Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Levelezés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4678)

Szesy 05-18-2012 13:00

Levelezés
 
Sziasztok!

Egy apró javaslatom lenne, mely szerint láthatóvá kellene tenni azt, hogy a levelemet a címzett megnyitotta.
Számomra zavaró az, hogy nem tudom, hogy nem olvasta a levelem, vagy csak egyszerűen válaszra sem méltat, esetleg elfelejtette.
De ha látom, hogy olvasta akkor azért az egyfajta vissza jelzés számomra, még ha nem is reagál rá.

Ati 05-18-2012 13:08

Quote:

Originally Posted by Szesy (Post 297263)
Sziasztok!

Egy apró javaslatom lenne, mely szerint láthatóvá kellene tenni azt, hogy a levelemet a címzett megnyitotta.
Számomra zavaró az, hogy nem tudom, hogy nem olvasta a levelem, vagy csak egyszerűen válaszra sem méltat, esetleg elfelejtette.
De ha látom, hogy olvasta akkor azért az egyfajta vissza jelzés számomra, még ha nem is reagál rá.

Így olyan információhoz juthatsz hozzá, amit lehet, hogy ő nem szeretne Veled megosztani. Konkrétan azt, hogy épp be van lépve.

Szesy 05-18-2012 13:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 297264)
Így olyan információhoz juthatsz hozzá, amit lehet, hogy ő nem szeretne Veled megosztani. Konkrétan azt, hogy épp be van lépve.

Nem kell időpont, hogy mikor olvasta csak a tény, hogy megnyitotta levelem.

Ati 05-18-2012 13:47

Quote:

Originally Posted by Szesy (Post 297265)
Nem kell időpont, hogy mikor olvasta csak a tény, hogy megnyitotta levelem.

Nézed: még nem, még nem, még nem, MOST IGEN. Másodpercre pontosan tudod, hogy mikor van ott.

Szesy 05-18-2012 13:54

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 297266)
Nézed: még nem, még nem, még nem, MOST IGEN. Másodpercre pontosan tudod, hogy mikor van ott.

Jogos, akkor mondjuk legyen 2-3 órás késleltetés benne.
Vagy mindegy mennyi.
Nem azt akarom tudni, hogy mikor van gépnél, hanem hogy olvasta-e a levelemet.
És az hogy nem olvasta nem feltétlen jelenti azt, hogy nincs gépnél.

Pool 05-18-2012 22:38

Quote:

Originally Posted by Szesy (Post 297263)
Sziasztok!

Egy apró javaslatom lenne, mely szerint láthatóvá kellene tenni azt, hogy a levelemet a címzett megnyitotta.
Számomra zavaró az, hogy nem tudom, hogy nem olvasta a levelem, vagy csak egyszerűen válaszra sem méltat, esetleg elfelejtette.
De ha látom, hogy olvasta akkor azért az egyfajta vissza jelzés számomra, még ha nem is reagál rá.

Ez a travianban jól bejön, lehet vele nagyon is taktikázni. Én sem szoktam olyat megnyitni, akivel épp harcban vagyok. Ez lenne itt is...
Aki meg új, annak nem jutna eszébe és megnyitogatná az üres leveleid, de amikor meg nem, akkor mehetsz rá, ugye? :)

Szesy 05-20-2012 20:58

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 297276)
Ez a travianban jól bejön, lehet vele nagyon is taktikázni. Én sem szoktam olyat megnyitni, akivel épp harcban vagyok. Ez lenne itt is...
Aki meg új, annak nem jutna eszébe és megnyitogatná az üres leveleid, de amikor meg nem, akkor mehetsz rá, ugye? :)

Nem tudom ott nem játszom.
És fentebb írtam, hogy nem ez a cél, javasoltam legyen pár órás csúsztatás vagy bármi más.

Akivel harcban állok annak én sem szoktam reagálni, de a levelet elolvasom.
És nem kell, hogy legyen időpont ott.

De ha már más játékot hoztál fel akkor monok mást,
Van olyan játék ahol másodpercre pontosan ki van írva ki mikor volt belépve utoljára.
Mi a gond ezzel?
Honnan tudod mikor lépek be legközelebb?

Remedy 05-20-2012 21:00

Szerintem senkinek semmi koze ahhoz, hogy mikor olvastam az uzenetet...

Szesy 05-20-2012 21:35

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 297283)
Szerintem senkinek semmi koze ahhoz, hogy mikor olvastam az uzenetet...

Akkor még egyszer: Nem érdekel, hogy MIKOR olvastad!

Remedy 05-20-2012 22:21

Quote:

Originally Posted by Szesy (Post 297284)
Akkor még egyszer: Nem érdekel, hogy MIKOR olvastad!

Jo, 1 éves kesleltetessel benne vagyok.

(Gondolom ebbol latszik, hogy szerintem ahhoz sincs koze a kuldonek, hogy elolvastam-e, vagy sem)

Ha turelmetlen vagy, irsz meg egyet.


All times are GMT +1. The time now is 10:29.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu