Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Bulik (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=36)
-   -   februári budapest :) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3294)

csabi 12-15-2008 16:56

februári budapest :)
 
sziasztok! mennyire lenne igény egy februári budapesti találkozóra? konkrét időpont nincs, helyszin sincs fix.. :)

Pepa 12-15-2008 19:49

Noha a szavazás nem lett publikus, így nem lehet tudni ki mire voksok, én benne vagyok. Illetve február 12-13-14-én Debrecenben leszek.

Tsobi 12-15-2008 20:44

Aki az "igen,de máshol"-ra szavazott,az úgy érti,hogy nem Budapesten szeretne talit?
Én nyitott vagyok minden hasonlóra,de az szóljon,aki csak az esetleges jelenlétem miatt nem jönne el,mert akkor meggondolom.

csabi 12-15-2008 22:50

Quote:

Originally Posted by Pepa (Post 199377)
Noha a szavazás nem lett publikus, így nem lehet tudni ki mire voksok, én benne vagyok. Illetve február 12-13-14-én Debrecenben leszek.

lényegében mind1, h meik 7végén.. :) az lenne a legjobb, ha minnél többen lennénk, nem csak 8an.. megpróbálom ugy alakítani a dolgokat, h mindenkinek jó legyen.. :D véletlenül nem lett publikus.. :o

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 199385)
Aki az "igen,de máshol"-ra szavazott,az úgy érti,hogy nem Budapesten szeretne talit?
Én nyitott vagyok minden hasonlóra,de az szóljon,aki csak az esetleges jelenlétem miatt nem jönne el,mert akkor meggondolom.

paranoid.. :p ha a többség mondjuk debrecenben szeretne talit, akkor oda megyünk.. :D:D

vityu 12-16-2008 07:41

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 199400)
paranoid.. :p ha a többség mondjuk debrecenben szeretne talit, akkor oda megyünk.. :D:D

Pont erre gondoltam amikor benyomtam az érdekel, de máskor és másholt :D

csabi 12-16-2008 07:51

Quote:

Originally Posted by vityu (Post 199406)
Pont erre gondoltam amikor benyomtam az érdekel, de máskor és másholt :D

ez kifejezetten jó.. :) akkor legalább meg tudod szervezni azt! :D

Kutyuleee 12-16-2008 11:24

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 199409)
ez kifejezetten jó.. :) akkor legalább meg tudod szervezni azt! :D

a-a Budapesti talira mindig van igény:) de egy jó tanács ha szervezel ilyesmit a helyszín a 13ker vagy környéke legyen, mert garantáltan többen jönnek el:)
(ha időben szóltok nekem, akkor természetesen fellelhető leszek:D)
jah és jó lenne ha szombat lenne, mert ha jól emléxem a legjobb fej is akkor tud általában jönni:)

Stev 12-16-2008 12:35

Még szép hogy érdekelne. Helyszínnek szerintem annyira nem volt rossz a Fanyűvő vagy mi sem múltkor. Most majd viszünk tűt is a balesetek kezelése végett.:D

Tsobi 12-17-2008 02:03

Quote:

Originally Posted by Stev (Post 199471)
Még szép hogy érdekelne. Helyszínnek szerintem annyira nem volt rossz a Fanyűvő vagy mi sem múltkor. Most majd viszünk tűt is a balesetek kezelése végett.:D

Ott a pont :D
A paranoiáról pedig annyit,hogy volt már erre példa ..

Kutyuleee 12-17-2008 02:12

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 199592)
Ott a pont :D
A paranoiáról pedig annyit,hogy volt már erre példa ..

a fanyűvőt én is támogatom:) bár még mindig nem tudom,hogyha elmegyek hogy jutok haza:)


All times are GMT +1. The time now is 06:23.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu