Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Hadis Törpök (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1733)

System 04-28-2007 10:08

Hadis Törpök
 
Nos hol is kezdejm?:rolleyes:
Talán akkor az elején.
Én legeslegelőször és azóta folyamatosan a törppel megyek...igen ám de adott a problémám.A létező összes lelőhelyet beépítettem és azóta is államilag üzemeltetem...:D
Ez eddig műxik is de sajnos mostmár itt az ideje átépíteni...merthogy utélrt minden törpe gondja (de legalábbis az enyém biztosan):már nem elég az a 30% barakk amit idáig oly szépen fenn tudtam tartani...és akárhogy nézem is az éplistát mást már nemtudok bontani így ideje hozzányúlni a nyersanyagtermelőkhöz,mert elsősorban hadis lennék...:rolleyes:
Arra kérnék tippeket elsősorban azoktól akik törpök voltak már...hogy melyik nyersanyagtermelőhöz nyúljak hozzá,mit bontsak,miaz ami kevésbé fontos...
Én ugyanis nem tudtam döntésre jutni;) :p

laci 04-28-2007 10:14

Amennyire én látom, a legolcsóbb nyersanyag általában a fém és az agyag, így azokat érdemes először bontani, ha már ilyen helyzetben vagy.
Másrészt viszont még törpével se' tarts túl sok bányát, néhány % az összterületedből elég lesz (pontos számot nem tudok,annyira azért nem vágom a témát, de vannak itt törpés témák), különben a nagy termelés és sok pénz mellett tökéletesen életképtelenné válsz ;)

solven 04-28-2007 10:19

Quote:

Originally Posted by System (Post 91211)
Nos hol is kezdejm?:rolleyes:
......


Szerintem nézd meg, hogy a piacon álltalában melyik nyersanyag a legolcsóbb
azokkal a bányákkal kezd a bontást...

Én ezt tenném

Valezius 04-28-2007 10:23

Quote:

Originally Posted by solven (Post 91213)
Szerintem nézd meg, hogy a piacon álltalában melyik nyersanyag a legolcsóbb
azokkal a bányákkal kezd a bontást...

Én ezt tenném

Jól mondja a törp kollega, általában tényleg elég olcsó az agyag és a fém.
Viszont én hadistörpeként nem tartottam bányát.
Katonaképzésből futotta mindenre, vagy a kereskedő szem is besegített, arra már nem emlékszem :)

solven 04-28-2007 10:31

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 91214)
Jól mondja a törp kollega, általában tényleg elég olcsó az agyag és a fém.
Viszont én hadistörpeként nem tartottam bányát.
Katonaképzésből futotta mindenre, vagy a kereskedő szem is besegített, arra már nem emlékszem :)

Mondjuk ha a törpének nincs bányája, akkor inkább legyen óriás. Kereskedő személyiség azon is sokat lendít, és azzal is lehet katonát képezni...

Kubbi 04-28-2007 10:31

Melyik szinten vagy? Mert szerintem 5. szinten abszolute felesleges bányát tartani, 40-es agyag árak mellett. :D

solven 04-28-2007 10:35

Quote:

Originally Posted by Kubbi (Post 91216)
Melyik szinten vagy? Mert szerintem 5. szinten abszolute felesleges bányát tartani, 40-es agyag árak mellett. :D

Igen, 5. szinten vagyok... :/

De nem agyagbányát tartok, hanem fa és kő van, amiket már jobban megéri termelni... (600-1000 közötti ár)

Valezius 04-28-2007 10:43

Quote:

Originally Posted by solven (Post 91215)
Mondjuk ha a törpének nincs bányája, akkor inkább legyen óriás. Kereskedő személyiség azon is sokat lendít, és azzal is lehet katonát képezni...

Hülyeség, ha valaki törpe akar lenni, akkor legyen törpe :) Ha meg az a célja, hogy a legjobb hadis orit alapítsa meg, akkor ne legyen törpe, legyen mondjuk gnóm.

Grabi 04-28-2007 10:45

5. szinten ritkán éri meg a törpe, 4.ben több értelme van. elsősorban a legtöbb a piacon a kő a legdrágább, aztán a fa. ilyen szellemben tartsd meg a bányákat. de egy 10-12% összterületből elég elsz szerintem

solven 04-28-2007 10:47

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 91218)
Hülyeség, ha valaki törpe akar lenni, akkor legyen törpe :) Ha meg az a célja, hogy a legjobb hadis orit alapítsa meg, akkor ne legyen törpe, legyen mondjuk gnóm.

Nézd, szerintem meg mindenki csinálja azt amiben a legjobb, és ha a törpe a bányászatban a legjobb, akkor bányásszon... :)

Én legalábbis így vagyok vele ;)


All times are GMT +1. The time now is 02:09.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu