akkor velem erősödnek, vagy leragadnak az eredeti szintjükön?

20, 40, 60 életejerük van. A sebzésük 1, 5, 10 per darab. Mindkét számérték lehet, hogy túl magas, de a működési elvük szerintem most már sokkal jobb lett, mint eddig volt.

Nem erősödnek a karakterrel, ezek az értékek fixek. Első szinten is ennyi, és 100. szinten is ennyi.

(Ezeknek a segédeknek egyéb céljuk is van, nemcsak annyi, hogy folyamatosan veled legyenek. Egy kicsit talán árulkodó a nevükre kattintva az "Állomásoztat" menüpont, de erről majd később.)

laci 04-21-2009 16:59

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 208754)
(Ezeknek a segédeknek egyéb céljuk is van, nemcsak annyi, hogy folyamatosan veled legyenek. Egy kicsit talán árulkodó a nevükre kattintva az "Állomásoztat" menüpont, de erről majd később.)

Köszi a választ.

És ha már szóba hoztad azt a fülecskét: csak helyhiány miatt lett a Szabadon engeded helyett Szabadonengeded?

Másik kérdés: ahogy én gyógyulok, ők is gyógyulnak, vagy ami sebzést bekapnak, az egy időn túl összeadódik és meghal az ipse?

Harmadik kérdés: ha továbbképzem őket, és átesnek a következő ÉP-kategóriába, akkor az a maximumra kerül, vagy ha már volt bekapott sebzés, akkor az meg is marad? (maximum ÉP mínusz bekapott sebzés?)

És egy észrevétel: elvileg, ha maradt az eredeti terv akkor engem addig nem kellene sebezzen az ellen, amíg a segítőm él. Jelen pillanatban ez nálam nem így van, segítő ugyan sebez, de a találatokat én kapom be.

Ati 04-21-2009 17:05

Quote:

Originally Posted by laci (Post 208757)
Másik kérdés: ahogy én gyógyulok, ők is gyógyulnak, vagy ami sebzést bekapnak, az egy időn túl összeadódik és meghal az ipse?

Harmadik kérdés: ha továbbképzem őket, és átesnek a következő ÉP-kategóriába, akkor az a maximumra kerül, vagy ha már volt bekapott sebzés, akkor az meg is marad? (maximum ÉP mínusz bekapott sebzés?)

És egy észrevétel: elvileg, ha maradt az eredeti terv akkor engem addig nem kellene sebezzen az ellen, amíg a segítőm él. Jelen pillanatban ez nálam nem így van, segítő ugyan sebez, de a találatokat én kapom be.

Ők nem gyógyulnak.

A továbbképzés speciális körülmények között zajlik, ahol ellátják a sebeiket is. ;)

A segítő felfogja az ütés jelentős részét, majd ezután Te is kapsz akkora ütést, ami maximum az eredeti ütés (amit a segítő felfogott) fele, de minimum 1.

Hex 04-21-2009 17:43

Toboroztam három segítőt, két orival elindultam a bányába és harcoltam oroszlán és medve ellen.

a két csata során, egy segítő halt meg. Tényleg erősebbek lettek :)
sima munkások voltak

Ati, bányába mentem két karival. Össze vannak kötve. Hex1 és Hex3.
Hex3-mal elkezdtem bányászni, majd rámentemHex1-re és rányomtam, hogy ő is bányásszon,erre kiírta, hogy már bányászok. Ez normális?

Dus 04-21-2009 17:47

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 208759)
Toboroztam három segítőt, két orival elindultam a bányába és harcoltam oroszlán és medve ellen.

a két csata során, egy segítő halt meg. Tényleg erősebbek lettek :)
sima munkások voltak

:D
Akarod mondani, karakterrel :D

A Hódító hátulütője :)

[HTPA]GeeForce 04-21-2009 17:54

Szeretnék kipróbálni valamit a toborzással kapcsolatban.

Dus, te kellesz nekem, mertr gyorsan meg tudsz ölni.

Hol találkozzunk?


All times are GMT +1. The time now is 23:52.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu