Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Képtelenség? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=328)

Deathrynx 03-13-2006 20:19

Képtelenség?
 
Üdv!
Arra lennék kiváncsi, hogy létezhet-e olyan ori, amit sem gömbölni, sem pedig felmérni (az épületeit) nem lehet.
200 hektáron lehetetlen, ez nyílvánvaló, de mondjuk 6-700-on? Ahol már nincsenek annyira kiélezve a tolisok/varisok...
Úgy képzelném el az egészet, hogy a faj az törpe legyen, mert ugye így fér el a legtöbb egység és egy ilyen ország másik fontos ismertetőjegye a 0 barakk lenne.:) Szal ház, kocsma, templom, tanya. Ennyi.
(Kérdés, hogy hogyan lehet így feljutni 6-700 hekire, de vegyük úgy, hogy alapból ott vagyunk és azt elemezzük, jó?:)).
Köszi előre is a kommenteket.
Üdv,
Deathrynx.

Arwen 03-13-2006 20:26

Quote:

Originally Posted by Deathrynx
Üdv!
Arra lennék kiváncsi, hogy létezhet-e olyan ori, amit sem gömbölni, sem pedig felmérni (az épületeit) nem lehet.
200 hektáron lehetetlen, ez nyílvánvaló, de mondjuk 6-700-on? Ahol már nincsenek annyira kiélezve a tolisok/varisok...
Úgy képzelném el az egészet, hogy a faj az törpe legyen, mert ugye így fér el a legtöbb egység és egy ilyen ország másik fontos ismertetőjegye a 0 barakk lenne.:) Szal ház, kocsma, templom, tanya. Ennyi.
(Kérdés, hogy hogyan lehet így feljutni 6-700 hekire, de vegyük úgy, hogy alapból ott vagyunk és azt elemezzük, jó?:)).
Köszi előre is a kommenteket.
Üdv,
Deathrynx.

Egy ilyen elffel már találkoztam.

Pool 03-13-2006 20:46

Csatalkozva Arwenhez, én is ismerek egy elfet, aki 1 barakkal és rengeteg kocsmával+megfelelő varival nyomta végig a csoportokat. De ennek is megvan a veszélye, mert én varisként előszeretettel nyomok egy tűzgolyót az elfre, és hát, ha nem hullik semmi, csak vari-toli, akkor elgondolkodtató az eset. Ha meg MF és pénze sincs, akkor meg sztem lehet ütni, egy próbát 5 sereggel (4-6-7-8)
megér :)

Láma 03-13-2006 20:53

Quote:

Originally Posted by LiverPool
Csatalkozva Arwenhez, én is ismerek egy elfet, aki 1 barakkal és rengeteg kocsmával+megfelelő varival nyomta végig a csoportokat. De ennek is megvan a veszélye, mert én varisként előszeretettel nyomok egy tűzgolyót az elfre, és hát, ha nem hullik semmi, csak vari-toli, akkor elgondolkodtató az eset. Ha meg MF és pénze sincs, akkor meg sztem lehet ütni, egy próbát 5 sereggel (4-6-7-8)
megér :)


tűzgolyózd bátran ha még gömbözn se tudod...:rolleyes:

Alba 03-13-2006 21:04

Amugy ilyen orszag nincs.
Egy gnom 200 hekin siman bekukkol barkihez.Csak megfelelo variszam kell.:)

Cimbi 03-13-2006 21:25

Ilyen max úgy lehet, ha elffel vagy és akkor a gömb keveset ér, az éplistet meg blokkolod tolikkal, abból többet tartasz jóval. Nagy hazárdírozás, és idő kérdése h lebukj, onnantól márcsak lefelé ;)
A kiéleződések miatt (ha néha ritkábbak is) más esetben nem tudnám elképzelni személy szerint.

szaky 03-13-2006 21:37

én egy olyan orival találkoztam hogy egy szövi nem tudott vele mit kezdeni. 2 hadi egyesített erejével nem sikerült beütni a varisunk nem tudta gömbözni a tolisunk meg lopni se lehetett

Cimbi 03-13-2006 21:40

Quote:

Originally Posted by szaky
én egy olyan orival találkoztam hogy egy szövi nem tudott vele mit kezdeni. 2 hadi egyesített erejével nem sikerült beütni a varisunk nem tudta gömbözni a tolisunk meg lopni se lehetett

Ezért kell a varis és tolisnak is támadóegység, legjobb ha elit. És őket csak akkor hívni ha komolyabb az ügy.

NorB 03-13-2006 22:40

Ez lehetséges, elf, vagy gnóm fajjal egyaránt, 0 barakk, a többi kocsma, és templom. A kérdés az inkább, hogy minek?
Előbb-utóbb be fog menni a sereg és látja, hogy nincs vesztességed.
Rögtön leesik neki, és megy sok sereg :)

Arwen 03-14-2006 21:35

Én az elfeknek előszeretettel neki ugrok full sereggel. :D
Pláne akit nem lehet gömbözni meg felmérni sem. ;)

Pool is úgy gondolta, h a gömbözhetetlen elfre sereget küldünk.


All times are GMT +1. The time now is 03:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu