Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Ki a kedvenc szineszed/szinesznod? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=241)

Szigibabe 02-15-2006 12:22

Ki a kedvenc szineszed/szinesznod?
 
Sziasztok :)

Szoval nem tudom, hogy jo helyen nyitom-e ezt a temat, de ide illik a legjobban.
Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan szeretunk moziba jarni, DVD-zni, filmeket nezni... es mint nekem is, biztos nektek is van kedvenc szineszetek, szinesznotok... na erre lennek en kivancsi :)

Kezdem en. Eleg sok szineszt kedvelek, de az en abszolut kedvencem: Bruce Willis. Jo szinesznek tartom, sok jo filmje van (kedvenc: Az utolso cserkesz) es nem csak egyfajta szerepet tud eljatszani... na meg persze eleg ferfias is :D
Szinesznok kozul talan a Meg Ryan... bar arrol tobbet tudnek meselni, hogy melyik szinesznot utalom jobban... :D

Most csak ennyit. Varom a Ti velemenyeteket is!!!

Davalon 02-15-2006 12:54

Al Pacino
Kedvenc film: Egy asszony illata

Phoenix 02-15-2006 12:54

nekem a színészek közzül: Brandon Fraser!!!!!! Imádom a Múmia című filmet, meg a bájkeverőt is :D
szinésznők közzül meg talán: Sanra Bullock, meg az Aliasban aki szerepel, csak nem jut az eszembe a neve :confused:

Szigibabe 02-15-2006 12:56

Quote:

Originally Posted by Davalon
Al Pacino
Kedvenc film: Egy asszony illata

azt hitte volna az ember, hogy akkor mar a kedvenc filmed a Keresztapa trilogia... :)

Ati 02-15-2006 13:13

Pasik:

David Hewlett
Joe Flanigan

Csajok:

no az sok van, ebbe inkább nem kezdek bele. :)))))))))))))

Szigibabe 02-15-2006 14:09

Quote:

Originally Posted by Ati
Pasik:

David Hewlett
Joe Flanigan

Csajok:

no az sok van, ebbe inkább nem kezdek bele. :)))))))))))))


lehet, hogy ciki, de tudsz mondani filmeket amibe jatszottak ezek a szineszek? Joe Flanigan neve egesz ismeros, de nem tudok arcot tenni hozza; David Hewlett neve pedig... nem mond nekem semmit.. :o

azert csak van egy kedvenc a csajok kozott, nem? :))))

Ati 02-15-2006 14:16

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
lehet, hogy ciki, de tudsz mondani filmeket amibe jatszottak ezek a szineszek? Joe Flanigan neve egesz ismeros, de nem tudok arcot tenni hozza; David Hewlett neve pedig... nem mond nekem semmit.. :o

azert csak van egy kedvenc a csajok kozott, nem? :))))

CSK Atlantis :) David Hewlett volt a CSK1-ben is, ott annyira nem tetszett a karakter, amit alakított (ugyanaz, ami a másikban, csak itt sokkal viccesebb :D).

Davalon 02-15-2006 14:50

Al Pacino az Egy asszony illatában egy vak katonatisztet alakít és Oscar-t kapott érte;)

Szigibabe 02-15-2006 15:06

Quote:

Originally Posted by Ati
CSK Atlantis :) David Hewlett volt a CSK1-ben is, ott annyira nem tetszett a karakter, amit alakított (ugyanaz, ami a másikban, csak itt sokkal viccesebb :D).

na, megfejtettem... CSK=Csillagkapu... te Ati, olyan szineszt nem kedvelsz, aki esetleg egy picit ismertebb???? :D

Ati 02-15-2006 15:09

Quote:

Originally Posted by Szigibabe
na, megfejtettem... CSK=Csillagkapu... te Ati, olyan szineszt nem kedvelsz, aki esetleg egy picit ismertebb???? :D

Az olyan hétköznapi lenne......... :D


All times are GMT +1. The time now is 23:00.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu